Forum o artykule: Ognista franczyza 1475

Adfactory 28.12.2011 *.178.183.159.29.dsl.dynamic.t-mobile.pl

1
Subiektywnie... Pan prezes wymaga aby do siebie przyjechać bo pewnie tak najwygodniej, ok każdy ma prawo. Pan ten jednak zachowuje się jak stara panna na wydaniu tak naprawdę nie wiadomo czy coś oferuje - to moja prywatna opinia. Ja się z panem prezesem spotkałem a że do Gdańska mam daleko było to dla mnie nie lada wyzwanie. Pani z działu marketingu była jednak na tyle przekonująca i kompetentna w tym co robi, że podjąłem temat. W odpowiedzi na moją wizytę nie dostałem jednak nawet zdawkowego maila. Pewnie moja firma nie nadaję do tej \\\\\\\"roboty\\\\\\\" ale tego na 100% nie wiem bo pan po spotkaniu zapomniał o mnie i nie był łaskaw nawet nic napisać. Nie wiem czy to standardy panujące w firmie czy może elementarny brak kultury. O franczyzie? Kandydat powinien sobie kupić czerwone auto, aby wykonywać usługi trzeba tez mieć trochę kasy bo dodatkowo pan prezes wycenia swój \\\\\\\"ognisty\\\\\\\" pomysł na biznes na 25.000 netto oferując za to szkolenie i firmowe ciuchy. Dużo to czy mało oceniał nie będę.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.