Smart Business TV Samsung daje możliwość prezentacji oferty handlowej w formie tekstu, filmów wideo lub zdjęć z jednoczesną emisją normalnego sygnału telewizyjnego
Samsung wprowadza do sprzedaży produkty dedykowane małym i średnim przedsiębiorstwom. Jednym z nich jest monitor Smart Business TV.
 

W biznesie oprócz doskonałej oferty ważny jest także sposób w jaki docieramy z nią do grupy docelowej. Dlatego już niedługo firma Samsung wprowadzi do sprzedaży nową linię produktów dedykowanych małym i średnim przedsiębiorstwom, które chcą unowocześnić i uatrakcyjnić prezentację swojej oferty handlowej. Smart Business TV firmy Samsung to produkt, który został zaprojektowany z myślą o potrzebach osób prowadzących własne biznesy, takie jak sklepy, lokale gastronomiczne czy punkty usługowe, które poszukują nowych, bardziej atrakcyjnych form prezentacji oferty handlowej.

Urządzenia Smart Business łączą w sobie funkcjonalność telewizora konsumenckiego (porty HDMI, RGB, gniazdo USB, tuner telewizyjny, dodatkowy uchwyt mocowania na ścianie w pionie i w poziomie) z funkcjonalnością profesjonalnego monitora biznesowego (matryca LFD). Daje to możliwość prezentacji oferty handlowej w formie tekstu, filmów wideo lub zdjęć z jednoczesną emisją normalnego sygnału telewizyjnego.
- Urządzenie jest łatwe i intuicyjne w obsłudze. Treści do wyświetlenia można przygotować samodzielnie dzięki darmowej aplikacji MagicInfo Express, dostępnej zarówno na komputery PC jak i w wersji mobilnej na tablety i smartfony. Aplikacja posiada ponad 200 gotowych szablonów wyświetlania ofert, specjalnie przygotowanych z myślą o poszczególnych branżach, od odzieżowej po gastronomiczną. Po wybraniu jednego z nich, wystarczy wpisać tekst oraz wybrać zdjęcia lub pliki wideo do wyświetlenia - wyjaśnia Paweł Zaworski, product manager.

Podobnie można przygotować również własny szablon. Za pośrednictwem połączenia WiFi prezentację można przesłać bezpośrednio do Smart Business TV. Rozwiązanie gwarantuje nie tylko oszczędność czasu, ale i pieniędzy, które normalnie przeznaczone zostałyby np. na projekty graficzne. Samsung Smart Business TV gwarantuje 16 godzinny tryb pracy i 3-letnią gwarancję. Produkt będzie dostępny w dwóch cenach: wersja o przekątnej ekranu 40 cali w cenie 3069 zł oraz 48 cali w cenie 3689 zł.
(red)