Forum o artykule: Alior Bank tworzy Radę Partnerów 1475

mama72 15.06.2011 *.staticline12668.toya.net.pl

1
Mam bardzo niedobrą opinię o Alior Bank.  Byłam jego klientką i z całą pewnością Bank ma świetny markting. Ale poza marketingiem niestety zieje pustka. Bank dokłada wielu starań, aby w różnych rankingach (np, najlepsza infolinia) wypadać super. Niestety życie wygląda dużo gorzej. Pracownicy infolinii (nie tylko infolinii) są często niekompetentni. Co prawda bardzo grzecznie i wyczerpująco informują, ale to co mówią nie ma pokrycia w dokumentach banku. A pisma z banku to można publikowac jako humor z zeszytów szkolnych - dużo ale nic na temat. A jak się wchodzi głebiej w sprawe i zadaje za dużo pytań - to nawet arogancko. Sprawdziłam wiele razy. Wielu moich znajomych miało tam konto, korzystało z innych produktów np.karta kredytowa i zrezygnowało. Ponieważ bank wykazywał się wielką ignorancją klienta. A z bankiem bardzo trudno jest walczyć o prawa konsumenckie, bo instytucje te korzystają de facto z ochrony, ponieważ ich usługi nie znajdują się pod parasolem ustawy o sprzedaży konsumenckiej czy na odległość. Prawo bankowe dba o bank a nie o konsumenta. Wiele z ich usług wprowadza w błąd - np. konto kantor, którego zasady sa tak skonstruowane, aby nie dało się z nich w praktyce skorzystać (ćwiczyłam) - to ruletka. Spłata karty - nie daj Boże, aby wypadała w dzień ustawowo wolny od pracy - nie można jej spłacić w pierwszym dniu pracującym. Bank nalicza odsetki za nieterminową spłatę za cały okres. A umowa nie rozstrzyga przecież, który z dwóch artykułów kc ma pierwszeństwo. I na nic skargi. Ja już z usług tego banku na pwno nigdy nie skorzystam. Odradazam innym. Nie wszystko złoto co się świeci.....

credo 18.06.2011 *.188.146.192.166.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

76
Niepokojące jest to, że nie partnerzy tworzą swoją radę, ale to Bank tworzy ciało służace mu do zarządzania partnerami

tedted 26.06.2011 *.virtual117.webair.com

11
Z pewnoscia cos zaczelo zgrzytac. Tworza rade i kupuja spobie spokoj, ktorego by nie mieli gdyby partnerzy ja stworzyli. Poza tym w tej sytuacji moga rade lepiej kontrolowac.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.