Bricomarché (Grupa Muszkieterów)

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Grupa Muszkieterów jest międzynarodowym zrzeszeniem niezależnych handlowców. W Polsce Muszkieterowie kierują sklepami typu dom i ogród Bricomarché oraz sklepami spożywczymi Intermarché.

Przyjazne sklepy Muszkieterów spełniają idealnie oczekiwania klientów. Charakteryzuje je bliska lokalizacja, niskie ceny produktów i stosunkowo nieduża powierzchnia handlowa (od 400 do 2000 mkw.). Ciekawa filozofia działania i oryginalna organizacja wzbudzają coraz większe zainteresowanie polskich przedsiębiorców.

Bricomarché to sieć supermarketów typu "dom i ogród". Średnia powierzchnia sklepu wynosi 1400 mkw. Bricomarché to najbardziej rozbudowana pod względem liczby placówek sieć supermarketów "dom i ogród" w Polsce. Niskie ceny oferowanych produktów dają tym sklepom przewagę nad konkurencją.

JEDNOSTKI WŁASNE

Centrum magazynowo- biurowe o pow. łącznej ponad 82 tys. mkw. w Swadzimiu oraz magazyn logistyczny w Mysłowicach.

 

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

152 Bricomarché

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Szczegóły dotyczące zasad inwestycji w supermarket Bricomarche będą omawiane podczas spotkania z przedstawicielem Grupy Muszkieterów.


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

  • Wiek 25-50 lat,
  • Motywacja do prowadzenia własnego biznesu,
  • Wspólna praca z partnerem życiowym,
  • Chęć wzięcia udziału w 6 miesięcznym stażu szkoleniowym,
  • Mobilność (możliwość zmiany miejsca zamieszkania).

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY
franchising association

ITM Polska Sp. z o. o.

ul. Św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne

(61) 665 11 27 lub (61) 665 48 48

muszkieterowie.pl/

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Bricomarché (Grupa Muszkieterów).

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.