Twój biznes - aktywacja

Opisujemy sieci franczyzowe i partnerskie działające na rynku telefonii komórkowej. Przedstawiamy omówienie najnowszego raportu o franchisingu w Polsce. W rubryce "jest sprawa" publikujemy artykuł, który pokazuje zmagania franczyzobiorców Instytutu Kosmetycznego Dr Irena Eris, od momentu podpisania umowy licencyjnej, aż do czasu otwarcia swojego punktu.
 

Fachowo i ciekawie o franchisingu

Poznaj pomysły na własny biznes! Magazyn Franchising Info zawiera aktualne informacje o sieciach franchisingowych działających w Polsce. Przedstawia najnowsze wydarzenia i trendy na rynku franchisingowym, opisuje sukcesy i porażki, doradza biorcom i dawcom licencji oraz omawia zmiany w polskim prawie i podatkach.

W jedenastym numerze:

Nowe otwarcie

Konkurencja prosto z pieca
Pizza Dominium rusza z ofertą dla franczyzobiorców. Za równowartość średniego mieszkania można przystąpić do sieci. Dawca gwarantuje zwrot inwestycji po 24 miesiącach.

Bukiet z winogron
Na rynku od lat działają sieci La Passion du Vin i Wine House. Kilka miesięcy temu przybyła im konkurencja – Wina 2000.

I ty możesz zostać Wedlem
Na polski rynek wchodzi sieć franczyzowa Chocolate Graphics International zajmująca się produkcją czekoladek na specjalne okazje biznesowe i osobiste: z nadrukami, tłoczeniami i rysunkami.

Pióro nie dla niebieskiego ptaka
Spółka Parta, masterbiorca Mail Boxes Etc., rozwija kolejną sieć franczyzową. Franczyzobiorcy mogą kupić licencję na prowadzenie sklepu Galeria Prezentów z ekskluzywnymi artykułami piśmienniczymi i upominkami.

Info-shorty

Przebojem płaszcz z impali
W październiku został otwarty trzeci salon franczyzowy DERRI. Sklep ma 100 m2 i usytuowany jest przy Starym Rynku w Bydgoszczy. Franczyzobiorcą jest Małgorzata Bogucka, która opowiedziała Franchising Info o swoich doświadczeniach.

Apetyt na prowincję
Szkoły językowe w dużych miastach są niemal na każdej ulicy. W samej Warszawie ich liczba sięga 400. To zupełnie inaczej niż na prowincji. Biznes językowy w małych miastach dopiero zaczyna się rozwijać. Lingua Nova chce to wykorzystać otwierając szkoły w miastach do 100 tysięcy mieszkańców.

Fryzjer potrafi uciec
Dobry fryzjer jest dziś na wagę złota. W gazetach aż roi się od ogłoszeń o treści: zatrudnię fryzjera. O swoich perypetiach z fryzjerami opowiada przedstawiciel sieci Franck Provost.

 

Temat numeru - komórki

Twój biznes: aktywacja
Czy prowadzenie sklepu z telefonami komórkowymi to prosty biznes z bajecznymi marżami? W ostatnich latach rynek dystrybucji komórek bardzo się zmienia.
W artykule opisane są m.in. następujące sieci: Eurotel, Liberty, Germanos, mPunkt, teletorium.

Jest sprawa

Od inwestycji do zysku
Postanowiliśmy towarzyszyć inwestorom od momentu podpisania umowy licencyjnej aż do czasu, kiedy stanie się jasne, czy ich biznes jest opłacalny. Postępy w rozwoju firmy – obok biorcy – będzie komentował także dawca licencji. Serię tekstów o potyczkach inwestorów z ciężką materią rynkowej rzeczywistości zaczynamy od opisu otwarcia Instytutu Kosmetycznego Dr Irena Eris.

Dobre rady

Rynek franchisingu 2004/2005: na czym zarobisz?
Z Raportu o franchisingu w Polsce wynika, że w 2004 roku nastąpił największy wzrost rynku od początku jego istnienia – przybyło 39 nowych sieci franczyzowych. Mamy coraz większy wybór ofert biznesowych.

Katalog franczyz i systemów partnerskich

Wybierz coś dla siebie
Franchising, partnerstwo lub agencja to sposób na własny biznes. A własny biznes to najlepsza droga do satysfakcjonujących zarobków.

Ponadto

Informacje o sieciach
International Cosmetics Company, Sun Club, Alexi Andriotti, TelePizza, World Coffee, City Looks, Wioska Jażyniec, Szame, Domet, Panda, Frederic Moreno, Villeroy&Boch, Żabka, MBE.

Magazyn Franchising Info możesz zamówić przez internet w księgarni (pojedyncze egzemplarze, prenumerata, numery archiwalne). Aktualne wydanie magazynu jest także dostępne w sprzedaży detalicznej w sieci salonów prasowych EMPiK, Inmedio / Relay, Kolporter, Ruch oraz FranPress.


Zasady i warunki zakupów

Prenumerata roczna - 12 numerów w promocyjnej cenie

Prenumerata obejmuje 12 kolejnych numerów miesięcznika "Własny Biznes FRANCHISING" i jest sprzedawana w promocyjnej cenie 59 zł. Zamawiający wybiera wydanie, od którego rozpocznie się okres prenumeraty. W pierwszej przesyłce wysyłamy miesięczniki, które ukazały się dotychczas. Kolejne numery będą nadawane w pierwszym dniu sprzedaży bezpośrednio z drukarni.

Koszt dostawy

Dostawa na terenie Polski jest bezpłatna, dotyczy to wszystkich produktów dostępnych na Franchising.pl. Koszt dostawy poza Polskę:

  • Europa (w tym Rosja, Turcja i Izrael) - 25 zł (w przypadku prenumeraty 300 zł);
  • Ameryka Północna i Afryka - 30 zł (w przypadku prenumeraty 360 zł);
  • Ameryka Południowa i Azja - 36 zł (w przypadku prenumeraty 432 zł);
  • Australia i Oceania - 50 zł (w przypadku prenumeraty 600 zł).

Warunki dostawy

Zamówienia wysyłamy w ciągu 2 dni roboczych po potwierdzeniu otrzymania zapłaty lub potwierdzeniu zamówienia pobraniowego. Zamówienia wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej. Czas dostawy zamówienia na terenie Polski to zazwyczaj od 1 do 5 dni roboczych. Czas dostawy kurierem Inpost to zazwyczaj 1-2 dni robocze. Przesyłki zagraniczne nadajemy wyłącznie Pocztą Polską. Czas dostawy zamówienia za granicę to zazwyczaj od 7 do 14 dni roboczych. 

Formy płatności

Lista dostępnych form płatności:

  • BLIK
  • Google Pay, Apple Pay, Masterpass,
  • karta: Visa, Mastercard, Maestro: (debetowa lub kredytowa),
  • bankowość internetowa: Alior Bank, Bank Nowy, BNP Paribas, BOŚ, Banki Spółdzielcze, CitiHandlowy, Crédit Agricole, Getin, ING, iPKO, Inteligo, mBank, Millennium, Nest Bank, Pekao, Plus Bank, Santander,
  • tradycyjny przelew bankowy: (potwierdzenie wpłaty otrzymujemy wraz z wyciągiem bankowym za dzień poprzedni),
  • pobranie: zapłata kurierowi Inpost przy odbiorze za dopłatą 9,50 zł.

Płatności BLIK i przez system bankowości internetowej realizowane są przez PayU S.A.

Proforma

Jeżeli potrzebują Państwo proformy do dokonania płatności przelewem prosimy o zamieszczenie informacji w uwagach podczas składania zamówienia. Proformę prześlemy na wskazany adres mailowy.

Zwroty i reklamacje

Prasa nie podlega zwrotom, w przypadku pozostałych artykułów nabywca może je zwrócić 14 dni od otrzymania przesyłki. Prosimy o odesłanie zwracanych artykułów na adres firmy podany poniżej. Pytania i reklamacje prosimy kierować na adres zakupy@franchising.pl lub telefonicznie na numer +48 22 560 80 22.

Dane firmy

PROFIT system Sp. z o.o.
ul. Brązownicza 16
01-929 Warszawa
NIP 5222550821, REGON 016299073, KRS:183748