Czas na Herbatę

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Firma Progressive działa na rynku od 1997 roku i jest właścicielem sieci sklepów Czas na Herbatę.

Głównym celem naszej firmy jest stworzenie ogólnoświatowej sieci sprzedaży herbat wysokogatunkowych w wyspecjalizowanych sklepach pod nazwą Czas na Herbatę.

W naszych lokalach znajdą Państwo bogaty wybór herbat sypanych, kaw ziarnistych oraz wysokiej jakości akcesoriów do ich zaparzania, podawania i przechowywania.

Niewątpliwym atutem naszej sieci jest fakt, iż sami tworzymy różnego rodzaju mieszanki herbaciane, których nie znajdziecie Państwo w żadnej innej sieci. Produkty, które oferujemy są wyrobami najwyższej jakości.

Ponadto prowadzimy ciągłe prace mające na celu rozszerzenie naszego asortymentu, tak aby w jak najwyższym stopniu spełniały oczekiwania odbiorców.

JEDNOSTKI WŁASNE

31

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

  • sklepy franczyzowe: 24
  • punkty partnerskie 68
ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

  • Sklep firmowy Czas na Herbatę – od 50 tys. zł wzwyż, w zależności od wielkości lokalu. W cenę wliczony jest projekt sklepu oraz jego umeblowanie.
  • Punkt partnerski Czas na Herbatę – od 1 tys. zł wzwyż w zależności od wielkości lokalu.

PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

  • Wystrój sklepów Czas na Herbatę musi odpowiadać standardom sieci i powinien być uzgodniony z franczyzodawcą.
  • Biorca zobowiązuje się do stałego zakupu towarów na zasadzie wyłączności oraz utrzymuje standardy sprzedaży naszej sieci.

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Progressive Agata Szurlej

ul. Sosnowiecka 5, 52-008 Wrocław

(71) 340 04 23/24; 603 204 203

biuro@herbata.net

herbata.net

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Marta Głowska

tel. 609 502 402

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Czas na Herbatę.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.