Sklepy Medyczne Zdrowie

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Ponad 20-letnie doświadczenie pozwoliło nam na stworzenie systemu franczyzowego, który jest w pełni aprobowany przez naszych Partnerów. Nasza franczyza jest idealnym rozwiązaniem zarówno dla osób, które dopiero zaczynają jak i dla przedsiębiorców z większym doświadczeniem. Konceptem naszej marki jest spełnienie wszelkich potrzeb klientów, którzy odwiedzą sklepy medyczne Zdrowie poprzez szeroki asortyment sprzedażowy, atrakcyjne ceny  oraz kompleksowe doradztwo.  Jesteśmy ukierunkowani na ciągły rozwój oraz poszerzanie kompetencji. Rozwijanie współpracy z obecnymi Klientami, którzy otwierają kolejne sklepy potwierdza, że cieszymy się zaufaniem wśród naszych Partnerów.

JEDNOSTKI WŁASNE

25

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

20

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

 • dostęp do know-how prowadzenia działalności
 • bezpłatne rozliczanie wniosków NFZ
 • szkolenia z zakresu sprzedaży, refundacji oraz znajomości asortymentu
 • pomoc w aranżacji lokalu
 • wsparcie managerskie przez cały okres trwania umowy

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Model I:

Jakie koszty ponosi Franczyzobiorca?

 1. Przewidywana suma inwestycji 60 000 - 100 000 zł
 2. koszt wyposażenia ok. 15 000 zł
 3. koszt zatowarowania ok. 40 000 - 70 000 zł
 4. koszt sprzętu technicznego ok. 10 000 zł 
 5. reklama ok. 5 000 zł
 6. Opłata miesięczna 800 zł netto
 7. Koszt wynajmu lokalu oraz wynagrodzenia pracownika

Co dodatkowo oferujemy jako Franczyzodawca?

 1. Propozycja pakietu startowego w postaci zweryfikowanej listy asortymentowej
 2. Projekty materiałów reklamowych

Model II:

Jakie koszty ponosi Franczyzobiorca?

 1. Koszt wynajmu lokalu oraz wynagrodzenia pracownika
 2. Koszt umeblowania lokalu

Co dodatkowo oferujemy jako Franczyzodawca?

 1. Zakup sprzętu technicznego 
 2. Zewnętrzne oznakowanie sklepu 
 3. Zatowarowanie sklepu 

PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

 • warunki lokalowe zgodne z wymaganiami NFZ
 • wykwalifikowany personel
 • atrakcyjna lokalizacja lokalu 

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Serwis Medyczno Projektowy SMP Sp. z o.o.

ul. Żółkiewskiego 20/26, 87-100 Toruń

723 185 729

franczyza.smp@tzmo-global.com

sklepymedyczne.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Kinga Wawroń

kinga.wawron@tzmo-global.com

tel. 723 185 729

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Sklepy Medyczne Zdrowie.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Serwis Medyczno Projektowy SMP Sp. z o.o. (ul. Żółkiewskiego 20/26, 87-100 Toruń). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Sklepy Medyczne Zdrowie oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie sklepymedyczne.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów i prezentowane są w celu przybliżenia zasad współpracy z każdą z firm. Przed podpisaniem umowy każdy kandydat na franczyzobiorcę lub partnera powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty i wiarygodność informacji podawanych przez twórcę systemu. Wydawca nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku dokonania lub zaniechania przez użytkownika określonych czynności prawnych w imieniu własnym czy też w cudzym imieniu, nawet jeżeli użytkownik przy podejmowaniu decyzji kierował się w jakiejkolwiek mierze informacjami zawartymi w katalogu franczyz.

Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.