Kosmetyczne Instytuty Dr Irena Eris

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Odkryj świat piękna i luksusu - dołącz do sieci Kosmetycznych Instytutów Dr Irena Eris.

Otwórz Kosmetyczny Instytut Dr Irena Eris i zaoferuj swoim klientom sprawdzone zabiegi oparte na innowacyjnych kosmetykach. Potencjał usług kosmetycznych w Polsce cały czas wykazuje tendencje zwyżkową. Gabinety kosmetyczne są coraz częściej odwiedzane przez klientki, pragnące poprawić swoją urodę oraz te które potrzebują relaksu.

Zaufaj doświadczeniu

Kosmetyczne Instytuty Dr Irena Eris to prestiżowa sieć wśród gabinetów kosmetycznych, którą tworzymy z powodzeniem już od ponad dwudziestu lat. Zdobyte doświadczenia to wynik współpracy z ekspertami z różnych dziedzin. Obecnie z naszych  usług można korzystać w  kilkunastu placówkach rozmieszczonych w całej Polsce.

Wiedza to podstawa sukcesu

Podczas szkoleń Państwa personel otrzyma wiedzę niezbędną do obsługi klienta oraz do wykonywania zabiegów. Bezpośrednim wsparciem dla Franczyzobiorcy są szkolenia dla menadżerów pomagające w prowadzeniu biznesu.

Zróżnicowana gama usług

Oferowany program pielęgnacyjny, uwzględnia różnorodne potrzeby, coraz bardziej wymagających klientów. Wykorzystujemy aktualną wiedzę z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej, włączając nowoczesny sprzęt. W Instytutach klienci mogą skorzystać z usług kosmetologów i lekarzy dermatologów.

Bezpieczny start

Doradzimy Państwu w wyborze oraz urządzeniu lokalu tak aby spełniał najwyższe standardy. Gwarantujemy współpracę z silną i rozpoznawalną marką na rynku. Przez cały czas trwania umowy zapewniamy ogólnopolskie wsparcie w działaniach marketingowych i reklamowych. 

Gwarancja jakości

Nasze kosmetyki przeznaczone do użytku profesjonalnego to zaawansowana technologicznie linia preparatów zawierająca unikalne formuły składników aktywnych. To gwarantuje ich wysoką jakość, skuteczność i bezpieczeństwo stosowania. Inspirujemy się najnowszymi osiągnieciami technologicznymi i naukowymi. Program autorskich zabiegów tworzony jest przy współpracy ekspertów. Nad całością naszych działań czuwa unikatowa placówka Centrum Naukowo - Badawcze Dr Irena Eris.

Dlaczego warto?

 • współpraca z silną i rozpoznawalną na polskim rynku marką,
 • pełne Know – How prowadzenia biznesu,
 • możliwość posługiwania się logo Kosmetycznych Instytutów Dr Irena Eris,
 • bezpłatne szkolenia dla pracowników i właścicieli, przez cały czas trwania umowy,
 • centralne działania marketingowo-reklamowe,
 • wymiana doświadczeń między placówkami.

JEDNOSTKI WŁASNE

4 instytuty miejskie 

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

22

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Zapewniamy

 • Współpracę z silną i najbardziej rozpoznawalną na polskim rynku marką Dr Irena Eris
 • Możliwość posługiwania się logo Kosmetycznych Instytutów Dr Irena Eris
 • Bezpłatne szkolenia dla pracowników i właścicieli
 • Wymianę doświadczeń między placówkami, a centralą firmy
 • Pełne Know – How Kosmetycznych Instytutów Dr Irena Eris
 • Jednolitą politykę cenową i spójną ofertę zabiegową
 • Wsparcie centrali w działaniach marketingowych i PR
 • Kongresy, szkolenia, webinary i spotkania z marką Dr Irena Eris

Zrób pierwszy krok - skontaktuj się z nami!

Franczyza - Salony kosmetyczne. Zabiegi w profesjonalnych gabinetach (drirenaeris.com)

 


PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Minimalna kwota inwestycji to 200 tys. zł.


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

 1. Lokalizacja – miasta pow. 100 tys. mieszkańców, w których nie posiadamy jeszcze placówki.
 2. Lokal o powierzchni 130-150 mkw. na parterze ewentualne lokal w galerii handlowej.
 3. Zdolność do samodzielnego prowadzenia własnego przedsiębiorstwa, przestrzegając zasad współpracy franczyzowej.
 4. Osoba prywatna z doświadczeniem w prowadzeniu biznesu (najlepiej pokrewnego lub znająca branżę kosmetyczną).
 5. Gotowość podjęcia długoletniej współpracy - 5 lat, na podstawie umowy franczyzy.
 6. Zakładany koszt inwestycji: 250 tys. zł, na podstawowy sprzęt kosmetyczny ( zakładając wyposażenie pięciu gabinetów), dodatkowo koszty aranżacji lokalu, które są zależne od np. powierzchni lokalu, ilości gabinetów oraz stanu technicznego lokalu. 

 

Nasz partner to kosmetolog, dermatolog, manager:

– osoba przedsiębiorcza, tworząca dla siebie miejsce pracy

– zarządzająca pracą całego Instytutu

– posiadająca umiejętności interpersonalne – doświadczenie w zarządzaniu zespołem

– gotowa do współpracy z marką premium i dbająca o wysoką jakość obsługi

Aktualnie poszukujemy partnerów zainteresowanych otwarciem Kosmetycznego Instytutu Dr Irena Eris w Łodzi, Gdańsku, Radomiu, Opolu, Katowicach, Poznaniu, Rzeszowie i Krakowie, ale również w miastach powyżej 60 tys. mieszkańców, w centralnych lokalizacjach na mapie miasta, przy ulicach o dużym natężeniu ruchu lokalnego, w przyjaznym sąsiedztwie, najlepiej w otoczeniu biznesowym.


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY
franchising association

Dr Irena Eris S.A.

ul. Puławska 107A, 02-595 Warszawa

666 051 740, (22) 5417 117

instytuty.biuro@DrIrenaEris.com

instytuty.drirenaeris.com

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Donata Zawisza

kierownik  ds. kluczowych klientów

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Kosmetyczne Instytuty Dr Irena Eris.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Dr Irena Eris S.A. (ul. Puławska 107A, 02-595 Warszawa). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Kosmetyczne Instytuty Dr Irena Eris oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie instytuty.drirenaeris.com.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów i prezentowane są w celu przybliżenia zasad współpracy z każdą z firm. Przed podpisaniem umowy każdy kandydat na franczyzobiorcę lub partnera powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty i wiarygodność informacji podawanych przez twórcę systemu. Wydawca nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku dokonania lub zaniechania przez użytkownika określonych czynności prawnych w imieniu własnym czy też w cudzym imieniu, nawet jeżeli użytkownik przy podejmowaniu decyzji kierował się w jakiejkolwiek mierze informacjami zawartymi w katalogu franczyz.

Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.