Franczyzobiorca i jego klienci
Franczyzobiorca i jego klienci / Kurs Brainy przeznaczony jest dla dzieci w wieku 7-16 lat. Zajęcia odbywają się w grupach do 12 osób.
Wtorek
10.04.2018
Brainy otworzył dwie franczyzowe szkoły w Warszawie, a do końca roku planuje otwarcie kolejnych czterech. Czy to się uda?
 

W szkołach Brain Child Learning prowadzone są zajęcia dla dzieci, które mają zwiększyć ich potencjał intelektualny. Marka z pierwszą placówką franczyzową w Polsce wystartował w 2016 roku. Jej właściciel, Piotr Nitecki, zapewnia, że Brainy dobrze sobie radzi w naszym kraju, i ma duże ambicje odnośnie dalszego rozwoju.

Najszybciej marka rozwija się w Warszawie. Oprócz szkoły w Wilanowie działa też placówka franczyzowa na Białołęce, a lada chwila ruszy także na Żoliborzu. Do końca roku ma powstać sześć szkół Brainy w stolicy, oprócz wspomnianych także na Pradze, Woli i Ochocie. 

Zależy nam, żeby uczniowie Brainy nie mieli do naszych szkół dalej niż siedem kilometrów. Tym bardziej, że prowadzimy zajęcia popołudniowe, a o tej porze ruch w mieście jest wzmożony – tłumaczy Piotr Nitecki.

Franczyzodawca zapowiada, że w niedługim czasie będzie działać nawet kilkanaście szkół Brainy w Warszawie.

Zakładamy, że z powodzeniem może funkcjonować jedna placówka na 100 tys. mieszkańców – mówi Piotr Nitecki.

Brainy rozwija sieć także w pozostałych rejonach Polski. Firma znalazła już masterfranczyzobiorcę z Częstochowy, który ma pod skrzydłami całe województwo śląskie i opolskie. Kolejne lokalizacje w Polsce to Gdańsk i Kraków.

Marka Brain Child Learning powstała w Malezji w 2005 roku. Jej twórcom zależało na stworzeniu programu pomagającego w rozwijaniu dziecięcego mózgu. Kurs Brainy przeznaczony jest dla dzieci w wieku 7-16 lat. Zajęcia odbywają się w grupach do 12 osób.

Celem zajęć jest pobudzanie kreatywności dzieci oraz nauczenie ich wykorzystywania potencjału własnego mózgu tak, żeby zwiększyć pojemność pamięci i koncentrację, a także lepiej zintegrować mózg. Dzieci mają nabyć pewność siebie, zacząć pozytywnie myśleć, nauczyć się szybciej rozwiązywać problemy oraz poprawić zdolność do radzenia sobie ze stresem.


Profil kobiety
Dominika Pronarska
dziennikarz

POPULARNE NA FORUM

What is academic essay writing?

Academic essay is a exact writing type which has its own set of norms, rules. The main purpose of these essays is to influence the readers into a exact and reasoned talk....

1 wypowiedzi
ostatnia 18.12.2018
Inspire the students to learn writing

The student life is the most very beautiful period of life. It has to be lived most carefully because it is the base for the other three step of life. If this stage of life is...

1 wypowiedzi
ostatnia 18.12.2018
Z korepetytora na dyrektora

Fajny artykuł o ciekawej historii. Trzeba przyznać, że pomysł jest dość oryginalny i na pewno jest na to zapotrzebowanie. Sama chodziłam na korepetycje z matmy, więc...

3 wypowiedzi
ostatnia 21.09.2018
Z korepetytora na dyrektora

Hm, ciekawe - i pracować z dziećmi mogą osoby bez przygotowania pedagogicznego? Trochę to dziwne...

3 wypowiedzi
ostatnia 05.09.2018
Szkolenia biznesowe?

Jasne, że się opłaca! W ogóle branża szkoleniowa daje dużo satysfakcji - i organizatorom, i uczestnikom :)

2 wypowiedzi
ostatnia 05.09.2018
Firma szkoleniowa - pomysły na aktywizację uczestników

Jest dużo metod - praca projektowa, case study. Dobre efekty daje też odrobina rywalizacji na zajęciach :)

5 wypowiedzi
ostatnia 05.09.2018
Półkolonie dają zysk

Fakt, na półkoloniach mozna się dorobić. Z tym, że sezonowo. Chyba, że ktoś myśli nad dodatkową organizacją także warsztatów całorocznych :)

2 wypowiedzi
ostatnia 05.09.2018
Szkolenia biznesowe?

The more taught we are the less demanding it is to settle on educated choices and our aptitudes and capacities are much looked for after by businesses. An a valid example would...

2 wypowiedzi
ostatnia 15.08.2018