European Financial Group (EFG) zajmuje się szkoleniami finansowymi dla biznesmenów oraz sprzedażą produktów inwestycyjnych.
Sobota
21.07.2012
Do sieci European Financial Group przyłącza się miesięcznie 150 nowych partnerów. Za dwa lata ich liczba ma wzrosnąć do 1 tysiąca.
 

European Financial Group (EFG) zajmuje się sprzedażą produktów inwestycyjnych. Historia EFG nie jest długa, bo firma rozpoczęła działalność w lipcu ubiegłego roku. Projekt rozpoczęło 14 osób – dziś w sieci działa ponad 2 tys. partnerów. Przez ten czas firma objęła swoim zasięgiem woj. mazowieckie, małopolskie, łódzkie, świętokrzyskie, lubelskie, wielkopolskie, śląskie i dolnośląskie. Teraz zapowiada dalszą ekspansję, głównie na terenie woj. mazowieckiego i małopolskiego.

- Miesięcznie przyłącza się do nas ok. 150 nowych partnerów biznesowych. Chcielibyśmy, aby pod koniec roku ta liczba zwiększyła się dwukrotnie, zaś w styczniu 2014 zamierzamy pozyskiwać miesięcznie 1 tys. partnerów – zapowiada Marcin Kuźniar, prezes zarządu EFG.

Partnerzy firmy EFG pracują na zasadzie Home Office, a więc nie muszą prowadzić swojej działalności w żadnym konkretnym lokalu. Kwota inwestycji waha się od 3 tys. zł do 60 tys. zł, jej wysokość ustalana jest indywidualnie z każdym potencjalnym partnerem.

EFG działa w oparciu o "marketing wielopoziomowy czwartej generacji", który polega na bezpośredniej sprzedaży produktów. Sprzedawca może się posiłkować stworzoną przez siebie siecią współpracowników, dzięki którym jego prowizja rośnie. Firma ma status Strategicznego Partnera Aegon w Europie Środkowo-Wschodniej.

(mak)


POPULARNE NA FORUM

Szkolenia dla handlowców - co polecacie?

Dzień dobry, pracuję w sklepie meblowym, nierzadko zdarzają się reklamacje i powody do niezadowolenia klientów. Dlatego bardzo często jesteśmy szkoleni pod kątem...

43 wypowiedzi
ostatnia 19.12.2018
Drukarnia w Warszawie

a daj znać na czym chcesz drukować ten baner to będzie łatwiej doradzić :)

4 wypowiedzi
ostatnia 18.12.2018
Pieniądze w roboczych ubraniach

My mamy od lat sprawdzone miejsce czyli hurtownię https://odziezroboczalublin.pl/ Mają odzież roboczą porządnej jakości, produkty BHP i chemię gospodarczą. Firma...

3 wypowiedzi
ostatnia 17.12.2018
Drukarnia w Warszawie

przykro mi, ale baneru nigdy nie miałam okazje drukować... :(

4 wypowiedzi
ostatnia 16.12.2018
Drukarnia w Warszawie

no to pierwsza drukarnia jaka przychodzi mi na myśl to Polimax na Nowoursynowskiej. Skontaktuj się z nimi i poproś o wycenę - mają tam atrakcyjne ceny więc pewnie...

4 wypowiedzi
ostatnia 16.12.2018
Drukarnia w Warszawie

Szukam drukarni w Warszawie, która za przystępną cenę zajmie się wydrukiem baneru. Zalezy mi też na tym, aby przez cenę nie ucierpiała jakość tego wydruku. Pomocy :)

4 wypowiedzi
ostatnia 09.12.2018
Gdzie najtaniej zamówić banery reklamowe?

hej a może spróbuj z nimi, są bardzo elastyczni i swoje nadruki możesz dać i zaprojektować i wielkości różne i sposoby montażu :)

45 wypowiedzi
ostatnia 19.11.2018
Jaka drukarnia online?

Ja od dawna drukuje w AQRAT.pl. Bardzo fajna drukarnia, nie są online ale mają świetnych opiekunów, dopilnowują wszystkiego, doradza, poprawia pliki i mam zawsze wszystko...

45 wypowiedzi
ostatnia 31.10.2018