Biznes, który pomoże sportowcom

Functionalmed chce nawiązać współpracę partnerską z trenerami personalnymi, specjalistami rehabilitacji sportowej, lekarzami oraz przedsiębiorcami, planującymi działalność w obrębie klubów sportowych, siłowni, klubów fitness, czy prowadzącymi drużyny sportowe.
Czwartek
13.04.2017
Podologia.pl wystartowała z nowym konceptem partnerskim o nazwie Functionalmed.pl. Na czym będą zarabiać franczyzobiorcy?
 

Podologia.pl, zajmująca się usługami medycznymi i profilaktyką w obrębie nóg, ma sieć ok. 170 gabinetów partnerskich w Polsce. Teraz rusza z nowym konceptem partnerskim. Functionalmed.pl to rozwiązanie sportowo-medyczne, umożliwiające poszerzenie usług np. siłowni czy klubów fitness o usługi profilaktyki i rehabilitacji aparatu ruchu.

Naszymi klientami są osoby bardzo aktywne, które dbają o kondycję ciała i zdrowe odżywianie. Znajdują się wśród nich aktywni zawodowi sportowcy, drużyny sportowe oraz indywidualni amatorzy aktywności ruchowej. Opracowaliśmy dla nich system diagnostyki, rehabilitacji i usprawniania ciała, aby mogli poprawiać swoje wyniki sportowe – tłumaczy Marcelina Bitenc-Jasiejko, dyrektor ds. rozwoju Functionalmed.pl.

Firma chce nawiązać współpracę partnerską z trenerami personalnymi, specjalistami rehabilitacji sportowej, lekarzami oraz przedsiębiorcami, planującymi działalność w obrębie klubów sportowych, siłowni czy klubów fitness. W zależności od wybranej opcji współpracy partner inwestuje od 2 tys. zł do ok. 150 tys. zł. Najniższa kwota wiąże się z zakupem urządzenia do diagnostyki parametrów sportowych, wraz z przeszkoleniem kadry. W ramach rozwoju partner może poszerzać zakres świadczonych usług o: dobór programów do rozwoju ciała, sprzedaż produktów medycznych dopasowywanych do klienta po uprzedniej analizie biomechaniki aparatu ruchu, a także o terapię funkcjonalną oraz rozwój motoryczny. Ale nie musi.

Oferujemy partnerom sprzęt i uczymy jak go wykorzystywać. Przekazujemy też swoje know-how i oferujemy stałe wsparcie merytoryczne – podsumowuje Marcelina Bitenc-Jasiejko.

Partnerzy marki będą mogli kupować nawet z 50 proc. rabatem produkty oferowane przez firmę i sprzedawać je swoim klientom, co pozwoli im zwiększyć osiągane przychody. Usługi Functionalmed.pl można świadczyć w każdym mieście, franczyzodawca nie wprowadził w tym zakresie żadnych ograniczeń.

Ze względu na mniejszą liczbę partnerów ze wschodniej Polski, w szczególności w tamtych rejonach liczymy na rozwój naszych usług. W tym roku przewidujemy, że nawiążemy współpracę z 30-50 partnerami – tłumaczy Marcelina Bitenc-Jasiejko.


Dominika Pronarska
dziennikarz

POPULARNE NA FORUM