Unikat Woda Źródlana

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Produkujemy wodę i napoje od ponad 30 lat. Produkty UNIKAT dostępne są wyłącznie u naszego franczyzobiorcy, który bezpośrednio dostarcza je do domu klienta, do firm oraz do punktów usługowych w regionie. Franczyzobiorca dostaje na nasze produkty wyłączność. Klient nie ma możliwości zakupienia naszych produktów w tradycyjnym handlu, hurtowni, sklepie stacjonarnym lub internetowym z pominięciem franczyzobiorcy. 

Ten model dystrybucji zapewnia franczyzobiorcy bezpieczny rozwój we własnym regionie, bez obaw, że produkty te znajdą się w sprzedaży na jego terenie w jakichkolwiek punktach handlowych w niższych cenach.

Unikatowa forma dostaw, całkowicie odciąża klientów od dźwigania dużej ilości wody i napojów, ponieważ dostarczana jest pod konkretnie wskazany adres. System dystrybucji UNIKAT jest bardzo ekologiczny, co w obecnych czasach ma wielkie znaczenie, bo wielu klientów zwraca na to uwagę. Opakowania szklane są powtórnie wykorzystywane przy kolejnym napełnianiu wodą lub innymi napojami, a nasze skrzynki są produkowane tylko z plastiku, z recyklingu.

JEDNOSTKI WŁASNE

1

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

7

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
Unikat
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Towar na start gratis – 24 tys. butelek wody i napojów o wartości sprzedażowej 29 tys. zł.

Bezpłatne szkolenia franczyzobiorcy oraz pracowników, teoretyczne i praktyczne z zakresu sprzedaży oraz prowadzenia oddziału dystrybucji.

Bezpłatne projekty graficzne materiałów reklamowych, oklejenia samochodu itp.

Wsparcie w zakresie dofinansowania oraz kredytowania działalności franczyzobiorcy.

Licencja terytorialna – wyłączność do sprzedaży produktów UNIKAT na zdefiniowanym terenie geograficznym.

Opieka koordynatora w trakcie współpracy. 

Wspólne uruchomienie oddziału dystrybucji franczyzobiorcy, ze wsparciem doświadczonych kierowców UNIKAT.


PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Od 40 tys. zł bez opłat licencyjnych, bez opłat marketingowych


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Lokal magazynowy ok. 50 mkw.

Samochód dostawczy do 1.5 t (blaszak)

Działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia 

Gotowość do pełnego zaangażowania w budowę własnego regionu dystrybucji

Kapitał na start 40 tys. zł


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

PPHU Unikat Bogumił Kamiński

98-290 Warta ul. Kaliska 12

609 760 068

maciek.franczyza@wodaunikat.pl

wodaunikat.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Maciej Wojciechowski

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Unikat Woda Źródlana.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma PPHU Unikat Bogumił Kamiński (98-290 Warta ul. Kaliska 12). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Unikat Woda Źródlana oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie wodaunikat.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów i prezentowane są w celu przybliżenia zasad współpracy z każdą z firm. Przed podpisaniem umowy każdy kandydat na franczyzobiorcę lub partnera powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty i wiarygodność informacji podawanych przez twórcę systemu. Wydawca nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku dokonania lub zaniechania przez użytkownika określonych czynności prawnych w imieniu własnym czy też w cudzym imieniu, nawet jeżeli użytkownik przy podejmowaniu decyzji kierował się w jakiejkolwiek mierze informacjami zawartymi w katalogu franczyz.

Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.