Forum o artykule: Plantacja choinek: 2 metry na sprzedaż 1461

Michał Rentel 31.10.2016 *.fba70.internetdsl.tpnet.pl

1
Polecam uprawę szczególnie jodły kaukaskiej. Staranność i metodyczne podejście do pielęgnacji spowoduje, że jakość drzewek będzie doceniana w Polsce i Europie. choinki-lukas.pl

Plantacja Choinek w Rezerwacie Bobra 19.05.2018 *.apn-31-0-26-6.dynamic.gprs.plus.pl

1
Temat omówiony z pozoru bardzo dogłębnie, ale ... brak w nim informacji jak naprawdę odbywa się handel choinkami! Sprzedaż prowadzimy (jako plantacje choinkowe) już od stycznia! Stali klienci szacują swoje potrzeby i składają zamówienia wstępne, nie zobowiązujące ilościowo, ale opłacane za rezerwację szacowanej ilości - przedpłata 10% wartości szacowanej ilości choinek. To forma zabezpieczająca kwoty zapotrzebowania na choinki największych kupujących. Jak zawsze stali klienci mają tę przewagę, że znają nasz standard drzewek i mogą w ciemno dysponować zamówienia. Ta przewaga to o 25% obniżona cena w okresie przedsezonowym, dla odbiorców powyżej 500 szt. Mniejsi odbiorcy w tym okresie otrzymują rabat 20% od cen sezonowych (czyli obowiązujących od sierpnia!). Odbiorcy hurtowi potwierdzają zamówienia od 1 sierpnia, określając już szczegółowo ilość i wpłacając przy tym kolejne 20% wartości według cen promocyjnych, zamówionych ilości choinek. Klienci, którzy nie skorzystali z promocji przedsezonowej płacą już w tym czasie 30% zaliczki, ale od cen sezonowych! Gdy by temat był wart poświęcenia mu chwili uwagi (przy 3000 szt choinek różnica to ok. 20.000 zł!) to po więcej szczegółów zapraszam do naszego serwisu: ochoinki.pl Tam publikujemy zarówno aktualny cennik obejmujący okres przedsezonowy jak i sezonowe ceny choinek, a jest też specjalna oferta franchisingu: możliwość zakupu kwatery z choinkami 8 letnimi, do zagospodarowania we własnym zakresie! Czas eksploatacji kwatery to max. 2 lata. Cena choinki ... takiej nie znajdziecie nigdzie: bez względu na wysokość 14 zł. Zapraszam do dyskusji nad taką formą biznesu :-)

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.