Canal + Franczyza bez opłat

Salon Canal +
Salon Canal + /
Platforma CANAL+ to nowoczesna i najbogatsza pod względem oferty programowej platforma płatnej telewizji premium w Polsce.
 

Z CANAL+ można skorzystać na wielu platformach – przez internet za pośrednictwem aplikacji CANAL+ na telefony, tablety, telewizory Android TV czy Apple TV oraz nowoczesne dekodery w ramach oferty satelitarnej. 

Na Platformie CANAL+ można oglądać najbardziej prestiżowe wydarzenia sportowe, hity filmowe, a także seriale oraz autorskie serie dokumentalne. Jako lider technologii 4K na Polskim rynku, CANAL+ oferuje najbogatszy dostęp do treści w najwyższej jakości obrazu na kanale CANAL+ 4K Ultra HD oraz w ramach kolekcji na życzenie.

W związku z ciągłym rozwojem szukamy partnerów do współpracy. 

Jeżeli chcesz dołączać do nas jako jeden z naszych partnerów  zachęcamy do kontaktu. Nasi Partnerzy wynagradzani są na podstawie wypracowanej prowizji za sprzedażowych umów  i obsługę Abonentów CANAL+ . Nie pobieramy żadnych opłat Franczyzowych. Współpracujemy na zasadach umów Agencyjnych .Aby rozpocząć z nami przygodę w sprzedaży najnowocześniejszej platformy telewizyjnej w Polsce należy mieć : 

  • Lokal w  ruchliwym miejscu w mieście  lub Galerii Handlowej 
  • Dobre chęci i zapał do pracy 
  • Trochę funduszy na rozreklamowanie swojej nowej działalności. 

Jesteśmy otwarci na współprace na wyłączność, ale także możemy działać w ramach tzw. sieci Multibrandowej i chętnie dołączymy już do Twojego rozkręconego biznesu. 

Jeżeli chcesz poznać szczegóły zachęcam do kontaktu


Dowiedz się więcej
Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Mistrzowie Tattoo.
Dowiedz się więcej
Dane kandydata
Dane kandydata
Dodatkowe informacje
Dodatkowe informacje
If you see this, leave this form field blank