Pierrot Woda Źródlana

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Jesteśmy przedsiębiorstwem o ugruntowanej pozycji rynkowej, produkującym wodę i napoje od ponad 30 lat. Nie konkurujemy bezpośrednio z tradycyjnym handlem, ale staramy się go dobrze uzupełniać. Kierując się tą filozofią, przez 20 lat funkcjonowania SIECI PIERROT zdobyliśmy zaufanie klientów i instytucji.

Produkty marki PIERROT nie są dostępne w tradycyjnej sprzedaży (sklepy, hurtownie). Klient może je nabyć bezpośrednio od lokalnego dystrybutora – Franczyzobiorcy, który jest odpowiedzialny za organizację dystrybucji na określonym terenie, na którym posiada wyłączne prawo do sprzedaży produktów w SIECI PIERROT. Model sprzedażowy ukierunkowany jest na odbiorców detalicznych, którzy przy profesjonalnej obsłudze są lojalni i zostają z firmą na lata. Kaucja za opakowania nie jest pobierana, klient płaci wyłącznie za napoje, dostawa jest zawsze bezpłatna. System sprzedaży oparty głównie na płatnościach gotówkowych pozwala zniwelować zatory płatnicze i obniżyć barierę wejścia potencjalnym franczyzobiorcom.

Pierrot to ogólnopolska sieć dystrybutorów wody źródlanej i napojów produkowanych na bazie wody źródlanej, zrzeszająca własne oraz franczyzowe oddziały realizujące tysiące dostaw dziennie.

Atrakcyjna oferta, nowoczesne zaplecze technologiczne i standaryzacja funkcjonowania sprawiają, że z powodzeniem działamy na rynku od 20 lat i wciąż się rozwijamy!

JEDNOSTKI WŁASNE

3 (30 samochodów)

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

franczyzowe 38, partnerskie 9.

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

 • towar na start - 24 tys. butelek wody i napojów na każdy samochód przy zakupie 1000 opakowań,
 • standardy operacyjne w zakresie prowadzenia i zarządzania biznesem,
 • system zarządzania opakowaniami i bazą klientów,
 • poparty doświadczeniem, kompleksowy system sprzedaży,
 • materiały POS, wsparcie projektowe i marketingowe,
 • szkolenia dla Franczyzobiorcy oraz jego pracowników w zakresie teoretycznym (szkolenie w zakładzie produkcyjnym) i praktycznym (wspólna praca w terenie),
 • opieka koordynatora w trakcie trwania umowy,
 • pomoc w rekrutacji pracowników / vansellerów,
 • dostęp poprzez panel www do spersonalizowanej aplikacji (zamówienia, dostawy),
 • licencja terytorialna - wyłączność do sprzedaży produktów na zdefiniowanym terenie geograficznym,
 • wsparcie kapitałowe uwarunkowane wynikami sprzedażowymi,
 • wspólne uruchomienie regionu z handlowcami Pierrota.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

 • Minimum 50 tys. zł + koszt zakupu samochodu dostawczego
 • Nie pobieramy bieżących opłat z tytułu przynależności do sieci franczyzowej.
 • Nie pobieramy stałych opłat licencyjnych czy też opłat od obrotu.

PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

 • wynajęcie lub adaptacja własnego lokalu magazynowego,
 • posiadanie przynajmniej jednego samochodu dostawczego (blaszak) o ładowności do 1,5t.
 • posiadanie zarejestrowanej działalności gospodarczej lub gotowość do jej założenia,
 • przestrzeganie procedur i standardów przyjętych w sieci Pierrot,
 • udokumentowany kapitał początkowy min. 50 tys. zł.
 • brak zaległości US i ZUS oraz w spłacie zobowiązań

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Pierrot PK Sp. z o.o.

Wawrzyszów 9, 26-625 Wolanów

601 591 258

franczyza@wodapierrot.pl

wodapierrot.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Dawid Płuciennik

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Pierrot Woda Źródlana.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Pierrot PK Sp. z o.o. (Wawrzyszów 9, 26-625 Wolanów). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Pierrot Woda Źródlana oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie wodapierrot.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów i prezentowane są w celu przybliżenia zasad współpracy z każdą z firm. Przed podpisaniem umowy każdy kandydat na franczyzobiorcę lub partnera powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty i wiarygodność informacji podawanych przez twórcę systemu. Wydawca nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku dokonania lub zaniechania przez użytkownika określonych czynności prawnych w imieniu własnym czy też w cudzym imieniu, nawet jeżeli użytkownik przy podejmowaniu decyzji kierował się w jakiejkolwiek mierze informacjami zawartymi w katalogu franczyz.

Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.