Prowizje i premie / Agenci Orange Energia zarabiają na prowizji od podpisanych umów, mogą również liczyć na premie.
Piątek
29.04.2022
Czy branża energetyczna to nadal atrakcyjny segment rynku? Orange Energia przekonuje, że tak.
 

Orange Energia od 2015 roku działa jako prywatny sprzedawca w branży energetycznej, kierując swoją ofertę zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

– Oferujemy klientom innowacyjne rozwiązania umożliwiające optymalizację kosztów i zwiększanie konkurencyjności – informuje Przemysław Pieprzyk, dyrektor zarządzający Talio Partner Orange Energia, Agent na wyłączność Orange Energia. – Wieloletnie doświadczenie w branży telekomunikacyjnej oraz elastyczne podejście do obsługi klienta skutecznie zostało przeniesione na rynek energii elektrycznej oraz odnawialnych źródeł energii. Wspólnie budujemy zespół specjalistów w obszarze profesjonalnego doradztwa w zakresie energii elektrycznej oraz paneli fotowoltaicznych. Jako że rynek energii dynamicznie się rozwija, podjęliśmy decyzję o powiększeniu obecnie działającej sieci sprzedaży.

Nastawieni na sprzedaż

Partnerzy do współpracy są poszukiwani na terenie całej Polski. Szczególnie mile widziane są osoby z doświadczeniem w branży energii elektrycznej dla firm oraz instalacji fotowoltaicznych.

– Jednak podejmujemy również współpracę z osobami bez doświadczenia, którym zależy na rozwoju oraz wysokich zarobkach – dodaje Przemysław Pieprzyk. – Gwarantujemy pełny proces wdrożenia oraz szkolenia na każdym etapie współpracy. Branża energii wymaga od kandydatów zaangażowania, otwartości i komunikatywności w kontaktach z klientami, a także odporności na stres. Dodatkowym atutem będzie posiadanie umiejętności sprzedażowych i negocjacyjnych.

Głównym obowiązkiem agentów i doradców Orange Energia jest pozyskiwanie klientów na wyznaczonym terenie oraz ich kompleksowa obsługa. Agenci przeprowadzają audyty energetyczne, analizują rachunki klientów i doradzają optymalne rozwiązania energetyczne, które pozwolą osiągnąć realne oszczędności. Podpisują umowę z klientami, a realizacją zamówień zajmuje się centrala.

Agent na prowizji

Jak zapewnia franczyzodawca, nawiązanie współpracy nie wiąże się z żadnymi kosztami ani inwestycjami. Nie ma też żadnych opłat w trakcie trwania współpracy. Agenci zmają możliwość budowy własnej sieci sprzedaży na wyznaczonym terenie. Zarabiają na prowizji od podpisanych umów, mogą również liczyć na premie.

– Naszych partnerów wspieramy na każdym etapie naszej współpracy – zapewnia Przemysław Pieprzyk. – Gwarantujemy pełne wsparcie marketingowe, zapewniamy profesjonalne wdrożenie oraz szkolenia sprzedażowe i produktowe.

Agenci mogą także liczyć na wsparcie w czasie spotkań z potencjalnymi klientami i w czasie przygotowywania oferty.

– Obecny czas jest przełomowy w branży energetycznej – zauważa Przemysław Pieprzyk. – Firmy z większym zużyciem energii borykają się z dużym wzrostem rachunków za prąd. Powoduje to szybszy okres zwrotu inwestycji w OZE. Klienci coraz częściej siadają więc do rozmów z nami i nawiązują współpracę, chcąc znaleźć oszczędności. Dlatego zaangażowanie i determinacja ze strony naszych agentów szybko przekłada się na realny dochód. W zestawieniu z innymi branżami u nas ryzyko niepowodzenia oraz zagrożenie jest minimalne.

 

WIZYTÓWKA ORANGE ENERGIA

Prywatny sprzedawca energii.

Do obowiązków agentów i doradców Orange Energia należy pozyskiwanie klientów i ich obsługa.


Przemysław Pieprzyk, dyrektor zarządzający Talio PartnerOrange Energia: / "Obecny czas jest przełomowy w branży energetycznej."

POPULARNE NA FORUM

Copywriting sprzedażowy

A jak zamierzasz weryfikować wzrost sprzedaży dzięki Twoim tekstom?!

2 wypowiedzi
ostatnia 02.03.2022
Copywriting sprzedażowy

Co sądzicie o tym, by jako copywriter sprzedażowy zastosować model zysku polegający na pobieraniu np. 10-15% zysku klienta w zamian za spełnienie danych warunków np....

2 wypowiedzi
ostatnia 07.02.2022
Agencja reklamowa przyjdzie do klienta

Jestem franczyzobiorcą, który w sieci Xeromatic pracuje i zarabia. Polecam ten system innym osobom, które chcą otworzyć własny biznes. Zapraszam do bezpośredniego...

3 wypowiedzi
ostatnia 19.09.2021
Jak pozycjonować stronę internetową?

Pozycjonowanie bardzo wpływa na wyszukiwania w Google. No i faktycznie należy je zlecić agencji e-commerce.

77 wypowiedzi
ostatnia 24.02.2021
Agencja marketingowa - czy warto?

Oczywiście, że warto, jeśli ktoś ma opcję skorzystania z pomocy agencji mieszczącej się w stolicy, to serdecznie polecam firmę z którą współpracuje - Agencję 4...

3 wypowiedzi
ostatnia 25.11.2020
Księgowość we własnej firmie

U nas również postawilismy na system do zarządzania zasobami ludzkimi z modułami do fakturowania.

35 wypowiedzi
ostatnia 24.04.2020
Szkolenia sprzedażowe

Dzień dobry, czy wie ktoś z Państwa kto prowadzi szkolenia sprzedażowe czy szkolenia dla handlowców?

1 wypowiedzi
ostatnia 21.11.2019
Agencja marketingowa - czy warto?

Moim zdaniem warto. W takich agencjach pracują przeważnie doświadczeni specjaliści, którzy starają się zadbać o klienta oraz zapewnić mu możliwie profesjonalną i...

3 wypowiedzi
ostatnia 14.08.2019