Seminaria Własnego Biznesu: Jak zarobić pieniądze?

Wtorek
12.03.2024
15-16 marca na Targach Franczyza na PGE Narodowym będzie można poznać sprawdzone pomysły na biznes, a także skorzystać z doświadczeń praktyków biznesu i ekspertów.
 

Nadchodzące wiosenne Targi Franczyza 2024 w Warszawie zapewniają nie tylko możliwość poznania różnorodnych koncepcji franczyzowych, ale również dostęp do wyjątkowych prelekcji i warsztatów poświęconych przekazaniu wiedzy o franczyzie, jak otworzyć i prowadzić biznes z sukcesem oraz zbudować pasywny dochód. Sprawdź, kto podzieli się z odwiedzającymi targi swoją wiedzą i doświadczeniem.

Michał Wiśniewski to doświadczony przedsiębiorca, który od lat specjalizuje się we franczyzie. Jako prezes PROFIT system, firmy doradczej, szkoleniowej w dziedzinie franczyzy, posiada niezbędną wiedzę i doświadczenie, aby przedstawić uczestnikom seminariów kluczowe zasady współpracy w tej formie biznesu. Będzie to doskonała okazja dla przedsiębiorców szukających wskazówek dotyczących prowadzenia udanych relacji partnerskich w ramach franczyzy.

Kuba Midel to znany przedsiębiorca i inwestor, który odnosi sukcesy zarówno w biznesie, jak i w życiu osobistym. Jego seminarium będzie nie tylko omawiać techniki inwestowania w nieruchomości, ale także skupi się na aspektach równowagi między życiem zawodowym a prywatnym. Kuba Midel dzielić się będzie swoimi doświadczeniami i praktycznymi wskazówkami, jak efektywnie zarządzać finansami oraz czasem, aby osiągnąć harmonię i spełnienie zarówno w sferze biznesowej, jak i osobistej.

Wojciech Goduński, doświadczony przedsiębiorca i ekspert w dziedzinie rozwoju osobistego oraz biznesowego, znany także jako twórca kanału na YouTube o nazwie "Kopalnia Sukcesu". Podczas swojego wystąpienia skupi się na kluczowych czynnikach, które decydują o sukcesie w biznesie oraz na strategiach inwestycyjnych przynoszących wymierne korzyści. Jego bogata wiedza i praktyczne wskazówki pozwolą uczestnikom lepiej zrozumieć istotę prowadzenia własnej działalności gospodarczej oraz nauczyć się skutecznych sposobów osiągania sukcesu.

Wojciech Siryk, przedsiębiorca, dziennikarz i podróżnik, znany jako twórca kanału "Nam Zależy", poprowadzi panel na Targach Franczyza, poświęcony tematowi "Jak wykorzystywać YouTube w biznesie". Jego bogate doświadczenie jako założyciela jednego z największych kanałów w Polsce, skupionego na tematyce biznesowej, inwestycyjnej i gospodarczej, uczyni panel niezwykle wartościowym dla wszystkich zainteresowanych wykorzystaniem YouTube do prowadzenia i rozwijania własnej działalności. Wojciech Siryk podzieli się praktycznymi wskazówkami oraz strategiami skutecznego wykorzystania YouTube w biznesie, co może być inspiracją dla licznych przedsiębiorców pragnących osiągnąć sukces w świecie internetowych platform wideo.

Mateusz Lech i Paweł Jeżowski, twórcy kanału Kremlinka Show, również zaprezentują swoją wiedzę na Targach Franczyza, prowadząc panel poświęcony tematowi "Rosyjski szantaż, zagrożenia z Chin – czy w 2024 roku polskie firmy powinny obawiać się doniesień ze Wschodu?". Ich szerokie doświadczenie w analizie geopolitycznej i biznesowej, ukazane w popularnym kanale internetowym, czyni ich prelekcję niezwykle wartościową dla uczestników poszukujących informacji na temat wpływu czynników zewnętrznych na prowadzenie biznesu oraz sposobów radzenia sobie z potencjalnymi zagrożeniami. Praktyczne wskazówki i analizy prezentowane przez Mateusza Lecha i Pawła Jeżowskiego mogą stanowić inspirację dla przedsiębiorców, którzy dążą do lepszego zrozumienia dynamicznych realiów rynkowych.

Michał Skubiszewski, prawnik, doświadczony doradca specjalizujący się we franczyzie, oferuje swoje bogate doświadczenie i wiedzę, aby pomóc przyszłym przedsiębiorcom zrozumieć kluczowe aspekty umów franczyzowych i uniknąć potencjalnych pułapek prawnych. Jego seminarium na Targach Franczyza będzie koncentrować się na kluczowych postanowieniach umowy franczyzowej, co będzie niezwykle ważne dla osób rozważających wejście w świat tego biznesu, a także doskonałą okazją do zdobycia praktycznej wiedzy na temat zasad tej formy współpracy oraz jej prawnych aspektów.

Piotr Cymcyk, analityk rynków finansowych, który od lat śledzi i analizuje dynamikę światowych rynków. Jego seminarium będzie poświęcone analizie obecnej sytuacji na rynkach finansowych i wskazaniu potencjalnych okazji inwestycyjnych. Dzięki jego wiedzy i doświadczeniu uczestnicy będą mogli lepiej zrozumieć, jak podejmować mądre decyzje inwestycyjne i osiągnąć sukces w dzisiejszym środowisku rynkowym.

Aneta Lech to doświadczony doradca podatkowy i prawnik, specjalizujący się w obszarze prawnej regulacji biznesowej. Jej prelekcja na Targach Franczyza będzie poświęcona wyborowi optymalnej formy prawnej i opodatkowania dla rozwijającego się biznesu. Dzięki bogatemu doświadczeniu Anety Lech, uczestnicy będą mieli szansę lepiej zrozumieć złożone kwestie prawne związane z prowadzeniem działalności gospodarczej w ramach franczyzy.

Zapraszamy do odwiedzenia strony Franczyza.pl i zapoznania się z pełnym programem oraz szczegółami dotyczącymi rejestracji na Targi Franczyza 2024. Wydarzenie stanowi niezrównane źródło wiedzy i inspiracji dla wszystkich entuzjastów biznesu. Warto wziąć udział w seminariach, aby zgłębić tajniki świata biznesu oraz zdobyć cenne wskazówki od doświadczonych ekspertów.

Bilety na Targi Franczyza są dostępne na stronie bilet.franczyza.pl. Co więcej, w marcowym numerze miesięcznika "Własny Biznes FRANCHISING" znajdziecie kody uprawniające do pobrania darmowej wejściówki na targi, więc warto być czujnym i skorzystać z tej wyjątkowej okazji. Nie przegapcie szansy na rozwój swojego biznesu!

 

Plan Seminariów Własnego Biznesu TARGI FRANCZYZA PGE NARODOWY

PIĄTEK, 15 marca 

10:15-11:15 Zasady współpracy we franczyzie, Michał Wiśniewski, doradca we franczyzie, prezes PROFIT system.

11:15-12:15 Jak inwestować zarobione pieniądze w nieruchomości i szczęśliwe życie, Kuba Midel, przedsiębiorca, inwestor, rentier, twórca kanału Kuba Midel.

12:15-13:00 Smak franczyzy – jak prowadzić bar, restaurację, kawiarnię, pizzerię? Spotkanie z przedsiębiorcami prowadzącymi biznes w branży gastronomicznej.

13:00-14:00 Jak wykorzystywać YouTube w biznesie, Wojciech Siryk, przedsiębiorca, dziennikarz, podróżnik, twórca kanału Nam Zależy.

14:00-14:45 Jaki biznes edukacyjny wybrać, żeby zarobić? Czy franczyzy da się nauczyć? Spotkanie z przedsiębiorcami prowadzącymi biznes w branży edukacyjnej.

14:45-15:45 Kopalnia Sukcesu, czyli w co warto zainwestować i od czego zależy powodzenie w biznesie? Wojciech Goduński, przedsiębiorca, twórca kanału Kopalnia Sukcesu.
    
SOBOTA, 16 marca   

10:15-11:15 Najważniejsze postanowienia w umowie franczyzy, Michał Skubiszewski, prawnik, doradca we franczyzie PROFIT system.

11:15-12:15 Dlaczego dziś to twój najlepszy czas na inwestowanie, Piotr Cymcyk, główny analityk DNA Rynków.

12:15-13:00 Czy handel to łatwy czy trudny biznes? Na pewno najpopularniejszy. Spotkanie z przedsiębiorcami prowadzącymi biznes w ramach sieci handlowych.

13:00-14:00 Rosyjski szantaż, zagrożenia z Chin – czy w 2024 roku polskie firmy powinny obawiać się doniesień ze Wschodu? Paweł Jeżowski, Mateusz Lech, Kremlinka Show.

14:00-14:45 "Mam biznes usługowy" – wyzwania dla przedsiębiorców. Jak zarabiać na nowym typie klienta? Spotkanie z przedsiębiorcami prowadzącymi biznes usługowy.

14:45-15:45 Wybór formy prawnej i opodatkowania, Aneta Lech, doświadczony doradca podatkowy i prawnik.

 

WIĘCEJ INFORMACJI O TARGACH FRANCZYZA


POPULARNE NA FORUM

Planuję założyć własną działalność - od czego zacząć?

Najlepiej zacząć od kupna gotowej spółki . Zakup gotowej spółki daje pewność, że firma istnieje i ma już zarejestrowany kapitał zakładowy, co może być ważne z...

33 wypowiedzi
ostatnia 08.01.2024
Oszukani przez franczyzodawcę

Wspolpraca z firma Ship Center jako franczyzobiorca??? ODRADZAM SPRAWDZ ICH UMOWE U SWOJEGO PRAWNIKA, jest ona jednostronna i ukierunkowana na kary umowne ktore sobie sami...

48 wypowiedzi
ostatnia 22.09.2023
Czy na odzieży można jeszcze zarobic?

Ja kupuję na hurtowni stradimoda.pl od jakiegoś roku nie zawiodłam się doradzą zawsze dobrze dbają o klienta a uwierzcie mi jest dużo hurtowni które chcą tylko...

40 wypowiedzi
ostatnia 22.09.2023
piszę pracę na temat franchisingu :)

hej, tez poszukuję danych, znalazłaś coś może oprócz ilości placówek i marek franczyzowych?

14 wypowiedzi
ostatnia 24.05.2023
Sukcesja w Intermarché i Bricomarché

przeciez to złodzieje

1 wypowiedzi
ostatnia 04.05.2023
piszę pracę na temat franchisingu :)

Szukam szcegółowego raporty na temat franczyzy w latach przed pandemią i po. Rozumiem że osttani raport opublikowany był za rok 2010 ale niestety jego również nię mogę...

14 wypowiedzi
ostatnia 23.04.2023
Praca magisterska - licencjacka o franchisingu

Witam, Jestem studentką III roku Finansów i Rachunkowości na Uczelni Łazarskiego w Warszawie. Obecnie prowadzę badania w ramach seminarium dyplomowego. Poniższa ankieta...

211 wypowiedzi
ostatnia 13.03.2023
Hodowla psów: Trudne życie hodowcy

Znam osoby gdzie rocznie zarabiają 300 tys złotych prosze nie łżeć że hodowla się nie opłaca.

4 wypowiedzi
ostatnia 10.02.2023