Wiosna należy do pośredników

W styczniu agenci Północ Nieruchomości pośredniczyli w transakcjach o łącznej wartości bliskiej 16 mln zł. To rekord sieci.
Czwartek
28.02.2013
Nadejście ciepłych miesięcy oznacza więcej pracy dla biur Północ Nieruchomości.
 

Gdy topnieją śniegi, na place budowy powracają maszyny, a w biurach nieruchomości pojawia się coraz więcej klientów.
- Sezonowość jest jedną z cech, które charakteryzują rynek nieruchomości, zwłaszcza w niektórych jego segmentach. Z pewnością od aktualnej pory roku zależy, przynajmniej w pewnym stopniu, popyt na działki pod budownictwo jednorodzinne. Zima z mrozem i zalegającym śniegiem nie sprzyja oględzinom nieruchomości gruntowych, z kolei ciepłe miesiące pozwalają w lepszy sposób poznać wszystkie walory nieruchomości – mówi Wojciech Porębski, analityk z sieci Północ Nieruchomości.

Licząca 40 placówek sieć biur nieruchomości Północ liczy na kontynuację dobrych wyników. W styczniu jej punkty obsłużyły transakcję o łącznej wartości bliskiej 16 mln zł, notując jednocześnie rekordową wartość przychodów tytułem prowizji za pośrednictwo.

– Styczeń był rzeczywiście bardzo udanym miesiącem zarówno dla naszej placówki własnej zlokalizowanej w Krakowie, jak i wszystkich franczyzobiorców sieci, prowadzących swoje biura pod nasza marką – mówi Krzysztof Pelowski, dyrektor ds. rozwoju sieci Północ Nieruchomości. – Wyniki sieci nie są dziełem przypadku, zwłaszcza w okresie spowolnienia gospodarczego. Są one efektem coraz lepszego postrzegania marki przez naszych klientów, co z kolei jest pochodną pracy, którą wkładamy w utrzymanie jakości świadczonych przez nas usług. Dla naszych klientów liczy się przede wszystkim profesjonalizm obsługującego ich specjalisty i skuteczność biura.

Sieć przygotowuje się do otwarcia kilku kolejnych placówek. W lutym została podpisana umowa franczyzowa, na mocy której zostanie uruchomione biuro w Katowicach. Ponadto prowadzone są zaawansowane rozmowy z potencjalnymi franczyzobiorcami z województw: pomorskiego, warmińsko-mazurskiego, kujawsko-pomorskiego, mazowieckiego i dolnośląskiego.

(gum)


POPULARNE NA FORUM

Nieruchomości KNC - czy na na nieruchomościach można zarobić takie pieniądze jakie obiecują?

Prowadzę działalność gospodarczą nie przerwanie od ponad 20 lat i na każdym biznesie można zarobić kwestia kosztów poniesionych czy finansowanie z kredytów i w jakim...

18 wypowiedzi
ostatnia 16.11.2019
Franczyza Re/Max

Jestem zainteresowany podjęciem współpracy z REMAX mój adres to blechpol@wp.pl tel 660 419 800

20 wypowiedzi
ostatnia 16.11.2019
Nieruchomości KNC - czy na na nieruchomościach można zarobić takie pieniądze jakie obiecują?

Słyszałem, że w nieruchomości zawsze warto inwestować. Czy może mi ktoś doradzić, czy zakup mieszkania na kredyt, a później wynajem się opłaca się ?

18 wypowiedzi
ostatnia 16.05.2019
Wiosna należy do pośredników

Amazing post. Appreciate it and look forward to seeing many more. Thanks from Amazing post. Appreciate it and look forward to seeing many more. Thanks from Alpha Male..

3 wypowiedzi
ostatnia 20.06.2018
Deweloper w małym mieście

Czy ja wiem? Tyle się słyszy o oszustwach takich dużych inwestorów...

1 wypowiedzi
ostatnia 08.02.2018
Młoda mama rozwija biznes

Brawo! Oby jak najwięcej takich inicjatyw ;)

3 wypowiedzi
ostatnia 18.12.2017
Biuro pośrednictwa nieruchomości + kredyty. Co dołożyć?

Moim zdaniem nie ma sensu, żebyś 10 różnych usług wpisywał. Nigdy w pełni nie dasz rady być doskonałym we wszystkich. Lepiej być ekspertem w 2-3 dziedzinach niż w 10...

10 wypowiedzi
ostatnia 18.12.2017
Młoda mama rozwija biznes

Chcieć, znaczy móc! Początki są zawsze trudne, ale jak się przeze nie przejdzie to później jest już z górki :)

3 wypowiedzi
ostatnia 18.12.2017