Franczyza na próbę

Na czym to polega? / Nowa usługa oferowana przez PÓŁNOC Nieruchomości jest skierowana do osób, które myślą o przejściu na pełną franczyzę, jednak mają wątpliwości i potrzebują pomocy w podjęciu decyzji. Franczyza na próbę to idealna okazja, żeby wypróbować swoich sił jako agent nieruchomości bez zbędnego ryzyka!
Franczyza to dla wielu atrakcyjna forma współpracy, jednak wiąże się z ryzykiem. Sieć Północ Nieruchomości postanowiła to zmienić. Od teraz możesz zostać franczyzobiorcą na próbę!
 

PÓŁNOC Nieruchomości to jedna z największych ogólnopolskich sieci nieruchomości, która swą wiodącą pozycję na rynku pośrednictwa nieruchomości utrzymuje już od 20 lat. Dzięki szerokiemu zakresowi usług związanych z doradztwem i pośrednictwem na rynku nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych oraz wysokiej jakości obsługi i profesjonalizmowi konsekwentnie budują swoją pozycję na rynku.

PÓŁNOC Nieruchomości już od wielu lat postrzegana jest jako najbardziej dostępny i godny zaufania franczyzodawca na rynku, ponieważ oferuje korzystne warunki uczestnictwa i stałe wsparcie dla swoich partnerów na każdym etapie działalności. Świadczy o tym sieć prawie 50 oddziałów franczyzowych na terenie całego kraju, w których pracuje ponad 250 wykwalifikowanych doradców oraz pośredników. Mimo to firma postanowiła zrobić kolejny krok ku potencjalnym franczyzobiorcom i już niebawem wprowadza nową usługę – Franczyzę na próbę.

Na czym polega usługa Franczyzy na próbę? 

Nowa usługa oferowana przez PÓŁNOC Nieruchomości jest skierowana do osób, które myślą 
o przejściu na pełną franczyzę, jednak mają wątpliwości i potrzebują pomocy w podjęciu decyzji. Franczyza na próbę to idealna okazja, żeby wypróbować swoich sił jako agent nieruchomości bez zbędnego ryzyka! To podjęcie współpracy na podstawie umowy na krótki okres z możliwością przejścia na pełną franczyzę i otwarcia własnego biura. Franczyzobiorca na próbę otrzymuje pełne szkolenie oraz wszystkie niezbędne materiały, takie jak wzory umów, ulotki i broszury oraz pozostałe materiały marketingowe. PÓŁNOC Nieruchomości oferuje także wsparcie IT, dostęp do bazy nieruchomości z całego kraju oraz stałe wsparcie i doradztwo dla swoich współpracowników. Franczyzobiorca na próbę sam decyduje, kiedy i ile będzie pracować, nie potrzebuje biura ani pracowników oraz co najważniejsze – kapitału na start. 

Wejdź na naszą stronę i dowiedz się więcej! 

http://www.polnoc.pl/franczyza-na-probe/

 


Dojrzała sieć / Sieć PÓŁNOC Nieruchomości liczy prawie 50 oddziałów franczyzowych na terenie całego kraju, w których pracuje ponad 250 wykwalifikowanych doradców oraz pośredników.