Nowe rozgrywki w Socatots

Szkółki piłkarskie dla dzieci Socatots sprawdziły się w 55 krajach.
Czwartek
13.09.2012
Cztery lata wystarczyły szkółkom Socatots, aby pojawić się w największych miastach w kraju. Teraz na celowniku są miejscowości 40-100 tys. mieszkańców.
 

- Ostatni rok stał pod znakiem dynamicznego rozwoju naszej sieci. We wrześniu 2011 mieliśmy 9 placówek, teraz jesteśmy obecni już w 43 miastach na terenie praktycznie całego kraju – mówi Przemysław Olewnik, prezes zarządu Socatots Polska. - Socatots coraz większą popularność zdobywa w mniejszych miejscowościach. Otwarcie kolejnych szkółek piłkarskich dla dzieci planowane jest na pierwszy kwartał 2013 roku - równolegle prowadzimy działania mające na celu wzmocnienie wizerunku Socatots w Polsce i wspomaganie lokalnych akcji marketingowych naszych partnerów – dodaje Olewnik.

Wśród tych działań warto wskazać rosnącą liczbę umów partnerskichz portalami o tematyce parentingowej (dla rodziców)czy producentami i sieciami sprzedaży produktów dla małych dzieci. Duży nacisk kładzie się też na wsparcie back-office’owe, m. in. w postaci dedykowanego systemu do zarządzania relacjami z klientem docelowym oraz zintegrowanych z nim systemów IT.

- Wraz z naszymi partnerami mierzymy w pozycję lidera branży usług dziecięcych. Jesteśmy przekonani, że rozpoczynający się właśnie sezon będzie stanowić milowy krok w tym kierunku – dodaje Olewnik.
Socatots oferują zajęcia ogólnorozwojowe inspirowane piłką nożną dla dzieci w wieku już od 6. miesiąca do 5. roku życia z aktywnym udziałem rodzica. Zainteresowani współpracą będą mogli spotkać się z przedstawicielami Socatots podczas Targów Franczyzy w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie w dniach 18-20 października.

(kb)


Karolina Kazuła, ekspert ds. franczyzy
doradca we franczyzie

POPULARNE NA FORUM

Z korepetytora na dyrektora

Fajny artykuł o ciekawej historii. Trzeba przyznać, że pomysł jest dość oryginalny i na pewno jest na to zapotrzebowanie. Sama chodziłam na korepetycje z matmy, więc...

3 wypowiedzi
ostatnia 21.09.2018
Z korepetytora na dyrektora

Hm, ciekawe - i pracować z dziećmi mogą osoby bez przygotowania pedagogicznego? Trochę to dziwne...

3 wypowiedzi
ostatnia 05.09.2018
Szkolenia biznesowe?

Jasne, że się opłaca! W ogóle branża szkoleniowa daje dużo satysfakcji - i organizatorom, i uczestnikom :)

2 wypowiedzi
ostatnia 05.09.2018
Firma szkoleniowa - pomysły na aktywizację uczestników

Jest dużo metod - praca projektowa, case study. Dobre efekty daje też odrobina rywalizacji na zajęciach :)

5 wypowiedzi
ostatnia 05.09.2018
Półkolonie dają zysk

Fakt, na półkoloniach mozna się dorobić. Z tym, że sezonowo. Chyba, że ktoś myśli nad dodatkową organizacją także warsztatów całorocznych :)

2 wypowiedzi
ostatnia 05.09.2018
Szkolenia biznesowe?

The more taught we are the less demanding it is to settle on educated choices and our aptitudes and capacities are much looked for after by businesses. An a valid example would...

2 wypowiedzi
ostatnia 15.08.2018
Półkolonie dają zysk

Moja córka w tym roku jedzie na półkolonię do Warszawy, organizowana przez Akademię Nauki. Jest tematyczna 'Tytus, Romek i Atomek', są terminy na lipiec i sierpień. Jak...

2 wypowiedzi
ostatnia 22.05.2018
Szkolenia inżynierskie?

Moja znajoma kiedys korzystala i z tego co pamiętam to była zadowolona:)

1 wypowiedzi
ostatnia 24.04.2018