Forum: Czy warto otworzyć McDonald’s w miasteczku do 15 tys. mieszkańców?? - gastronomia 214

wiara 04.04.2004 *.cache-frr-ab08.proxy.aol.com

jacy w wszyscy madrzy serce sie kraja

Walenty 15.05.2004 *.komp06.kknjo.univ.gda.pl

Może jst tu ktoś kto ma licencje i coś powie?

studenciak 20.05.2004 *.slupsk-Telbank-1.slp.vectranet.pl

Hej, ja nie mam licencji mc donalds, ale slyszalem, ze wszystkie koszty zwracaja sie w przeciagu roku.

oko 20.05.2004 *.os242.neoplus.adsl.tpnet.pl

studencik ty chyba na łeb padłeś
a jak nie to skąd wziaść taką sumę na otwarcie

iza 20.05.2004 *.pc175.ostroleka.sdi.tpnet.pl

milion złotych i mcdonalds może rozważy twoją propozycję ale do finalizacji baaaardzo daleka droga.W moim mieście(55 tys.mieszkańców) wielu próbowało i...nic.Podobno władze miejskie to kolejne utrudnienie a przecież to oni wydają pozwolenia.

oko 20.05.2004 *.os242.neoplus.adsl.tpnet.pl

to porzycz mi ten milion i ja sprubóje w swoim mieście :-)
nie rozumiem dlaczego ta firma nie toleruje wspólników

Anonim 20.05.2004 *.teles1.verizone.com.pl

jak juz cos piszecie to sprawdzajcie bledy ortograficzne bo az szczypie w oczy. Najpierw ortografia ,a pozniej biznes w tej kolejnosci.

kupiec 21.05.2004 *.ga218.internetdsl.tpnet.pl

a co będzie ortografię sprzedawał w barze:-)
Jedni mają czas na naukę inni na robienie kasy.
To nie jest forum jęz. polskiego.

Ciekawy 12.06.2004 *.cig152.neoplus.adsl.tpnet.pl

Czy inwestycja najdroższej licencji zwróci się w przeciągu 20 lat ?
Zna ktoś może odpowiedź zanim potencjalni inwestorzy staną się biorcami ?

Piotr 15.06.2004 *.gprs2.idea.pl

McDonalds zawsze będzie kojarzony z fasfoodem i niezdrowym jedzeniem. Wprowadzenie jednej sałatki i jogurtu tego nie zmieni. Za to obniżenie ceny za kanapke do 2 zł na pewno spowoduje że przybędzie grubasów w Polsce. I`m not loving it.

studenciak 15.06.2004 *.slupsk-Telbank-1.slp.vectranet.pl

I co ten post ma oznaczac?

Piotr 15.06.2004 *.ajy103.neoplus.adsl.tpnet.pl

Poczytaj 8 numer franchisinginfo.

Polak 15.06.2004 *.62.233.204.54

Masz rację Piotr!!!
Ja tam jem golonkę, salceson, kiełbasę, pierogi i kopytka, piję piwko i śmieję się z tych wszystkich grubasów którzy jedzą w tych amerykańskich fast foodach, co prawda jestem trochę przy kości (20 kg nadwagi to nie otyłość) ale nie tak jak oni :) Wszystko co Polskie jest najlepsze, niech żyje LPR z Koniogłowym Giertychem i Nasz Andrzej "Blokada" Lepper - a teraz coś z "Miśa" (taki film z Tymem) - "Każdy kilogram obywatela szczególnym dobrem narodu"

Bob 08.07.2004 *.lublin.enterpol.pl

2
Czy ktoś może pochwlić się jak układa się współpraca z siecią restauracji McDonald's. Czy warto się poświęcić i "pójść na wyłączność" w prowadzeniu takiego interesu?

Marcinek 10.12.2004 *.host-62-141-195-162.gorzow.mm.pl

Jest to jedna z najdroższych form franszyzny.
Pracowałem tam 2 lata ale nie odpowiem Ci jakies były relacje miedzy dawca a biorcą. Konkretnie sprecyzuj pytanie może uda się odpowiedzieć.W USA przystepując do Mc'a dostajesz pełną listę zaistniałych problemów (zgrzytów) między dawcą a biorcą co ma za zadanie ułatwić decyzję i (lub) ewentualnie czerpać z doświadczeń na tym polu.

yuzwa 22.05.2006 *.princess.blt.pl

3
Na przeciągu tygodnia zdarzyło mi się odwiedzić Mcd, dodam że nie z własnej woli:-) Nie jestem Anglikiem, ale staram się unikać niesmacznego i szkodliwego jedzenia.
Oto co zastałem:
-Wrocław (G. Dominikańska), brak kubków do małej kawy,
-Piotrków Trybunalski, brak frytek,
-Radom, brak możliwości płacenia kartą!!:-)
Pozostawię to bez komentarza:-)

przedsiebiorczy 22.05.2006 *.aok214.neoplus.adsl.tpnet.pl

81
z inf. moich ziomali w macu jest wyzysk na calego!!!!!

MiWi 23.05.2006 *.net1.chomiczowka.net.pl

164
Przedsiębiorczy zmień ksywkę na anarchista a będziesz bardziej wiarygodny. Praca w MCD nie mależy do łatwych, ale wyzyskiem nie jest. W przeciwieństwie do innych punktów gastronomicznych gdzie wszyscy pracują na czarno.

Z tego co się orientuję w żadnym MCD nie można płacić kartą bo taka transakcja trwa dłużej od gotówki. A MCD do błyskawiczna obsługa.

rekrut 23.05.2006 *.dxl166.neoplus.adsl.tpnet.pl

Sa karciarze i rabaciarze

rekrut 23.05.2006 *.dxl166.neoplus.adsl.tpnet.pl

Hamstwo i kasza niedogotowana....

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.