Nowe salony na Śląsku i w Małopolsce

Środa
06.01.2010
Firma Jamatel ujawnia plany na bieżący rok.
 

Krakowska firma Jamatel, autoryzowany dealer Play, na rynku telefonii komórkowej działa od ponad 10 lat. Od dwóch zajmuje się tworzeniem sieci salonów firmowych Play w całej Polsce. Obecnie w sieci działa 11 placówek, z czego 10 jest prowadzonych przez franczyzobiorców.
- W 2010 roku chcielibyśmy otworzyć co najmniej 15 salonów - mówi Mariusz Skrzypczyk z firmy Jamatel. - Nasz plan zaczynamy realizować już teraz. Pierwsze salony zostaną otwarte jeszcze zimą w Małopolsce i na Śląsku.

Jamatel oferuje franczyzobiorcom dwa modele współpracy: salon Play i Mini POS Play. Salony Play powstają w miejscowościach powyżej 20 tys. mieszkańców. Punkt powinien mieścić się w lokalu mającym co najmniej 30 m2, może to być samodzielny lokal z oddzielnym wejściem lub boks wydzielony w ramach centrum handlowego. Mini POS może mieć dwie formy: większą – lokal o powierzchni ok. 10 m2 zlokalizowany przy głównym ciągu komunikacyjnym, oraz mniejszą – samodzielne stoisko o powierzchni ok. 4 m2 w sklepie komputerowym, elektronicznym itp.

(mak)