Właścicielem hotelu Mercure Racławice Dosłońce Conference & SPA, a tym samym franczyzobiorcą w Grupie Hotelowej Orbis, jest spółka Start Travel.
Wtorek
04.02.2014
Właściciel podkrakowskiego hotelu Dosłońce dołączył do sieci Mercure.
 

To już 20. obiekt, który pozyskała sieć Mercure. Hotel Dosłońce, ze standardem czterech gwiazdek, znajduje się w Racławicach położonych ok. 50 km od Krakowa. Posiada 67 pokoi i apartamentów oraz centrum konferencyjne na powierzchni ponad pół tysiąca metrów kwadratowych. W hotelu znajduje się także część wellness&SPA, która składa się m.in. z basenu oraz jacuzzi.
- Cieszymy się, że doceniono standard naszego hotelu, poziom usług oferowanych gościom, nowoczesne zaplecze konferencyjne i ofertę dla biznesu. Przynależność do sieci Mercure jest zobowiązaniem do utrzymywania wysokiej jakości usług - mówi Dagmara Leja, dyrektor hotelu Mercure Racławice Dosłońce Conference & SPA.

Hotele Mercure odwiedzanie są zarówno w celach biznesowych przez przedsiębiorców jak i rekreacyjnych przez całe rodziny. Najczęściej położone są w centrach miast lub w okolicach atrakcyjnych turystycznie: nad morzem lub w górach. Marka obecna jest w 50 krajach na całym świecie, gdzie działa ponad 700 hoteli Mercure.

Niektóre hotele zainteresowane przystąpieniem do Mercure muszą dostosować standardy do obowiązujących w sieci. W przypadku Dosłońce nie było takiej konieczności, ponieważ obiekt jest nowy - powstał w 2010 roku. - Od początku hotel wzorowany był na standardach sieciowych, więc nie trzeba było dokonywać większych zmian. W naszym hotelu są dwa główne segmenty. Pierwszy to goście indywidualni, którzy korzystają z pakietów SPA, przyjeżdżają do nas głównie w weekendy, święta i dni wolne. Drugą grupą są klienci biznesowi korzystający z naszego zaplecza konferencyjnego, wyposażonego w sprzęt audio-video - dodaje Dagmara Leja.

(dw)


POPULARNE NA FORUM

Kajaki, tratwy, namioty - podróżowanie

Możecie pochwalić się miejscami do których udajecie się na wypoczynek ?

1 wypowiedzi
ostatnia 03.01.2019
Global CFM Rent a Car - jakie są wasze opinie?

Witam, jestem kolejnym klientem oszukanym przez Global. Mechanizm juz opisany wczesniej przez innych na forum. Chetnie przystapie do pozwu zbiorowego lub zawiadomienia o...

33 wypowiedzi
ostatnia 14.12.2018
Pensjonat - warto czy nie?

Największą rolę odgrywa miejsce. Jak jest miejsce turystyczne to zawsze ma sens.

3 wypowiedzi
ostatnia 07.12.2018
Global CFM Rent a Car - jakie są wasze opinie?

Firma Global Rent a Car to najwieksze oszustwo z jakim sie spotkalam w moim 34 letnium zycziu. Wypozyczam z mezem samochody pare razy jesli nie wiecej w roku w roznych krajach...

33 wypowiedzi
ostatnia 09.11.2018
Przewóz osób

Wyglada dobrze!

1 wypowiedzi
ostatnia 22.10.2018
Domki nad Jeziorem

Witam, mam taki pomysł aby zakupić kawałek działki nad jeziorem z linią brzegową i postawić 4 domki drewniane plus do tego altanki , 2 domki z sauną. Do tego jakiś...

1 wypowiedzi
ostatnia 16.10.2018
Global CFM Rent a Car - jakie są wasze opinie?

Mądry Polak po szkodzie. Jak czytam wpisy na temat Rent a Car/Flex car sp. z o.o. to żałuję że nie poświęciłem tej witrynie/forum uwagi wcześniej. Lotnisko Gdańsk...

33 wypowiedzi
ostatnia 06.10.2018
Pensjonat - warto czy nie?

Jeśli nadal jesteś zainteresowany, daj znać jak można się z Tobą skontaktować. Mam do sprzedania działający pensjonat w Krynicy-Zdrój.

3 wypowiedzi
ostatnia 21.09.2018