Przedstawiciel sieci pomaga w znalezieniu dobrej lokalizacji pod szkołę językową.
Czwartek
07.04.2011
Większość franczyzobiorców Early Stage znajduje się w Warszawie. Teraz nadszedł czas na otwarcie szkół w pozostałych miastach.
 

Early Stage to szkoła języka angielskiego specjalizująca się w nauczaniu dzieci i młodzieży w wieku 6-18 lat. Firma zaczęła rozwijać się we franczyzie w 2007 roku. Dzisiaj w sieci działa 13 placówek własnych i 15 franczyzowych, z czego 14 w Warszawie. We wszystkich szkołach uczy się obecnie 2,8 tys. kursantów.

- Early Stage posługuje się szeroką gamą autorskich materiałów dydaktycznych. Metody nauczania zmieniają się z wiekiem dzieci. Umysł dziecka w wieku od 6 do 11 lat jest wyjątkowo chłonny, dlatego kursy jakie proponuje szkoła Early Stage są bardzo intensywne - wyjaśnia Joanna Zarańska, właścicielka i założycielka szkoły, a zarazem autorka metody nauczania w szkołach Early Stage.

Franczyzodawca nie wymaga od partnerów opłaty wstępnej z tytułu przystąpienia do sieci. Miesięczna licencja wynosi natomiast 10 proc. uzyskiwanych przychodów. Szkoła Early Stage zapewnia swoim franczyzobiorcom know-how metodyczny, w którym zawierają się bezpłatne szkolenia oraz dostęp do materiałów dydaktycznych. Oprócz kwestii związanych z samym nauczaniem właściciel licencji zapewnia pomoc w zakresie działań marketingowych i administracyjnego funkcjonowania placówki.

- Do tej pory Early Stage rozwijała się głównie w Warszawie, chociaż powstała też pierwsza placówka w Krakowie. Chcielibyśmy jednak, aby nasze szkoły pojawiły się w różnych miastach. Przykład naszych szkół w podwarszawskich miejscowościach pokazuje, że szkoła Early Stage może z powodzeniem funkcjonować w miastach liczących nawet kilkanaście tysięcy – dodaje Joanna Zarańska.

(dw)


POPULARNE NA FORUM

Z korepetytora na dyrektora

Fajny artykuł o ciekawej historii. Trzeba przyznać, że pomysł jest dość oryginalny i na pewno jest na to zapotrzebowanie. Sama chodziłam na korepetycje z matmy, więc...

3 wypowiedzi
ostatnia 21.09.2018
Z korepetytora na dyrektora

Hm, ciekawe - i pracować z dziećmi mogą osoby bez przygotowania pedagogicznego? Trochę to dziwne...

3 wypowiedzi
ostatnia 05.09.2018
Szkolenia biznesowe?

Jasne, że się opłaca! W ogóle branża szkoleniowa daje dużo satysfakcji - i organizatorom, i uczestnikom :)

2 wypowiedzi
ostatnia 05.09.2018
Firma szkoleniowa - pomysły na aktywizację uczestników

Jest dużo metod - praca projektowa, case study. Dobre efekty daje też odrobina rywalizacji na zajęciach :)

5 wypowiedzi
ostatnia 05.09.2018
Półkolonie dają zysk

Fakt, na półkoloniach mozna się dorobić. Z tym, że sezonowo. Chyba, że ktoś myśli nad dodatkową organizacją także warsztatów całorocznych :)

2 wypowiedzi
ostatnia 05.09.2018
Szkolenia biznesowe?

The more taught we are the less demanding it is to settle on educated choices and our aptitudes and capacities are much looked for after by businesses. An a valid example would...

2 wypowiedzi
ostatnia 15.08.2018
Półkolonie dają zysk

Moja córka w tym roku jedzie na półkolonię do Warszawy, organizowana przez Akademię Nauki. Jest tematyczna 'Tytus, Romek i Atomek', są terminy na lipiec i sierpień. Jak...

2 wypowiedzi
ostatnia 22.05.2018
Szkolenia inżynierskie?

Moja znajoma kiedys korzystala i z tego co pamiętam to była zadowolona:)

1 wypowiedzi
ostatnia 24.04.2018