Franczyzobiorca Worldseo decyduje, jakim rodzajem asortymentu chce handlować, mogą to być na przykład komputery i części, telefony i akcesoria, części samochodowe. Asortyment podzielony jest na 10 grup produktowych (każda po 4-7 tys. pozycji).
Poniedziałek
07.01.2013
Partnerzy Worldseo prowadzący e-sklepy zyskają nowy serwis - porównywarkę cen dla sklepów internetowych.
 

Firma Worldseo pozyskuje partnerów franczyzowych, którzy zajmą się handlem przez internet. Licencjodawca wymaga od nich jedynie posiadania komputera oraz dostępu do internetu. Partner prowadzi sprzedaż w e-sklepach, na portalach aukcyjnych oraz wszelkich innych miejscach skupiających handel elektroniczny. Nie trzeba przy tym inwestować w magazyn, ponieważ produkty zamówione przez klientów docierają do nich bezpośrednio z hurtowni.

– Wszystkie procesy są maksymalnie zautomatyzowane. Magazyny, za pośrednictwem franczyzobiorcy, obsługują również wszelkie ewentualne reklamacje. Dzięki temu franczyzobiorca może się skupić tylko i wyłącznie na sprzedaży, promowaniu produktów i zdobywaniu nowych klientów bez martwienia się o magazynowanie, pakowanie lub zatrudnianie do tego pracowników - mówi Daniel Burzawa, właściciel sieci franczyzowej Worldseo.

Firma Worldseo razem ze wspólnikiem Visual Technologies uruchomiła selekcjoner aukcji pokazujący popularne i modne aukcje internetowe.
- Wśród kryteriów automatycznego rankingu znajdują się m.in. liczba kupujących, komentarze i oceny użytkowników oraz przedmioty najczęściej obserwowane - tłumaczy Daniel Burzawa. - Autorski algorytm selekcjonujący gromadzi doświadczenia kupujących, aby następnie zaprezentować wyniki zgodne z aktualnymi trendami na rynku.

Następnym krokiem po aukcjach będzie rozbudowa portalu o selekcję ofert sklepowych. W pierwszej kolejności zintegrowane z systemem będą to oferty ze sklepów franczyzobiorców Worldseo oraz klientów Visual Technologies. Firmy przygotowują również angielską i rosyjską wersję językową.

(awh)


POPULARNE NA FORUM

Drukarnia w Warszawie

przykro mi, ale baneru nigdy nie miałam okazje drukować... :(

3 wypowiedzi
ostatnia 16.12.2018
Drukarnia w Warszawie

no to pierwsza drukarnia jaka przychodzi mi na myśl to Polimax na Nowoursynowskiej. Skontaktuj się z nimi i poproś o wycenę - mają tam atrakcyjne ceny więc pewnie...

3 wypowiedzi
ostatnia 16.12.2018
Drukarnia w Warszawie

Szukam drukarni w Warszawie, która za przystępną cenę zajmie się wydrukiem baneru. Zalezy mi też na tym, aby przez cenę nie ucierpiała jakość tego wydruku. Pomocy :)

3 wypowiedzi
ostatnia 09.12.2018
Gdzie najtaniej zamówić banery reklamowe?

hej a może spróbuj z nimi, są bardzo elastyczni i swoje nadruki możesz dać i zaprojektować i wielkości różne i sposoby montażu :)

45 wypowiedzi
ostatnia 19.11.2018
Jaka drukarnia online?

Ja od dawna drukuje w AQRAT.pl. Bardzo fajna drukarnia, nie są online ale mają świetnych opiekunów, dopilnowują wszystkiego, doradza, poprawia pliki i mam zawsze wszystko...

45 wypowiedzi
ostatnia 31.10.2018
Jaka drukarnia online?

Ja jakoś nie mam przekonania do drukarni online, nie zawsze jakość jest dobra, wolę iść do sprawdzonej drukarni na mieście. Od razu widze co i jak itd.

45 wypowiedzi
ostatnia 30.10.2018
Reklama w social media

Oprócz social media warto również wybrać pozycjonowanie. Sama reklama w SM może nie wystarczyć, chociaż nie wiem z jakiej branży jesteś.

3 wypowiedzi
ostatnia 22.10.2018
Jaka drukarnia online?

Polecam wpisać w Google Web-to-Print Wizytówki,ulotki a już niedługo zamawiam u nich kalendarze a wszystko w korzystnej(lepszej na razie nie znalazłem) i to wszystko z...

45 wypowiedzi
ostatnia 03.10.2018