epaka.pl

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Epaka.pl to sieć oddziałów, w których można nadać dowolną przesyłkę kurierską, krajową lub zagraniczną. Pełny wachlarz usług kurierskich kierowany jest przede wszystkim do klientów indywidualnych oraz małych i średnich firm. Odziały epaka.pl przyjmą do wysłania wszystko a przy współpracy z największymi firmami dostarczą przesyłkę wszędzie.

JEDNOSTKI WŁASNE

2

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

220

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

  • pełny pakiet szkoleń startowych,
  • wsparcie przez cały okres prowadzenia działalności,
  • wspólne akcje marketingowe,
  • negocjacje wspólnych warunków handlowych z partnerami.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

20 tys. zł.

W ramach w/w kwoty franczyzobiorca otrzymuje:

  • pełne wyposażenie i aranżacje lokalu,
  • sprzęt komputerowy,
  • materiały reklamowe,
  • szkolenia i I akcję reklamową.

PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

lokal 25-50 mkw. z przeszkloną witryną oraz miejscem parkingowym (własny lub dzierżawiony).


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY
franchising association

Epaka Sp. z o.o. Sp.k.

Sochacz 16A, 21-400 Łuków

791 500 538

bok@epaka.pl

epaka.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Joanna Kuśmierczyk

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do epaka.pl.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Epaka Sp. z o.o. Sp.k. (Sochacz 16A, 21-400 Łuków). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego epaka.pl oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie epaka.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.