Sklepy Medyczne Zdrowie

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Sprzedaż wyrobów fabryk z Grupy Kapitałowej Toruńskich Zakładów Materiałów Opatrunkowych, sprzętu pomocniczego, produktów do ochrony przeciwodleżynowej, sprzętu ortopedycznego, sprzętu pomiarowego i diagnostycznego, drobnego sprzętu medycznego oraz wyrobów refundowanych przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

JEDNOSTKI WŁASNE

23

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

16

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

 • dostęp do know-how prowadzenia działalności,
 • rozliczanie wniosków NFZ , praca na naszej umowie refundacyjnej
 • wdrożenie poprzez przeszkolenie pracowników,
 • pomoc w aranżacji lokali.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

 • około 100 tys. zł,
 • miesięczna opłata franczyzowa  - brak
 • opłata wstępna – brak
 • pierwsze rozliczenie opłat poi roku działalności uzależnione od osiągniętych obrotów

PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

 • warunki lokalowe zgodne z wymaganiami NFZ,
 • wykwalifikowany personel,
 • atrakcyjna lokalizacja oraz przedstawienie planu rozwoju sklepu.

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Serwis Medyczno Projektowy SMP Sp. z o.o.

ul. Żółkiewskiego 20/26, 87-100 Toruń

723 185 729

franczyza.smp@tzmo-global.com

sklepymedyczne.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Kinga Wawroń

kinga.wawron@tzmo-global.com

tel. 723 185 729

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Sklepy Medyczne Zdrowie.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Serwis Medyczno Projektowy SMP Sp. z o.o. (ul. Żółkiewskiego 20/26, 87-100 Toruń). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Sklepy Medyczne Zdrowie oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie sklepymedyczne.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.