Forum: Gdzie najlepiej kupić mieszkanie pod wynajem? - dom i ogród 50

Oliwia Piotrowska 09.07.2017 *.83-145-174-45.cable-modem.tkk.net.pl

2

Postaw na miasta gdzie jest dużo uczniów i studentów, wtedy nie będziesz mieć problemu z wynajmiem. Ja 3 lata temu kupiłam mieszkanie na wynajem w Poznaniu i nie miałam przerwy w wynajmie dłuższej niż 2 tygodnie :)

Pewnie to duża zasługa agencji, która opiekuje się moim mieszkaniem i dba o to, żeby była ciągłość w wynajmie, mowa tu o agencji Twój Pośrednik z Chwaliszewa.

Magdalena20 10.07.2017 *.77-252-77-30.static.ip.netia.com.pl

1

Najlepiej poszukać sprawdzonego biura nieruchomości. Moge polecic www.gdchmura.pl mają dodatkowo portal z ogłoszeniami nieruchomości na którym można wszytsko ładnie sobie posprawdzać:) i szukac według lokalizacji czy ceny:)

kasix997 06.08.2017 *.evz68.neoplus.adsl.tpnet.pl

11

Jeśli chodzi o wynajem to najlepiej uderzać w duże miasta studenckie. Na wynajmie pokoi dla uczących się zarobisz znacznie więcej niż na wynajmnie dla rodzinki.

Karollo 22.08.2017 *.v161.hapay.pl

2

Tego typu zabudowania nie są tylko w starym budownictwie, ale coraz więcej pojawia się ofert nowych mieszkań. Bardzo popularne są również segmenty Legionowo, jako miasto, oferuje całkiem przyzwoite mieszkania. Można je znaleźć w różnych lokalizacjach, nie tylko na peryferiach miasta, ale również w samym centrum. Są to oferty z rynku pierwotnego i wtórnego, zatem zawsze należy sprawdzić ich stan użytkowy, planowane czy ewentualne remonty.

roberto45 01.09.2017 *.aatv135.neoplus.adsl.tpnet.pl

1

Tylko Warszawa. Sam jakiś czas temu też planowałem zainwestować kapitał w mieszkanie na wynajem i po dokładnym obeznaniu rynku wybrałem stolicę właśnie. Jak dzieci dorosną któreś na pewno z tego mieszkania skorzysta, na studia chcą uciekać do Warszawy. Wybrałem mieszkanie na Wilanowie, ale już praktycznie przy samym Mokotowie. W kilka minut można stamtąd dojechać do Centrum. Pierwszego dnia zgłosiło się już 4 osoby chętne do wynajęcia, mimo, że świadomie zawyżyłem cenę. Chętnych było, ale obawiając się o ich uczciwość zdecydowałem się współpracować z pośrednikiem (polecono mi Eugeniusza Jaworskiego, podobno najlepszy na Wilanowie). On znalazł równie szybko "pewnych" najemców. Tobie też polecam takie rozwiązanie, będziesz spać spokojnie.

pawelklose 04.09.2017 *.client-109-130.prudnik.net.pl

2

Wrocław, Warszawa, Kraków - najlepiej blisko uczelni lub z dobrym dojazdem. Wiadomo, że wynajem mieszkania w Warszawie jest droższy niż np. we Wrocławiu, jednak trzeba wziąć pod uwagę fakt, iż kupno samego mieszkania jest tam droższe.

nAtaLia007 05.09.2017 *.178-37-28-58.adsl.inetia.pl

8

tak jak radzą inni: duże miasta studenckie. Kraków, Wrocław czy Warszawa będą idealne :)

zuzia.gola 07.09.2017 *.ip-79-175-193-24.cable.smsnet.pl

55

Im bliżej centrum – tym lepiej… Niezależnie od tego, w którym miejscu je kupisz, chcąc je wynająć, powinieneś skorzystać z usług Pana Eugeniusza z Remax, dzięki któremu sama, uniknęłam sporych kłopotów, bo nie biorą przypadkowych osób z ulicy :).

Lutheran Hospital 10.09.2017 *.151.95.180.155

3

Jestem Doktorem Michaelem Baldwinem z Iowa Luterański Szpital, dałem mi szansę, aby kierownictwo szpitali reklamowało w Internecie, jak pracujemy i że zaczęliśmy od nowa na rok zakupu narządów ludzkich, np. Nerki, jeśli jesteś poza zainteresowani sprzedażą nerki, proszę nie wahaj się skontaktować ze szpitalem pod poniższym adresem e-mail: Szpital w luteranie w Stanach Zjednoczonych jest specjalistą w dziedzinie chirurgii i jako dawca nie ma w tym ryzyka, płacimy dobrą sumę pieniędzy i jesteśmy z siedzibą w Iowa USA.
I to jest nasz e-mail:
iowalutheranhospital@gmail.com
Możesz też się z nami skontaktować na cosapp +1 929 281 1248

Gus!a 30.11.2017 *.89-74-34-181.dynamic.chello.pl

73

Moim zdnaiem wynajem się nie opłaca. Kupuj!

Mariusz333 15.12.2017 *.77-253-185-247.adsl.inetia.pl

5

Mieszkam od kilkunastu lat w Krakowie i kupowanie mieszkań na wynajem cieszy się dużym powodzeniem. Sam wynajmuję 2 mieszkania i tym sposobem spłacam hipotekę :]

Niedaleko mnie buduje się osiedle 7 Życzeń (www.osiedle7zyczen.pl). Wiem, że kilkoro gostków kupiło tam mieszkania na wynajem. Metraż mieszkań różny.

Karol Janik 19.12.2017 *.89-64-50-211.dynamic.chello.pl

1

Zobaczcie ofertę Lubicz Apartamenty w Rowach. Bardzo dobra cena za metr kwadratowy a dodatkowo fajna lokalizacja, niski czynsz, bardzo fajnie wykonana i zaplanowana inwestycja. Mądrze rozplanowany parking w środku bloków tworzących swego rodzaju enklawę Jest dodatkowo bardzo blisko do morza i innych atrakcji. Miasto jest położone nie daleko Ustki więc też można śmiało podjechać do większej miejscowości a dodatkowym atutem jest jezioro Gardno kilka kilometrów od miejscowości.

Fabib ! 21.12.2017 *.89-64-50-199.dynamic.chello.pl

1

Gdzie kupić mieszkanie. Dość skomplikowane pytanie. Zacznijmy od tego, czy wiemy na co zostanie przeznaczone nasze mieszkanie. Czy chcemy tam zamieszkać, czy może wynająć, a może zainwestować, żeby nasze dzieci miały lokum na start. Jak na wynajem to mogę doradzić wynajem nad morzem lub w miastach studenckich. Ja wynajmuje lokatorom mieszkanie na osiedlu Lubicz w Rowach. Jestem bardzo zadowolony z tej sytuacji.

Konrad Staniszak 07.01.2018 *.89-64-50-207.dynamic.chello.pl

1

Moim zdaniem najlepiej nad morzem. Szczególnie okolice jeziora Gardno. W miejscowości Rowy już skończyli inwestycje na osiedlu Lubicz. Wygląda na bardzo ładne osiedle. Lokalizacja jest dość dobra w stosunku do małego miasta. Mamy blisko osiedla morze a kilka kilometrów dalej możemy dojechać do jeziora. Myślę, że jest to dość dobra lokalizacja która ma przyszłość.

tomaszjawor10 10.01.2018 *.user-94-254-171-71.play-internet.pl

40

Najlepsze mieszkania do wynajęcia są w miejscach wypoczynkowych jak Gdańsk, Hel. Ogólnie nad morzem.

Martynaszum 13.01.2018 *.user-94-254-247-215.play-internet.pl

12

Mój znajomy w podobny sposó zarabia wynajmując mieszkania, słyszałem że nie dawno kupił mieszkanie na osiedlu Leśny Kwiat, spokojna i zielona okolica, gdzie mieszka bardzo dużo młodych osób, równie dużo osób z chęcią wynajmuje w tej okolicy mieszkania, więc z tym nie powinno być problemu.

Ilona Cieżniak 21.01.2018 *.89-64-43-238.dynamic.chello.pl

1

W głównej mierze to zależy tylko od Ciebie. Czy wolisz góry, jezior lub morze w okolicy, wieś czy miasto, centrum miasta czy może przedmieście. Jest zbyt dużo zmiannych a przy każdej zmiennej mamy inny koszt za metr kwadratowy. Jeżeli poszukujesz dobrej lokalizacji za nie wysoki koszt nad morzem to mogę polecić Ci ofertę apartamenty Lubicz w Rowach. Jest to mała mieścina ale jest blisko do morza oraz do jeziora

maniek77 21.01.2018 *.user-94-254-138-174.play-internet.pl

4

Jakieś duże miasto, Warszawa np.

Starmilks Majkowski 30.01.2018 *..

48

A we Wrocławiu? Szukamy jakiejś deweloperskiej inwestycji. Możecie polecić mi coś w tym zakresie?

mauricz 12.02.2018 *.user-94-254-176-53.play-internet.pl

5

Myślę, że są tylko dwie opcje, z czego jedna może być bardziej korzystna dla Ciebie jeśli chodzi o finanse, a druga jeśli chodzi o możliwość wyjazdu :) Pierwsza to Warszawa - tutaj oczywiście większa korzyść finansowa, myślę, że będzie bardzo duży popyt na takie mieszkanie - zarówno na wynajem krótkoterminowy jak i długoterminowy. Drugą opcją, są duże miasta nad morzem. Myślę, że sytuacja jest podobna, choć może być większy popyt na wynajem krótkoterminowy, ale dodatkowo zyskujesz miejsce, w które możesz sobie pojechać na urlop, kiedy tylko chcesz i aktualnie nie jest wynajmowane :)

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.