Według raportu „Jak budują Polacy” przygotowanego przez portal Oferteo najchętniej budujemy domy na podstawie gotowych projektów (66 proc.). Jedynie jedna trzecia ankietowanych decyduje się na indywidualne zamówienie. Najbardziej popularna jest wciąż technologia murowana (41,5 proc.).
Poniedziałek
03.11.2014
Zadaniem partnerów Town&Country jest zbudowanie minimum 15 domów jednorodzinnych rocznie.
 

Town&Country istnieje na rynku europejskim od 1997 roku i liczy obecnie ponad 300 przedstawicieli. Rozwojem franczyzy w Polsce i jedynym masterfranczyzodawcą jest firma HS-Solid Polska. Współpraca polega na budowaniu domów pod niemiecką marką Town&Country. Partner otrzymuje projekty murowanych domów jednorodzinnych oraz kalkulacje kosztów budowy. Dzięki wyliczeniom już na pierwszym spotkaniu klient zainteresowany wybudowaniem domu dowiaduje się o przewidywanych nakładach finansowych. Bezpieczeństwo inwestycji zapewniają trzy certyfikaty gwarancyjne wliczone w cenę każdego domu  Town&Country: finansowy, jakościowy i serwisowy.

- Mamy już pięciu licencjobiorców działających w Polsce. Naszym celem jest pozyskanie jeszcze ok. 15. Oferujemy dwie możliwości współpracy: szukamy osób, pochodzących z branży finansowej, zajmujących się obsługą kredytobiorców, albo specjalizujących się w pośrednictwie w sprzedaży domów jednorodzinnych. Drugi wariant współpracy skierowany jest do małej lub średniej firmy budowlanej, która powinna być w stanie wybudować 15 domów rocznie – mówi Michał Pietrzyk, menedżer ds. rozwoju Town&Country.

Współpraca polega na budowaniu domów pod niemiecką marką Town&Country. Partner otrzymuje projekty murowanych domów jednorodzinnych, know-how oraz kalkulacje dotyczące kosztów budowy. Dzięki wyliczeniom już na pierwszym spotkaniu klient zainteresowany wybudowaniem domu dowiaduje się o przewidywanych nakładach finansowych. Bezpieczeństwo inwestycji zapewniają trzy certyfikaty gwarancyjne wliczone w cenę każdego domu  Town&Country: finansowy, jakościowy i serwisowy.

Town&Country poszukuje do współpracy partnerów już od 2008 roku. Idealnym rozwiązaniem dla firmy byłoby znalezienie franczyzobiorców w każdym województwie, ale na razie udało się zrealizowań plan tylko w 30 proc. (awr)


Profil kobiety
Anna Wrona
dziennikarz

POPULARNE NA FORUM

Wiosna należy do pośredników

Amazing post. Appreciate it and look forward to seeing many more. Thanks from Amazing post. Appreciate it and look forward to seeing many more. Thanks from Alpha Male..

3 wypowiedzi
ostatnia 20.06.2018
Deweloper w małym mieście

Czy ja wiem? Tyle się słyszy o oszustwach takich dużych inwestorów...

1 wypowiedzi
ostatnia 08.02.2018
Młoda mama rozwija biznes

Brawo! Oby jak najwięcej takich inicjatyw ;)

3 wypowiedzi
ostatnia 18.12.2017
Biuro pośrednictwa nieruchomości + kredyty. Co dołożyć?

Moim zdaniem nie ma sensu, żebyś 10 różnych usług wpisywał. Nigdy w pełni nie dasz rady być doskonałym we wszystkich. Lepiej być ekspertem w 2-3 dziedzinach niż w 10...

10 wypowiedzi
ostatnia 18.12.2017
Młoda mama rozwija biznes

Chcieć, znaczy móc! Początki są zawsze trudne, ale jak się przeze nie przejdzie to później jest już z górki :)

3 wypowiedzi
ostatnia 18.12.2017
Zarabiamy na nieruchomościach

A co sie bardziej oplaca , kupic u developera mieszkanie , urzadzic pod klucz I sprzedac? Czy moze stare mieszkanie ,w starym budownictwie ? Czy lepiej wynajac , niz sprzedac? 

6 wypowiedzi
ostatnia 03.10.2017
Zarabiamy na nieruchomościach

Na nieruchomościach można zarabiać w różnoraki sposób - wynajmowanie to zaledwie jedna z możliwości. Mi udało się wykręcić niezły biznes kupująć nieruchomości...

6 wypowiedzi
ostatnia 26.09.2017
Zarabiamy na nieruchomościach

Warto określić grupę docelową. Studentów wciąż przybywa, dlatego myślę, że mieszkania położone blisko uczelni są najlepszą opcją. 2,3-pokojowe mieszkanie, pokoje...

6 wypowiedzi
ostatnia 04.09.2017