Firma Fly3Dmap planuje zadebiutować w Niemczech i Wielkiej Brytanii.
Czwartek
08.09.2011
Wystarczy wyłożyć 5,5 tys. zł, żeby zostać partnerem Fly3Dmap, firmy tworzącej aplikacje komputerowe w wersji 3D.
 

Firma Greg, właściciel marki, od 20 lat zajmuje są usługami poligraficznymi, natomiast od 2005 roku zajęła się również tworzeniem programu umożliwiającego pokazywanie w trójwymiarze dowolnego wycinka miasta. W ten sposób można przygotować w wersji 3D historyczne centrum miasta, park technologiczny, obiekt sportowy lub zaprezentować budynki przeznaczone na sprzedaż lub do wynajęcia. Nad projektem pracował zespół kilkunastu informatyków, który po czterech latach wprowadził do sprzedaży aplikację fly3Dmap.

- Każde miasto to dla fly3Dmap potencjalny rynek, dlatego gwarantujemy partnerom wyłączność terytorialną. Przy doborze lokalizacji bierzemy pod uwagę liczbę mieszkańców, agencji nieruchomości, deweloperów oraz aktualne i przyszłe inwestycje w mieście. Nasi potencjalni klienci to m.in. firmy zajmujące się sprzedażą i budową nieruchomości oraz urzędy miasta. Liczymy, że również branża turystyczna zainwestuje i umożliwi zwiedzanie miast lub poszczególnych atrakcji turystycznych jeszcze przed przybyciem. Zainteresowanie trójwymiarową rzeczywistością najłatwiej zauważyć obserwując rynek gier komputerowych i rosnącą sprzedaż telewizorów z funkcją 3D – mówi Tadeusz Rusek, dyrektor operacyjny fly3Dmap.

Obecnie partnerzy handlowi sprzedają usługi fly3Dmap w Warszawie, Poznaniu, Bydgoszczy, Toruniu, Bielsku-Białej, Kołobrzegu i Krakowie. Do końca roku liczba punktów ma się podwoić, a docelowo w całej Polsce ma działać 100 partnerów. Firma planuje także zadebiutować w Niemczech i Wielkiej Brytanii. Aby zostać franczyzobiorcą systemu wystarczy zainwestować 5,5 tys. zł, z czego wstępna opłata licencyjna wynosi 2,5 tys. zł, zakup sprzętu komputerowego 2 tys. zł, a zamówienie materiałów reklamowych 1 tys. zł. Firma zapewnia organizację szkolenia biznesowego i technicznego, oprogramowanie oraz materiały marketingowe.

(dw)


POPULARNE NA FORUM

Drukarnia w Warszawie

przykro mi, ale baneru nigdy nie miałam okazje drukować... :(

3 wypowiedzi
ostatnia 16.12.2018
Drukarnia w Warszawie

no to pierwsza drukarnia jaka przychodzi mi na myśl to Polimax na Nowoursynowskiej. Skontaktuj się z nimi i poproś o wycenę - mają tam atrakcyjne ceny więc pewnie...

3 wypowiedzi
ostatnia 16.12.2018
Drukarnia w Warszawie

Szukam drukarni w Warszawie, która za przystępną cenę zajmie się wydrukiem baneru. Zalezy mi też na tym, aby przez cenę nie ucierpiała jakość tego wydruku. Pomocy :)

3 wypowiedzi
ostatnia 09.12.2018
Gdzie najtaniej zamówić banery reklamowe?

hej a może spróbuj z nimi, są bardzo elastyczni i swoje nadruki możesz dać i zaprojektować i wielkości różne i sposoby montażu :)

45 wypowiedzi
ostatnia 19.11.2018
Jaka drukarnia online?

Ja od dawna drukuje w AQRAT.pl. Bardzo fajna drukarnia, nie są online ale mają świetnych opiekunów, dopilnowują wszystkiego, doradza, poprawia pliki i mam zawsze wszystko...

45 wypowiedzi
ostatnia 31.10.2018
Jaka drukarnia online?

Ja jakoś nie mam przekonania do drukarni online, nie zawsze jakość jest dobra, wolę iść do sprawdzonej drukarni na mieście. Od razu widze co i jak itd.

45 wypowiedzi
ostatnia 30.10.2018
Reklama w social media

Oprócz social media warto również wybrać pozycjonowanie. Sama reklama w SM może nie wystarczyć, chociaż nie wiem z jakiej branży jesteś.

3 wypowiedzi
ostatnia 22.10.2018
Jaka drukarnia online?

Polecam wpisać w Google Web-to-Print Wizytówki,ulotki a już niedługo zamawiam u nich kalendarze a wszystko w korzystnej(lepszej na razie nie znalazłem) i to wszystko z...

45 wypowiedzi
ostatnia 03.10.2018