Oddział z Łodzi jako jeden z pierwszych w całej sieci dołączył do konceptu PÓŁNOC Finanse. W ten sposób będzie mógł wspierać franczyzobiorców również w zakresie finansowania nieruchomości.
Środa
18.01.2017
Północ Nieruchomości przyłączył do sieci pierwszy oddział w 2017 roku. Nowe biuro działa w Łodzi.
 

W sieci Północ Nieruchomości działa blisko 50 biur nieruchomości. Koncept zanotował dobry początek roku, powiększając się o nowy punkt franczyzowy. Zarządzać nim będą Anna Wójcik (dyrektor oddziału) oraz Patrycja Okraska (kierownik oddziału). Świeżo otwarte biuro Północ mieści się w Łodzi przy ul. Więckowskiego.
– Wybraliśmy taką lokalizację z uwagi na fakt, że jest to nie tylko centrum handlowo-usługowe Łodzi, ale również kulturowe. Znajdujemy się w niedalekim sąsiedztwie sławnej ulicy Piotrkowskiej oraz Manufaktury, co na pewno będzie sprzyjać naszej działalności – mówi Anna Wójcik, dyrektor oddziału.

Franczyzobiorczynie twierdzą, że mają pomysł na to, by wyróżnić się na lokalnym rynku pośrednictwa w nieruchomościach.
– Planujemy współpracować z firmami architektonicznymi, wystroju wnętrz oraz firmami budowlanymi potrafiącymi wykorzystać nowoczesne techniki. W tak silnym składzie będziemy mogli realizować coraz to bardziej skomplikowane projekty – przekonują.

Ich zdaniem sprzyjać powinna ich działalności powinna również koniunktura na rynku nieruchomości.
– W ostatnim roku odnotowano wzrost cen sprzedaży mieszkań w Katowicach, Rzeszowie i Łodzi. Otwarto nowoczesny Dworzec Łódź-Fabryczna i EC1. W rozbudowie jest stadion na Widzewie oraz rozkwita program rewitalizacji 100 Kamienic. Coraz więcej deweloperów powierza sprzedaż swoich inwestycji. Uważamy, że mamy dzięki temu duże możliwości działania – mówią franczyzobiorczynie.

We wrześniu 2016 roku franczyzodawcy marki Północ zapowiadali, że do końca grudnia otworzą sześć nowych oddziałów. Plan udało się zrealizować niemal w całości, z tamtej „puli” do uruchomienia zostało jeszcze tylko jedno biuro. Sieć nie ustrzegła się jednak zamknięć, przez co placówek jest dziś tylko o dwie więcej niż na początku jesieni. Andrzej Jakliński, dyrektor ds. rozwoju sieci i marketingu zapowiada jednak, że koncept będzie się powiększał.
– Planujemy otworzyć około 15-20 lokalizacji w 2017 roku. W tym celu powiększamy dział rozwoju sieci i planujemy wzmocnienie działań marketingowych – deklaruje.

Kwota inwestycji we franczyzowe biuro Północ Nieruchomości zależy od wielu czynników, m.in. od lokalizacji i wielkości oddziału, a także doświadczenia, jakie kandydat posiada w branży.
– Minimalna kwota inwestycji to ok. 5 tys. zł. Obejmuje ona opłatę wstępną w wysokości 999 zł – mówi Andrzej Jakliński. – Zazwyczaj próg rentowności oraz zwrot zainwestowanych środków następuje w pierwszych sześciu miesiącach prowadzenia działalności.


POPULARNE NA FORUM

Nieruchomości KNC - czy na na nieruchomościach można zarobić takie pieniądze jakie obiecują?

Słyszałem, że w nieruchomości zawsze warto inwestować. Czy może mi ktoś doradzić, czy zakup mieszkania na kredyt, a później wynajem się opłaca się ?

17 wypowiedzi
ostatnia 16.05.2019
Wiosna należy do pośredników

Amazing post. Appreciate it and look forward to seeing many more. Thanks from Amazing post. Appreciate it and look forward to seeing many more. Thanks from Alpha Male..

3 wypowiedzi
ostatnia 20.06.2018
Deweloper w małym mieście

Czy ja wiem? Tyle się słyszy o oszustwach takich dużych inwestorów...

1 wypowiedzi
ostatnia 08.02.2018
Młoda mama rozwija biznes

Brawo! Oby jak najwięcej takich inicjatyw ;)

3 wypowiedzi
ostatnia 18.12.2017
Biuro pośrednictwa nieruchomości + kredyty. Co dołożyć?

Moim zdaniem nie ma sensu, żebyś 10 różnych usług wpisywał. Nigdy w pełni nie dasz rady być doskonałym we wszystkich. Lepiej być ekspertem w 2-3 dziedzinach niż w 10...

10 wypowiedzi
ostatnia 18.12.2017
Młoda mama rozwija biznes

Chcieć, znaczy móc! Początki są zawsze trudne, ale jak się przeze nie przejdzie to później jest już z górki :)

3 wypowiedzi
ostatnia 18.12.2017
Zarabiamy na nieruchomościach

A co sie bardziej oplaca , kupic u developera mieszkanie , urzadzic pod klucz I sprzedac? Czy moze stare mieszkanie ,w starym budownictwie ? Czy lepiej wynajac , niz sprzedac? 

6 wypowiedzi
ostatnia 03.10.2017
Zarabiamy na nieruchomościach

Na nieruchomościach można zarabiać w różnoraki sposób - wynajmowanie to zaledwie jedna z możliwości. Mi udało się wykręcić niezły biznes kupująć nieruchomości...

6 wypowiedzi
ostatnia 26.09.2017