Franczyzobiorca poszukiwany / Agencjawirtualna.pl szuka partnerów w miastach liczących powyżej 20 tys. mieszkańców.
Środa
10.06.2020
Franczyzobiorcy marki Agencjawirtualna.pl w czasie pandemii nie narzekali na brak pracy. Franczyzodawca twierdzi, że wzrosło też zainteresowanie jego konceptem.
 

–  Wiele firm, by przetrwać, zmuszonych było przenieść część lub całość swoich działań do internetu, więc w tym czasie mieliśmy bardzo dużo nowych zleceń. Warto zaznaczyć, że spora część przedsiębiorców, mimo odmrażania gospodarki, planuje kontynuować swoją działalność internetową, więc nie zakładamy, że liczba zamówień będzie teraz spadać –  mówi Michał Schnell, właściciel Agencjawirtualna.pl.

Z racji większej liczby zamówień oraz dodatkowych działań, franczyzobiorcy marki mieli znacznie więcej pracy niż dotychczas. Wszystko wskazuje na to, że trend ten się utrzyma.
–  Pandemia koronawirusa potwierdziła, że internet to potęga – zwłaszcza w sferze biznesu. Wiele firm uświadomiło sobie, że działalność online jest nie tylko możliwa, ale również pożądana i może wiązać się nie tylko z dodatkowym, ale i ze stałym źródłem dochodu. Właśnie dlatego branża marketingu internetowego prężnie się rozwija i jestem pewien, że ten rozwój będzie bardzo intensywny jeszcze przez długi czas –  dodaje Michał Schnell.

Franczyzodawca czas pandemii wykorzystał na szkolenia dla franczyzobiorców.  
Zaproponowaliśmy naszym franczyzobiorcom dodatkowe szkolenia, dzięki którym ich działalność będzie jeszcze bardziej efektywna. Tych partnerów, którzy radzili sobie w tym czasie słabiej, również nie zostawiliśmy bez wsparcia – na czas pandemii zostali oni zwolnieni z opłaty marketingowej – dodaje właściciel agencji.

Michał Schnell zaznacza, że paradoksalnie zainteresowanie modelem współpracy, które oferuje Agencjawirtualna.pl, bardzo wzrosło.
Nie mieliśmy potrzeby wprowadzać zmian w modelu franczyzowym, ponieważ nasi partnerzy w większości doskonale radzili sobie w czasie pandemii. Warto dodać, że zainteresowanie naszym modelem współpracy znacząco wzrosło w ostatnim okresie, co potwierdza, że nasza branża jest przyszłościowa, a opracowany przez nas model współpracy pozwala na bezpieczną niezależność – również w sytuacjach trudnych dla tradycyjnych biznesów – mówi Michał Schnell.

Gdzie i jak?

Marka szuka partnerów w miastach liczących powyżej 20 tys. mieszkańców. A ile wynoszą koszty na start? Przyszły franczyzobiorca może zainwestować 19,9 tys. zł lub 9,9 tys. zł. W obydwu przypadkach w pakiecie startowym partner otrzymuje m.in. szkolenia, wizytówki, wzory umów z klientami, foldery ofertowe. Jest natomiast różnica w zyskach. 
– W przypadku opcji, w której kwota inwestycji wynosi 19,9 tys. zł, wszystkie zarobione przez partnera pieniądze ze zleceń trafiają do jego kieszeni. Nieco inaczej wygląda sytuacja przy drugim wariancie współpracy. W tym przypadku pobieramy 20 proc. prowizji od zysku netto partnera – wyjaśnia Michał Schnell.

Niezależnie od wybranego wariantu współpracy, franczyzobiorcy są zobowiązani do uiszczania miesięcznej opłaty marketingowej w wysokości 399 zł. Według zapewnień franczyzodawcy, wystarczy 20 klientów biznesowych miesięcznie, aby osiągnąć zysk.

WIZYTÓWKA MARKI AGENCJAWIRTUALNA.PL

Ogólnopolska sieć agencji marketingowych.

  • miesięczna opłata marketingowa: 399 zł;
  • minimalna kwota inwestycji: 9,9 tys. zł.

Koszty na start / Przyszły franczyzobiorca Agencjawirtualna.pl może zainwestować 19,9 tys. zł lub 9,9 tys. zł.

POPULARNE NA FORUM

Gadżety reklamowe - co zamówić?

TINI GADGETS to miejsce, gdzie technologia łączy się z pomysłowością, tworząc szeroki asortyment produktów, które ułatwią Wasze życie codzienne i sprawią, że...

93 wypowiedzi
ostatnia 23.03.2024
Rośnie franczyza spedycyjna

Mój znajomy starał się o franczyzę spedycyjna i po rozmowie mogę powiedzieć że odradzam się pchać w ten biznes 1 weksel na dość sporą kasę mimo że firma nic ci...

1 wypowiedzi
ostatnia 27.03.2023
Copywriting sprzedażowy

A jak zamierzasz weryfikować wzrost sprzedaży dzięki Twoim tekstom?!

2 wypowiedzi
ostatnia 02.03.2022
Copywriting sprzedażowy

Co sądzicie o tym, by jako copywriter sprzedażowy zastosować model zysku polegający na pobieraniu np. 10-15% zysku klienta w zamian za spełnienie danych warunków np....

2 wypowiedzi
ostatnia 07.02.2022
Agencja reklamowa przyjdzie do klienta

Jestem franczyzobiorcą, który w sieci Xeromatic pracuje i zarabia. Polecam ten system innym osobom, które chcą otworzyć własny biznes. Zapraszam do bezpośredniego...

3 wypowiedzi
ostatnia 19.09.2021
Jak pozycjonować stronę internetową?

Pozycjonowanie bardzo wpływa na wyszukiwania w Google. No i faktycznie należy je zlecić agencji e-commerce.

77 wypowiedzi
ostatnia 24.02.2021
Agencja marketingowa - czy warto?

Oczywiście, że warto, jeśli ktoś ma opcję skorzystania z pomocy agencji mieszczącej się w stolicy, to serdecznie polecam firmę z którą współpracuje - Agencję 4...

3 wypowiedzi
ostatnia 25.11.2020
Księgowość we własnej firmie

U nas również postawilismy na system do zarządzania zasobami ludzkimi z modułami do fakturowania.

35 wypowiedzi
ostatnia 24.04.2020