Studio In.Time

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Zainwestuj w zdrowy biznes! In.Time to dynamicznie rozwijająca się sieć studiów treningu personalnego EMS (Electric Muscle Stimulation) – nowoczesnej, zyskującej coraz większą popularność metody treningowej, wykorzystującej technologię elektrostymulacji mięśni. Dzięki połączeniu przemyślanego napięcia mięśniowego i bodźca w postaci bezpiecznego impulsu o niskiej częstotliwości trening EMS aktywuje 90% aparatu mięśniowego całego ciała. W efekcie jest to bardzo skuteczny trening, który wymaga tylko jednej, 20-minutowej sesji w tygodniu. 

Będąc świadomymi wielkiego wpływu aktywności i wysiłku fizycznego na samopoczucie, stworzyliśmy miejsce, w którym oprócz kompetentnego podejścia do treningu, chcemy zarazić każdego zdrowym stylem życia i umiejętnością cieszenia się ruchem. Wizja, profesjonalizm oraz ciężka praca pozwoliły nam rozwinąć sieć studiów treningu personalnego, cieszących się wyjątkową popularnością. Nowoczesny design, wysoka jakość usług i dbałość o każdy szczegół sprawiają, że nasze studia to idealna odpowiedź na trendy w branży sportowej. 

Dlaczego warto nam zaufać? 

 • Najwyższa jakość usług - profesjonalizm, indywidualne podejście i jakość świadczonych usług to elementy, na które zwracamy szczególną uwagę. Wieloletnie doświadczenie z zakresu treningu EMS pozwala nam zrozumieć potrzeby i dopasować trening do każdego klienta.
 • Innowacyjność i rozwój - trening EMS to innowacyjna metoda treningowa, stanowiąca alternatywę dla zajęć typu fitness, z której może skorzystać każdy, bez względu na wiek, czy kondycję fizyczną. 
 • Nowoczesne studio - wysoki standard, dbałość o każdy detal i najwyższej jakości sprzęt treningowy. Studio In.Time to wyjątkowe miejsce, w którym każdy klient czuje się komfortowo, 
 • Zadowolenie klientów - efektywność naszych treningów została potwierdzona przez wielu klientów od lat uczęszczających do naszych studiów. Wykwalifikowana kadra trenerska, przyjazna atmosfera i wypracowane standardy obsługi pozwalają nam na budowanie długofalowych relacji z klientami i zdobywanie ich zaufania.

Polska należy do grupy rynków, na których wciąż brakuje dobrze rozwiniętych sieci franczyzowych studiów treningowych EMS. Mimo braku jednej dużej marki, istnieje kilka sieci o dużym potencjale rozwojowym, mogącym stanowić za kila lat silnie rozwiniętą sieć klubów fitness. Należy do nich sieć In.Time.

Wieloletnie doświadczenie oraz wiedza związana z budową i zarządzaniem siecią In.Time, pozwoliły nam stworzyć atrakcyjny, elastyczny model franczyzowy, w ramach którego oferujemy kompleksowe wsparcie i pełne zaangażowanie zarówno na etapie przygotowania jak i funkcjonowania oraz rozwoju studia.  Skorzystaj z naszego sprawdzonego modelu biznesowego i dowiedz się co zyskasz dołączając do nas.

JEDNOSTKI WŁASNE

Kraków

ul. Karola Bunscha 8
ul. Kazimierza Wielkiego 82A
ul. Królowej Jadwigi 120
ul. Janusza Meissnera 32
ul. Dobrego Pasterza 120

Warszawa

ul. Postępu 27, Mokotów
ul. Karolkowa 28, Wola

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

Wrocław

ul. Tęczowa 29A
ul. Rychtalska 20

Tarnów

ul. Garbarska 31B

Wieliczka

ul. Piłsudskiego 45C

Bolechowice

ul. Zielona 1B lok. 3

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

 • Wiedza i doświadczenie - zyskujesz w pełni sprawdzoną koncepcję prowadzenia i działalności studio. Przekazujemy Ci wiedzę, narzędzia oraz dobre praktyki, pozwalające zadbać o każdy aspekt działalności - od tajników treningu EMS, po najlepsze strategie sprzedażowe. 
 • Rozpoznawalność - funkcjonujesz pod znaną, dobrze kojarzoną przez klientów marką, której wizerunek budujemy w sposób profesjonalny i świadomy. Wspólnie tworzymy dopasowaną do lokalnego otoczenia strategię marketingową, która sprawi, że od pierwszych dni studio może się rozwijać.  
 • Kompleksowe wsparcie - korzystasz z kompletnej wiedzy operacyjnej o zarządzaniu profesjonalnym studio In.Time na każdej płaszczyźnie działalności. Oferujemy kompleksowe wsparcie i pełne zaangażowanie zarówno na etapie przygotowania jak i funkcjonowania oraz rozwoju studia.  Możesz liczyć na nasza pomoc w zakresie przygotowania studia, szkolenia personelu, działań marketingowych, formalności prawnych i wielu innych.
 • Atrakcyjne warunki handlowe - działasz w oparciu o indywidualnie przygotowaną strategię i warunki dostosowane do Twoich potrzeb i celów. Wspólnie dobieramy najkorzystniejszy wariant współpracy.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Minimalna kwota: 90 000 – 120 000 zł (1 stanowisko) / 210 000 – 230 000zł (2 stanowiska)

Opłata wstępna: 10 000 zł

Opłata bieżąca: 6,4% sprzedaży

Opłata marketingowa: 1,5% sprzedaży


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

 • Zaangażowanie
 • Chęć rozwoju i  gotowości do wdrażania innowacyjnych rozwiązań
 • Współpraca i dbałość o standardy
 • Aktywne prowadzenie biznesu

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Studio IN.TIME sp. z o.o.

Janusza Meissnera 32, 31-457 Kraków

780 560 537

https://intime.pl/franczyza-ems/

intime.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Kacper Orłowski

franczyza@intime.pl

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Studio In.Time.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Studio IN.TIME sp. z o.o. (Janusza Meissnera 32, 31-457 Kraków). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Studio In.Time oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie intime.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.