Reporter Young ubierze poznanian

W ponad 80 sklepach Reporter Young oferowane są ubrania dla dziewcząt i chłopców w wieku 7-13 lat.
Piątek
28.03.2014
"Niepełnoletni" format znanej marki odzieżowej celuje w duże miasta.
 

Chociaż w Polsce obecnych jest kilkaset marek odzieżowych, to sieci oferujących ubrania dla dzieci nie jest wcale tak wiele. Konkurencja się jednak zaostrza, bo ofertę dla maluchów do swoich sklepów wprowadza coraz więcej „dorosłych” marek. W ubiegłym roku buty dla dzieci do swojej oferty wprowadziło Gino Rossi, rok wcześniej na taki krok zdecydowało się CCC. Dziecięce rozmiary mają też H&M, Zara, Reserved czy Reporter Young, którego można otworzyć we franczyzie.

Inwestycja w sklep Reporter Young to przede wszystkim koszty dostosowania lokalu do wymogów sieci, a więc właściwej aranżacji i wyposażenia wnętrza, na co trzeba przeznaczyć ok. 25 tys. zł. Zabezpieczenia związane z wdrożeniem systemu franczyzowego kosztują franczyzobiorcę 32 tys. zł. Sklepy mają od 55 do 70 m2 powierzchni. Najczęściej mieszczą się w galeriach handlowych działających w miejscowościach, gdzie liczba mieszkańców przekracza 100 tys. osób.

- W tym roku naszym priorytetem jest dalszy rozwój sieci sprzedaży, zarówno własnej, jak i franczyzowej – zapowiada Monika Andrychowicz, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu Reporter Young. - Przewidujemy, że do końca roku otworzymy co najmniej 12 sklepów. Pierwsze otwarcia będą miały miejsce już w drugim kwartale tego roku, wówczas nasze sklepy pojawią się w Poznaniu, Wrocławiu i Kaliszu, a nieco później dołączy do nich sklep w Toruniu. Plan na rok 2015 to kolejne 20 sklepów.

W sklepach Reporter Young oferowane są ubrania dla dziewcząt i chłopców w wieku 7-13 lat. Marka jest obecna na rynku od 2006 roku, a jej sieć franczyzowa jest rozwijana od 2008 roku. Sieć sprzedaży liczy obecnie 84 sklepy, z których 62 prowadzą franczyzobiorcy. Oprócz tego ubrania Reporter Young są dostępne w 25 kornerach i 80 placówkach zagranicznych działających na terenie Rosji, Białorusi i Ukrainy.

(mak)


POPULARNE NA FORUM

5 -10- 15 wypowiedziała wszystkie umowy

Witam chodzi mi o sklepy 51015 ponieważ chciałam otworzyć ten sklep u siebie w mieście i pan z którym rozmawiałam nic nie wspominał o kłopotach a dowiadywalam się we...

8 wypowiedzi
ostatnia 19.10.2018
Centra handlowe na celowniku

Sklepy online teraz przezywają prawdziwy rozkwit.

3 wypowiedzi
ostatnia 27.08.2018
Pieluszki typu pampers

Mam dostęp do pieluszek dada w ilościach tir. Wszystko legalnie bo na rynkach wschodnich są juz podróbki. Zapraszam do współpracy :)

7 wypowiedzi
ostatnia 04.06.2018
Dzień dziecka - prezenty

U nas na dzień dziecka są tylko słodycze i to tak w niewielkiej ilości. Dzieci jakoś nie mają wielkich oczekiwań w kwestii prezentów na ten dzień.

1 wypowiedzi
ostatnia 17.05.2018
Wydawanie książek dla dzieci – bajeczny interes

Wszyscy piszą, że wchodzą ale zero konkretów. Można więcej szczegółowych informacji poznać. 

57 wypowiedzi
ostatnia 07.03.2018
Obrót w sklepie z odzieżą dziecięcą

możesz popytać także inne osoby które prowadzą taki sklep

5 wypowiedzi
ostatnia 21.02.2018
Sklep z zabawkami - czy warto prowadzić?

to spamowanie typu "będą potrzebne Ci regały, koleżanka szukała i znalazła" ... ludzie, nie stać Was na uczciwą reklamę tylko tworzycie takie bzdurne historie? Jak dla...

26 wypowiedzi
ostatnia 02.12.2017
Wydawanie książek dla dzieci – bajeczny interes

Jak dla mnie pisanie bajek dla najmłodszych jest najlepszą przygodą. Powinny one być śmieszne, ale pouczające. Kolorowe, ale nie wyszystko. Bardzo podobają mi się baśnie.

57 wypowiedzi
ostatnia 31.10.2017