Sklepy Medyczne Zdrowie

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Sprzedaż wyrobów fabryk z Grupy Kapitałowej Toruńskich Zakładów Materiałów Opatrunkowych, sprzętu pomocniczego, produktów do ochrony przeciwodleżynowej, sprzętu ortopedycznego, sprzętu pomiarowego i diagnostycznego, drobnego sprzętu medycznego oraz wyrobów refundowanych przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

JEDNOSTKI WŁASNE

29

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

8

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

  • Dostęp do know-how prowadzenia działalności
  • wdrożenie poprzez przeszkolenie pracowników
  • pomoc w aranżacji lokali

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Około 70 tys. zł


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

  • Warunki lokalowe zgodne z wymaganiami NFZ
  • wykwalifikowany personel

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Serwis Medyczno Projektowy SMP Sp. z o.o.

ul. Żółkiewskiego 20/26, 87-100 Toruń

723 185 198

jaroslaw.jakielaszek@tzmo.com.pl

sklepymedyczne.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Jarosław Jakielaszek

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Sklepy Medyczne Zdrowie.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.