Franczyzobiorcy EKF24 będą otwierać sklepy detaliczne, a dodatkowo mogą zająć się dystrybucją kosmetyków do salonów fryzjerskich.
Środa
01.10.2014
Nowi franczyzobiorcy EKF24 otrzymują 99 proc. zniżki na opłaty franczyzowe. Sprawdź, ile trwa promocja.
 

EKF24 - Ekskluzywne Kosmetyki Fryzjerskie to firma prowadząca sieć dystrybutorów profesjonalnych kosmetyków fryzjerskich, która do tej pory działała pod nazwą Affinage.
- Affinage jest jedną z marek, jakie mamy w wyłącznej dystrybucji. Wraz z rozwojem firmy portfolio kosmetyków znacznie się rozrosło, stąd decyzja o zmianie nazwy – mówi Dominika Bączkiewicz, prezes zarządu EKF24.

Przedsiębiorcy działający pod logo EKF24 otwierają luksusowe salony sprzedaży detalicznej i dostarczają produkty bezpośrednio do salonów fryzjerskich z pominięciem wszelkich hurtowni i poddystrybutorów.
- Franczyzobiorca decydujący się na uruchomienie zarówno dystrybucji, jak i punktu sprzedaży, otrzymuje 99 proc. zniżki na opłaty franczyzowe przez pierwsze 24 miesiące działalności – wyjaśnia Dominika Bączkiewicz. – Poszukujemy franczyzobiorców z całego kraju, bardzo zależy nam na rozwoju dystrybucji w Trójmieście, Warszawie i Wrocławiu.

W ramach pakietu franczyzowego partner EKF24 otrzymuje m.in. know-how, regularne szkolenia wszystkich franczyzobiorców oraz jego pracowników i wsparcie księgowo-prawne. Każdy franczyzobiorca ma do dyspozycji instruktora handlowego, który koncentruje się na wdrażaniu pracowników.
- Jest on swego rodzaju opoką pokazującą od pierwszych kroków, jak należy prowadzić ten biznes, aby osiągnąć sukces – wyjaśnia Dominika Bączkiewicz. - Razem budujemy bazę klientów i wspólnie pracujemy nad tym, by utrzymać wysoką jakość obsługi w każdym momencie trwania współpracy.


Profil kobiety
Anna Siedlecka
dziennikarz
/12/
ZOBACZ WIĘCEJ