Marka w czołówce / Orange Energia jest obecnie jedną z największych firm obrotu energią elektryczną.
Czwartek
21.11.2019
Przyszły partner Orange Energia będzie odpowiedzialny za profesjonalne doradztwo i planowanie sprzedaży. Jakie wymagania musi spełnić?
 

W 2007 roku rynek energii w Polsce został otwarty na nowych sprzedawców, co przyczyniło się do rozwoju i zwiększenia konkurencyjności ofert pod kątem cenowym. Obecnie największym alternatywnym sprzedawcą energii elektrycznej w Polsce jest Orange Energia. Firma zajmuje się sprzedażą energii zarówno dla klientów indywidualnych jak i z biznesowych. W swojej bazie ma ich ponad 120 tys.

Orange Energia korzysta zarówno z własnych, jak i zewnętrznych kanałów sprzedaży. Od niedawna na terenie całej Polski szukamy partnerów w obszarze profesjonalnego doradztwa w zakresie energii elektrycznej. – Od potencjalnego partnera wymagamy co najmniej dwuletniego doświadczenia w sprzedaży B2B/B2C (energia elektryczna, gaz, fotowoltaika, telekomunikacja, ubezpieczenia, bankowość) – mówi Dorota Kornicka, specjalista ds. kontaktów z partnerami Orange Energia. 

Partner będzie odpowiedzialny za pozyskiwanie i obsługę klientów, przygotowanie ofert oraz prowadzenie negocjacji handlowych i zawieranie umów. – Działamy w ramach już  aktywnych sieci sprzedaży, Nie pobieramy opłat licencyjnych, a współpraca z Orange Energia nie wymaga nakładów finansowych ze strony partnera. Głównym źródłem dochodu  są indywidualnie ustalane prowizje od sprzedaży – dodaje Dorota Kornicka.


Agent otrzymuje od Orange Energia programy szkoleniowe, bieżącą pomoc opiekuna oraz wsparcie marketingowe. Firma w tej chwili współpracuje z sześcioma partnerami.
– Stawiamy na atrakcyjną ofertę dla klientów indywidualnych i biznesowych, z gwarancją ceny oraz bogatym pakietem usług dodanych – mówi Dorota Kornicka. – Ponadto zamierzamy rozwijać i wdrażać narzędzia digitalowe i rozwiązania, ułatwiające pozyskiwanie nowych i obsługę obecnych klientów. 


Doświadczenie potrzebne? / Od potencjalnego partnera Orange Energia wymagane jest co najmniej dwuletnie doświadczenie w aktywnej sprzedaży B2B/B2C.

POPULARNE NA FORUM

Pożyczka, kredyt na start biznesu

Prosta sprawa, zwróć się o pomoc tutaj https://www.expander.pl/dla-firm/kredyty-dla-firm/

39 wypowiedzi
ostatnia 06.04.2020
Agencja reklamowa przyjdzie do klienta

Wydaję mi się, że agencję SEO, reklamową, należałoby ostrożnie wybierać. Na stronie...

3 wypowiedzi
ostatnia 30.03.2020
Agencja marketingowa - czy warto?

Prowadzę hurtownie z kosmetykami dla kobiet - do włosów i makijażu, gdyby nie pomoc agencji marketingowej 4mat na pewno bym tego nie osiągnął, co teraz mam . 4mat to...

3 wypowiedzi
ostatnia 26.03.2020
Reklama w social media

Hej, ja polecam agencję https://www.greenweb.pl/ Prowadzą moje social media i jestem baaardzo zadowolona ;)

5 wypowiedzi
ostatnia 24.03.2020
Reklama w social media

Hej, ja polecam agencję https://www.greenweb.pl/ Prowadzą moje social media i jestem baaardzo zadowolona ;)

5 wypowiedzi
ostatnia 24.03.2020
Finiata, czy ktoś może korzysta?

Szukam finansowania dla firmy na kilka miesięcy. Trafiłam na ofertę Finiaty. Czy ktoś może z jej oferty skorzystał? Jakie są koszty i jakie warunki trzeba spełnić?

1 wypowiedzi
ostatnia 23.03.2020
Szkolenia sprzedażowe

Dzień dobry, czy wie ktoś z Państwa kto prowadzi szkolenia sprzedażowe czy szkolenia dla handlowców?

1 wypowiedzi
ostatnia 21.11.2019
Agencja marketingowa - czy warto?

Moim zdaniem warto. W takich agencjach pracują przeważnie doświadczeni specjaliści, którzy starają się zadbać o klienta oraz zapewnić mu możliwie profesjonalną i...

3 wypowiedzi
ostatnia 14.08.2019