Do współpracy z SQN mogą przystąpić istniejące już call center, mające doświadczenie na różnych rynkach.
Piątek
28.08.2015
SQN pomaga partnerom otworzyć własne call center. Na inwestycję potrzeba min. 60 tys. zł.
 

Firma SQN jest autoryzowanym partnerem sieci Orange, sprzedającym pełny pakiet jej usług. Ma własne call center, a równolegle rozbudowuje w całym kraju sieć subagencyjną.
– W tej chwili mamy siedem jednostek partnerskich, współpracujących z nami w systemie agencyjnym – informuje Krzysztof Blachlinski, właściciel SQN. – Poszukujemy kolejnych partnerów, którzy chcieliby poszerzyć swoją ofertę telesprzedaży i zwiększyć w ten sposób swoje przychody.

Partner z bazą

Do współpracy z SQN mogą przystąpić istniejące już call center, mające doświadczenie na różnych rynkach. Do pracy przy sprzedaży usług Orange trzeba zapewnić minimum 12-osobowy zespół konsultantów. Co ważne, muszą oni wychodzić z ofertą do klientów zupełnie nowych, jeszcze nie korzystających z usług tej sieci.
Firma jednak nie ogranicza się do współpracy z istniejącymi call center, oferuje też pomoc osobom, które chciałyby utworzyć taki punkt od zera.
– Być może ktoś ma doświadczenie w sprzedaży energii czy usług telekomunikacyjnych, ale nie dysponuje własnym call center. W tej sytuacji możemy udzielić wsparcia, podzielić się know-how, doświadczeniem inwestycyjnym – zapowiada Krzysztof Blachliński.
Jego zdaniem na otwarcie małego, 12-stanowiskowego call center należy przeznaczyć kwotę min. 60 tys. zł. Do tego trzeba doliczyć koszty wynagrodzeń dla pracowników w ciągu pierwszego okresu działalności, zanim spłyną pieniądze z prowizji.
Wszystkie placówki, współpracujące z SQN muszą spełniać wymogi dotyczące ochrony danych osobowych, dysponować aplikacją umożliwiającą nagrywanie przeprowadzanych z klientami rozmów. Pakiet sprzedawanych przez SQN usług obejmuje ofertę dla klientów biznesowych i indywidualnych, z zakresu telefonii komórkowej, stacjonarnej, internetu, internetu mobilnego i LTE, telewizji, a także Orange Energia.
– W tej chwili szczególny nacisk kładziemy na sprzedaż dwóch produktów – internetu LTE oraz Orange Energia – podkreśla Krzysztof Blachlinski.
SQN nie pobiera żadnych opłat licencyjnych. Partnerzy zarabiają na prowizjach od sprzedaży.


POPULARNE NA FORUM

Biznes na małym rynku

dzieki za ostrzezenie to wazne by przestrzegac ludzi przed oszustami. Trzeba robic wszystko by emilinowac takich ludzi i takie firmy

2 wypowiedzi
ostatnia 02.02.2024
Biznes na małym rynku

NIE POLECAM współpracy z firmą i4-mobile w Białymstoku w jakiejkolwiek formie (salon Play, Shop in Shop, doradca biznesowy B2B). Swoją opinię wyrażam NIESTETY na...

2 wypowiedzi
ostatnia 24.05.2020
Zarabiać przez telefon

To prawda. Sama pracowałam w call center. Praca mocno stresująca, są tacy, którzy są bardzo mili, ale niektórzy...brak słów

2 wypowiedzi
ostatnia 10.01.2019
Play się opłaca?

Zgadzam się z poprzedniczką. Dziś większość salonów oferuje bardzo zbliżone pakiety.

3 wypowiedzi
ostatnia 23.12.2018
Pomysł jest - brak wiedzy o firmie..

Witam! Domyślam się, że takich tematów było bardzo dużo. Wiem, że każdy z tematów, problemów jest inny - więc postanowiłem napisać na forum. Liczę, że...

1 wypowiedzi
ostatnia 07.12.2018
Jak zwiększyć obroty bez inwestycji?

A może warto postawić na usługi z zakresu SEO i pozycjonowania?

3 wypowiedzi
ostatnia 29.08.2018
Zarabiać przez telefon

Praca w callcenter nie jest łatwa. Trafiają się różni ludzie, z którymi trzeba spokojnie rozmawiać.

2 wypowiedzi
ostatnia 16.07.2018
Franczyza z Komputronik - czy to się może opłacać?

moim zdaniem nie, sprzedaż komputerów przeniosła się do sieci i raczej tam szukać należy inspiracji

7 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018