Otwórz własną perfumerię i zajmij się sprzedażą prestiżowych perfum rozlewanych Refan. Zaoferuj swoim nowym klientom zapachy w konkurencyjnych cenach i w dowolnie wybranych przez nich flakonach i pojemnościach, a szybko staną się oni stałymi bywalcami Twojego punktu.
 

W łatwy sposób dobierzesz dla każdego jego ulubiony zapach, a zrobisz to według:

 • numerów odpowiedników znanych marek – klient poda markę perfum, z których korzystał do tej pory, a ty dobierzesz mu zapach ze zbliżoną kompozycją zapachową;
 • odpowiednich grup zapachowych – każde perfumy mają przypisaną kategorię aromatu, więc jeśli klient chce słodki zapach wiesz, że powinieneś sięgnąć np. po perfumy z grupy kwiatowo-owocowej;
 • ulubionych składników – klient lubi np. wanilię i pomarańczę, więc ty pokażesz mu właśnie takie perfumy.

Rozkręć swój biznes z perfumami, które znasz, lubisz i cenisz!

Kim jesteśmy

Refan to producent oryginalnych perfum produkowanych z kompozycji o wysokiej jakości, które swoją tonacją przypominają znane i lubiane marki. Ich największe atuty to obok niższej ceny i wspomnianej już zaskakująco wysokiej jakości, bliskość zapachu do oryginału, długość utrzymywania się na skórze, możliwość zakupu perfum o różnej pojemności (15ml, 30ml, 50ml, 100ml) jak i szeroka paleta zapachowa – to już prawie 250 różnych aromatów.

Dzięki bezpłatnej możliwości przetestowania zapachów w perfumeriach Refan jesteśmy w stanie dobrać odpowiedni zapach i później cieszyć się pochlebnymi opiniami, gdyż odpowiedniki perfum Refan są wysoko ocenianymi perfumami pośród innych perfum rozlewanych. Wypróbowanie testerów to nie jedyny sposób doboru perfum, bo może się on też odbyć na podstawie wyboru ulubionych składników – monoaromatów tj. malina, śliwka, róża, wetiwer, paczula i innych.

Warto też podkreślić, że perfumy Refan są rozlewane za pomocą laboratoryjnej pipety nastawnej, co gwarantuje dokładność rozlewu i jego czystość – każdy zapach ma swoją własną nasadkę.

Głównym dystrybutorem marki Refan na rynku polskim jest firma LANWAR Cosmetics Sp. z o.o. , która z sukcesem rozwija sprzedaż perfum nalewanych na tym obszarze.

Czym się wyróżniamy

 • Przez naszych klientów i inwestorów perfumy Refan są wysoko oceniane spośród wszystkich innych perfum rozlewanych dostępnych na polskim rynku. Jednogłośnie podkreślają oni ich wysoką jakość jak i duże podobieństwo z ich ulubionymi zapachami. Nasze perfumy utrzymują się bardzo długo na skórze, co niejednokrotnie było miłym zaskoczeniem dla nabywców i sprawiło, że perfumeria Refan corocznie zdobywa stałych i zadowolonych klientów.
 • Wprowadziliśmy pojemniki zbiorcze tzw. amfory, z których rozlewa się zapach do butelki klienta. Amfory nie tylko są eleganckie i nowoczesne w swojej formie, ale również spełniają ważne funkcje techniczne: ułatwiają rozlewanie określonego zapachu i chronią go przed utratą aromatu, dzięki szczelnemu zamknięciu (zdjęcia http://refan-polska.com/content/10-Perfumeria-Refan )
 • Laboratoryjną pipetą nastawną, która gwarantuje sterylność i dokładność rozlewu aż do 0,10 mililitra. Zawsze używamy oddzielnej końcówki do wybranego aromatu, aby klient otrzymał czysty, niczym nie zmącony zapach.
 • Testerami w każdej perfumerii Refan dzięki którym można bezpłatnie wypróbować zapachy.
 • Licznymi akcjami promocyjnymi i marketingowymi, które podwyższają sprzedaż perfum i umożliwiają zdobycie przez klientów miłych, bezpłatnych gadżetów.
 • Zapewniamy opiekę doświadczonego pracownika Refan tzw. Regionalnego Opiekuna Sprzedaży każdemu inwestorowi w zakresie rozwiązywania wszelkich problemów, wymiany doświadczeń i pomysłów z różnych punktów czy stałego doradztwa merytorycznego.
 • Oferujemy inwestycję dopasowaną do Twoich potrzeb i możliwości.

Biznes lub biznes plus

Nasza oferta skierowana jest do osób chcących otworzyć własną działalność lub poszukujących dodatkowego zysku dla istniejącego już punktu.

Perfumeria Refan może być uzupełniona lub być uzupełnieniem dla takiego asortymentu jak odzież, galanteria skórzana, biżuteria, kwiaciarnia, akcesoria prezentowe, produkty drogeryjne i wiele innych.

Zalety współpracy

 • Ty decydujesz czy Twoja perfumeria Refan będzie punktem stacjonarnym czy wsypą w centrum handlowym;
 • Otwierając swoją perfumerię Refan zarabiasz w miejscowościach już od 10tys. mieszkańców;
 • Inwestujesz od 8,5 tys. zł do 16 tys. zł.
 • Szybki zwrot całej inwestycji – średnio w 2-6 miesięcy;
 • Będziesz przynależał do elitarnej grupy właścicieli dobrze prosperującej sieci perfumerii Refan;
 • Nie ponosisz żadnych dodatkowych opłat;
 • Możesz uzupełnić swoją perfumerię o dodatkowy asortyment zwiększając tym samym swój zysk;
 • Ma możliwość aranżowania perfumerii Refan według własnych pomysłów;
 • Korzystasz z wysokiej marży na perfumy;
 • Zyskasz grono stałych klientów.

Wsparcie dla franczyzobiorcy

 • Już od pierwszego kontaktu inwestorem opiekuje się nasz doświadczony pracownik tzw. Regionalny Opiekun Sprzedaży. Pomaga on na każdym etapie, począwszy od przedstawienia oferty franczyzowej dla inwestora w dowolnie wybranym przez niego miejscu w całej Polsce, wsparcia przy otwarciu działalności czy nawet negocjacjach w centrach handlowych i aranżacji samego punktu, aż po szkolenia produktowe i sprzedażowe personelu i/lub samego inwestora. Jego rola jednak się na tym nie kończy – służy on swoim wsparciem również podczas pierwszego dnia pracy, a później nieustannie sprawuje piecze nad punktem inwestora.
 • Liczne akcje promocyjne i marketingowe, które pobudzają sprzedaż i związują klientów z danym punktem.
 • Elastyczne formy inwestowania dopasowane do możliwości inwestora.

Zapraszamy do współpracy

Zaproponujemy Ci najdogodniejsze warunki współpracy dopasowane do Twojej sytuacji.
Jarosław Wójcicki
tel. 516 179 503
biznes@refan-polska.com

Wypełnij formularz kontaktowy i przekonaj się jak łatwo możesz otworzyć własną perfumerię Refan.


Dowiedz się więcej
Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do LANWAR Cosmetics Sp. z o.o..
Dowiedz się więcej
Dane kandydata
Dane kandydata
Dodatkowe informacje
Dodatkowe informacje
If you see this, leave this form field blank