Euro Sklep

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

W 1997 roku sieć Euro Sklep zaczęła swoją historię na polskim rynku i nieprzerwalnie do dnia dzisiejszego, dostosowuje się do jego dynamicznych zmian. Od samego początku sieć wyznaczała sobie ambitne cele biznesowe, dlatego też stale inwestowała w modernizację oraz wizualne aspekty sklepów. Ekspansja prowadzona jest na stabilnym poziomie, a z roku na rok do sieci dołącza coraz więcej sklepów. Działania ekspansyjne prowadzone są we wszystkich województwach na południu Polski. Obecnie sieć Euro Sklep liczy ponad 430 sklepów. Od 2017 r. Euro Sklep konsekwentnie skupia się na budowaniu swojego wizerunku na lokalności i byciu blisko każdego klienta. Wszelkie działania marketingowe skupiają się wokół tego obszaru. W codziennej pracy poznaje opinie i oczekiwania konsumentów oferując im nie tylko doskonałą jakość produktów i obsługi, ale także wiele dodatkowych atrakcji jakimi są loterie i konkursy angażujące lokalną społeczność, bo właśnie taki jest Euro Sklep - lokalny i otwarty na klientów.

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

430 sklepów franczyzowych

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

  • projekt aranżacji i wizualizacji wnętrz,
  • skuteczne narzędzia marketingowe,
  • preferencyjne wynagrodzenia z tytułu współpracy,
  • kompleksowe wsparcie sklepów w codziennej pracy,
  • pakiet szkoleń dla franczyzobiorców i personelu.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Koszt inwestycji ustalany jest indywidualnie. 


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

  • Chęć rozwoju własnego biznesu,
  • Posiadanie placówki o powierzchni handlowej minimum 80 mkw., atrakcyjnie położonej (osiedle, centrum, ciąg handlowy, miejsca o dużym natężeniu ruchu), z lokalizacją gwarantującą odpowiedni potencjał sprzedaży.

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Euro Sklep S.A.

ul. Wiśniowa 11, 62-052 Komorniki Biuro: ul. Michałowicza 1, 43-300 Bielsko-Biała

33 828 23 70

biuro@eurosklep.eu

eurosklep.eu

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Euro Sklep.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Euro Sklep S.A. (ul. Wiśniowa 11, 62-052 Komorniki Biuro: ul. Michałowicza 1, 43-300 Bielsko-Biała). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Euro Sklep oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie eurosklep.eu.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów i prezentowane są w celu przybliżenia zasad współpracy z każdą z firm. Przed podpisaniem umowy każdy kandydat na franczyzobiorcę lub partnera powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty i wiarygodność informacji podawanych przez twórcę systemu. Wydawca nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku dokonania lub zaniechania przez użytkownika określonych czynności prawnych w imieniu własnym czy też w cudzym imieniu, nawet jeżeli użytkownik przy podejmowaniu decyzji kierował się w jakiejkolwiek mierze informacjami zawartymi w katalogu franczyz.

Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.