Intermarché (Grupa Muszkieterów)

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Grupa Muszkieterów jest międzynarodowym zrzeszeniem niezależnych handlowców. W Polsce Muszkieterowie kierują sklepami spożywczymi Intermarché oraz sklepami typu dom i ogród Bricomarché. Przyjazne sklepy Muszkieterów spełniają idealnie oczekiwania klientów. Charakteryzuje je bliska lokalizacja, niskie ceny produktów i stosunkowo nieduża powierzchnia handlowa (od 400 do 2 tys. mkw.). Ciekawa filozofia działania i oryginalna organizacja wzbudzają coraz większe zainteresowanie polskich przedsiębiorców.

Intermarché to marka supermarketów spożywczo-przemysłowych, które oferują klientom od kilkunastu tysięcy pozycji asortymentowych. Intermarché ma szeroki wachlarz marek własnych. Muszkieterowie zapewniają niższe ceny dla ponad 3 tysięcy najlepiej rotujących produktów.

JEDNOSTKI WŁASNE

Centrum magazynowo-biurowe o łącznej powierzchni ponad 82 tys. mkw. w Swadzimiu oraz magazyn logistyczny w Mysłowicach.

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

229 Intermarché

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Szczegóły dotyczące zasad inwestycji w supermarket będą omawiane podczas spotkania z przedstawicielem Grupy Muszkieterów.


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

  • wiek 25–50 lat,
  • motywacja do prowadzenia swojego biznesu,
  • wspólna praca z partnerem życiowym,
  • chęć wzięcia udziału w sześciomiesięcznym stażu szkoleniowym,
  • mobilność (możliwość zmiany miejsca zamieszkania).

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY
franchising association

ITM Polska Sp. z o. o.

ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne

(61) 665 11 27 lub (61) 665 48 48

izabela.borowicz@muszkieterowie.com

muszkieterowie.pl

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Intermarché (Grupa Muszkieterów).

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.