Piątek
09.10.2020
Ministerstwo Zdrowia ustalając zasady sanitarne na tydzień, w którym odbędą się Targi Franczyza, wskazało, że imprezy wystawiennicze w Warszawie mogą się bezpiecznie odbyć przy zastosowaniu zasad ochronnych dla strefy żółtej.
 

Na kolejny tydzień cała Polska trafiła do strefy żółtej, a 35 powiatów do czerwonej. Warszawy w nich nie ma, a więc Targi Franczyza na pewno się odbędą. Organizator, firma PROFIT system powzięła dodatkowe środki, aby zapewnić bezpieczeństwo wystawcom i gościom targów. W Pałacu będzie dużo bezpieczniej niż w supermarketach, w których każdy z nas robi zakupy.

– Będziemy się ściśle stosować do wytycznych przygotowanych dla organizatorów targów przez Ministerstwo Rozwoju oraz Główny Inspektorat Sanitarny. Sami z siebie dodamy kolejne elementy bezpieczeństwa – mówi Michał Wiśniewski, prezes PROFIT system.

I tak:

  1. W holu głównym PKiN stanie bramka do badania temperatury.
  2. Wszystkim wchodzącym na teren targów będzie mierzona temperatura bezkontaktowymi termometrami medycznymi na podczerwień.
  3. Przed wejściem na tereny targowe, przed salami wystawowymi, każdy uczestnik przejdzie przez specjalistyczną bramkę dezynfekującą i odkażającą.
  4. Na terenie targów znajdą się punkty z preparatem dezynfekującym do rąk, szczególnie przy wszystkich wejściach, toaletach i innych ogólnodostępnych przestrzeniach.
  5. Zatrudniona zostanie firma, której zadaniem będzie ciągłe odkażanie toalet, klamek, krzeseł na Forum Własnego Biznesu oraz wszystkich często używanych przedmiotów.
  6. Krzesła na Forum Własnego Biznesu, gdzie odbędą się wykłady, zostaną rozstawione szerzej, aby zachować wymagany dystans społeczny między słuchającymi.
  7. Recepcja zostanie zabezpieczona pleksiglasową ścianką a kupno biletów będzie się odbywać w trybie on-line po ściągnięciu na komórkę QR kodu. Najlepiej o bilet na spokojnie zadbać zamawiając go w domu ze strony Franczyza.pl.
  8. Wejście na targi i wyjście z nich zostaną rozdzielone.

Wszyscy wchodzący na teren targów muszą zasłaniać nos i usta maseczkami.

Na szczęście Targi odbywają się w Pałacu Kultury i Nauki, a to budynek w którym sale wystawowe są bardzo przestrzenne, wysokie i umożliwiają łatwą wymianę powietrza. Dodatkowo co jakiś czas pomieszczenia będą wietrzone. Wszystkie sale wystawowe razem mają ponad 4500 m2, a więc zgodnie z przepisami sanitarnymi może się w nich naraz przebywać bezpiecznie nawet 1000 osób.

Sami wystawcy zapowiadają swoje dodatkowe środki bezpieczeństwa: dla odwiedzających żele dezynfekujące, maseczki i zachowanie dystansu. Na targach na pewno będzie bezpieczniej niż w niejednym supermarkecie, do którego chodzimy  po zakupy.

Zapraszamy od czwartku 15 października do soboty 17 października. Wybierz swój pomysł na biznes. Nadchodzi czas decyzji.


Wszyscy wchodzący na teren targów muszą zasłaniać nos i usta / Na szczęście Targi odbywają się w Pałacu Kultury i Nauki, a to budynek w którym sale wystawowe są bardzo przestrzenne, wysokie i umożliwiają łatwą wymianę powietrza. Dodatkowo co jakiś czas pomieszczenia będą wietrzone.
ekspert, członek zarządu Polskiej Organizacji Franczyzodawców

POPULARNE NA FORUM

Klient może spać spokojnie

czy dotyczy to umów frnczyzowych podpisanych listownie

1 wypowiedzi
ostatnia 11.09.2020
Monitoring sklepu w niewielkiej miejscowości

Teraz alarm to podstawa, nie wyobrażam sobie sklepu bez systemu alarmowego. My tez oczywiście go mamy.

36 wypowiedzi
ostatnia 07.09.2020
Planuję założyć własną działalność - od czego zacząć?

Z mojego doświadczenia wynika, że najważniejszy jest program do pełnej księgowości to zdecydowanie był świetny zakup.

31 wypowiedzi
ostatnia 20.05.2020
Prośba o pomoc w wypełnianiu ankiety do pracy licencjackiej

Szanowni Państwo, prowadzę badania wśród franczyzobiorców do pracy licencjackiej. Jeśli ktoś z Państwa zechciałby wypełnić moją krótką ankietę byłabym bardzo...

1 wypowiedzi
ostatnia 01.04.2020
Własny biznes z małym kapitałem

Szanowni Państwo, prowadzę badania wśród franczyzobiorców do pracy licencjackiej. Jeśli ktoś z Państwa zechciałby wypełnić moją krótką ankietę byłabym bardzo...

126 wypowiedzi
ostatnia 01.04.2020
Własny biznes z małym kapitałem

Drodzy, wielka prośba do osób, które prowadzą swoją działalność. Możecie wypełnić poniższą ankietę? Zajmie Wam to maks 1 min. Przygotowuje narzędzie, które ma...

126 wypowiedzi
ostatnia 23.03.2020
Praca magisterska - licencjacka o franchisingu

Witam, jestem studentką III roku finansów menedżerskich Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach i prowadzę badania do pracy licencjackiej na temat źródła finansowania...

208 wypowiedzi
ostatnia 18.02.2020
Franczyza

Jakie sieci handlowe nie blokują decyzji podejmowanych przez partnera? Chciałbym wejść na rynek, bo mam już pewne doświadczenie, ale właśnie boję się mocnego...

1 wypowiedzi
ostatnia 10.02.2020