Wielkość miasta decyduje o wysokości wstępnej opłaty licencyjnej, która wynosi 12-20 tys. zł.
Wtorek
19.06.2012
Zmiana zasad doboru partnerów Coffee News wydających lokalne gazetki ma im przynieść wyższe zyski.
 

Coffee News w drugiej połowie 2011 roku zapowiadało rychłe powstanie 25 edycji wydawanej przez partnerów gazetki. Plany te uległy zmianie. Liczba franczyzobiorcy spadła do sześciu, ponieważ franczyzodawca zdecydował, że przedsiębiorcy prowadzący działalność nie powinni jej łączyć z innymi obowiązkami. Alternatywnym rozwiązaniem jest zatrudnienie etatowego pracownika, który zajmie się biznesem pod nieobecność inwestora.

Kolejną zmianą, którą wprowadziła w tym roku centrala Coffee News Polska, jest organizacja szkolenia wstępnego, w którym biorą udział początkujący franczyzobiorcy. Firma kładzie również nacisk na rozwój istniejących edycji. Wszystkie duże miasta, w których obecnie Coffee News jest już wydawane, mogą wydawać kolejne, dzielnicowe edycje publikacji.

- W Łodzi, gdzie wydajemy naszą własną edycję, taki podział publikacji na dzielnicowe edycje już jest w trakcie wdrażania. W najbliższych miesiącach lokalne firmy będą miały możliwość zamieszczania reklam tylko w najbliższej okolicy, po bardzo przystępnych cenach - mówi Olga Siekierska, manager sieci i wydawca publikacji w Łodzi. - Chcemy umożliwić podobny rozwój franczyzobiorcom poprzez ogłoszenie promocji "dwie za jedną". Specjalna promocja, ma zachęcić zarówno istniejących, jak i przyszłych franczyzobiorców do posiadania większej liczby edycji w jednym regionie. Najlepsi wydawcy w innych krajach, mają pod swoimi skrzydłami od 4 do 6 edycji, co przynosi im duże zyski i zmienia małą działalność w źródło stałych i satysfakcjonujących dochodów.

Promocja trwa od 1 czerwca do 31 lipca 2012 roku. W tym czasie można kupić licencję na jedną edycję Coffee News i otrzymać prawa do wydawania drugiej edycji za symboliczną złotówkę. Na całym świecie działa ponad 1100 edycji publikacji w 20 różnych krajach na wszystkich kontynentach.

(dw)


POPULARNE NA FORUM

Drukarnia w Warszawie

Szukam drukarni w Warszawie, która za przystępną cenę zajmie się wydrukiem baneru. Zalezy mi też na tym, aby przez cenę nie ucierpiała jakość tego wydruku. Pomocy :)

1 wypowiedzi
ostatnia 09.12.2018
Jaka drukarnia online?

Ja dlugo szukałam drukarni, która w atrakcyjnej cenie wydrukuje mi zaproszenia ślubne. koleżanka podsunęła mi sprawdzoną przez siebie drukarnię...

46 wypowiedzi
ostatnia 08.12.2018
Szkolenia menedżerskie

Bardzo dobre szkolenia prowadzone przez wykwalifikowanych i doświadczonych coachów są prowadzone przez firmę szkoleniową Maciołek&Wspólnicy. Szkolenia są 2-dniowe i...

28 wypowiedzi
ostatnia 07.12.2018
Gdzie najtaniej zamówić banery reklamowe?

hej a może spróbuj z nimi, są bardzo elastyczni i swoje nadruki możesz dać i zaprojektować i wielkości różne i sposoby montażu :)

45 wypowiedzi
ostatnia 19.11.2018
Jaka drukarnia online?

Ja od dawna drukuje w AQRAT.pl. Bardzo fajna drukarnia, nie są online ale mają świetnych opiekunów, dopilnowują wszystkiego, doradza, poprawia pliki i mam zawsze wszystko...

46 wypowiedzi
ostatnia 31.10.2018
Jaka drukarnia online?

Ja jakoś nie mam przekonania do drukarni online, nie zawsze jakość jest dobra, wolę iść do sprawdzonej drukarni na mieście. Od razu widze co i jak itd.

46 wypowiedzi
ostatnia 30.10.2018
Reklama w social media

Oprócz social media warto również wybrać pozycjonowanie. Sama reklama w SM może nie wystarczyć, chociaż nie wiem z jakiej branży jesteś.

3 wypowiedzi
ostatnia 22.10.2018
Jaka drukarnia online?

Polecam wpisać w Google Web-to-Print Wizytówki,ulotki a już niedługo zamawiam u nich kalendarze a wszystko w korzystnej(lepszej na razie nie znalazłem) i to wszystko z...

46 wypowiedzi
ostatnia 03.10.2018