Franczyzodawca Kreatywnych Maluchów oferuje pomoc przy urządzaniu i planowaniu wystroju wyspy handlowej. Partner otrzymuje wyłączność do prowadzenia wyspy handlowej w centrum handlowym, w którym zlokalizowany jest jego punkt sprzedaży.
Wtorek
03.03.2015
Tak w skrócie można opisać sklep Kreatywne Maluchy. Biznes sprawdza się na wyspie w centrum handlowym.
 

Działalność związana ze sprzedażą produktów dziecięcych jest o tyle trudna, że trzeba trafić nie tylko w gusta klientów – dzieci, ale także ich opiekunów. Pomysłodawca konceptu Kreatywne Maluchy twierdzi, że jemu się to udało. Potwierdzeniem są trzy punkty własne oraz trzy franczyzowe. Sklep łączy w sobie miejsce sprzedaży i jednocześnie zabawy.
- Pomysł narodził się na targach dziecięcych. Zobaczyliśmy jak rodzice reagują na stoisko, które oferuje zabawę wystawionymi produktami. Prace stworzone z PlayMais, czyli kreatywnego materiału wygladającego jak chrupek, dzieci mogły zabrać do domu. To był dobry pomysł na promocję naszego stoiska, które wyróżniało się od innych statystycznych stoisk – wspomina Marcin Skwarek, właściciel Kreatywnych Maluchów.

Pierwsza wyspa Kreatywnych Maluchów powstała w 2014 roku w Centrum Handlowym Fashion House w Sosnowcu. Kilkanaście dni później ruszył punkt w Gemini Park w Bielsku-Białej. Kolejne centra handlowe, w których działają już franczyzobiorcy to Silesia w Katowicach, Zakopianka w Krakowie i Karolinka w Opolu. Pierwsze otwarcie tego roku miało miejsce w Gliwicach. Do końca roku ma powstać jeszcze pięć wysp.
- Najatrakcyjniejsze są miejsca przy restauracjach. Dobrze, jeśli jest to pojedyncza wyspa, a nie jedna z wielu ustawiona ciągiem - wyjaśnia Marcin Skwarek.

W prowadzeniu punktu sprawdzi się zarówno osoba z doświadczeniem handlowym, jak i pedagogicznym. Inwestcja w biznes wynosi 24 tys. zł. Blisko połowę tej kwoty trzeba przeznaczyć na zakup mebli, a drugą część na zatowarowanie.
- Dobrze byłoby połączyć doświadczenie pedagogiczne z żyłką handlową, ale ważniejsze jest to drugie. Dzieci naturalnie wiedzą jak bawić się naszymi zabawkami, a rodzice doceniają dobrą prezentację stoiska - mówi franczyzodawca.

Zabawy organizowane na stoisku dla kilku osób nie wiążą się z koniecznością kontaktu z zarządcą dentrum handlowego. Jednak większe wydarzenia owszem.
- Wyspa przygotowana jest na mały event w połowie. Jeśli chcemy zrobić, aby wzięło w nim udział więcej dzieci, zgłaszamy kierownictwu centrum chęć zwiększenie liczby stolików. Dla dzieci przygotowane są materiały do zabawy PlayMais, czyli nożyk, ściereczka, tekturka oraz pianki kukurydziane, a w kuwetach piasek kinetyczny, pucholina i piaskolina. Prezentujemy także inne nietypowe produkty do zabawy, jak sprytna plastelina, kulkolinda czy aksamitny piasek - wylicza Marcin Skwarek.


POPULARNE NA FORUM

Begin to write the dissertation

I've written various dissertations throughout the years, customassignment.com up to Masters qualification level. I envision your educator is discussing the nature of other...

3 wypowiedzi
ostatnia 20.11.2018
Business po polsku

good and very expressive post https://sites.google.com/view/dragon-city-cheats/home

4 wypowiedzi
ostatnia 20.11.2018
Business po polsku

most invitable post thanks a lot for sharing https://sites.google.com/view/dragon-city-cheats/home

4 wypowiedzi
ostatnia 20.11.2018
British School wzmocni markę?

As an Internationally British school, assignment expert | assignmentcorner.co.uk esteem the decent variety of our locale and comprehend the significance of supporting dialect...

1 wypowiedzi
ostatnia 17.11.2018
Marketing Assignment Help

Will you maintain the record of achieving the excellent grade in examination? Well, you should not take much pressure how to reflect the sense of understanding in you selected...

8 wypowiedzi
ostatnia 17.11.2018
Marketing Assignment Help

Being an academic writer from past 5 years providing assignment help uk to college and university students also associated with Myassignmenthelp platform. I am dedicated in...

8 wypowiedzi
ostatnia 16.11.2018
Marketing Assignment Help

Being an academic writer from past 5 years providing [url=https://myassignmenthelp.com/uk/]assignment help uk[/url] to college and university students also associated with...

8 wypowiedzi
ostatnia 16.11.2018
Szkolenia biznesowe?

I was taking a gander at some of your posts on this site and I consider this site is truly informational! Keep setting up.. where can i purchase forskolin

17 wypowiedzi
ostatnia 10.11.2018