Małgorzata Łukaszewicz prowadzi wyszukiwarkę iPowiat.pl w powiecie pruszkowskim. Bierze także udział w spotkaniach organizowanych przez Stołeczne Forum Przedsiębiorczości, w których uczestniczą właściciele różnych firm z sześciu warszawskich dzielnic.
Wtorek
10.06.2014
Wiedza na temat funduszy unijnych pozwoliła franczyzobiorczyni iPowiat.pl dostrzec potencjał lokalnej wyszukiwarki.
 

Małgorzata Łukaszewicz każdą biznesową decyzję podpiera dotychczasowym doświadczeniem. Tak też było, kiedy na początku tego roku podpisywała umowę franczyzową z iPowiat.pl. Jej zainteresowanie projektem iPowiat.pl wynika z faktu, iż do tej pory zajmowała się wdrażaniem programów unijnych. Jak sama mówi coraz więcej funduszy przenoszona jest z regionów do miast, dzielnic i powiatów.

- Unia Europejska dostrzega potrzebę wspierania lokalnych społeczności. iPowiat.pl gromadzi ofertę lokalnych przedsiębiorców skierowaną do mieszkańców miast, w których prowadzą działalność. Kontakt z tymi firmami nie traktuję jako klasycznego pozyskiwania klientów, tylko współpracę, z której korzyści odnoszą obie strony – wyjaśnia franczyzobiorczyni z powiatu pruszkowskiego. – W dotychczasowej pracy współpracowałam z przedsiębiorcami, którzy szkolili młodzież poprzez udostępnianie swoich zakładów pracy jako miejsc realizacji staży i praktyk. Współpracę z właścicielami małych i średnich firm postrzegam jako z cenniejszych doświadczeń zawodowych.

O potrzebie integrowania lokalnych przedsiębiorców Małgorzata Łukaszewicz przekonała się także podczas spotkań organizowanych przez Stołeczne Forum Przedsiębiorczości. W spotkaniach biorą udział właściciele różnych firm w sześciu warszawskich dzielnicach, którzy wymieniają się kontaktami i doświadczeniami, a często nawiązują ze sobą współpracę.

Pojedyncza licencja na iPowiat.pl ogranicza się do obszaru powiatu lub dzielnicy miasta. Ten stosunkowo niewielki obszar pozwala na bardzo dokładne spenetrowanie rynku usługodawców i punktów handlowych. Lokalni przedsiębiorcy otrzymują pewność, że informacja o ich firmie dotrze do najbardziej pożądanej grupy docelowej zamieszkującej najbliższą okolicę. Przewidywana kwota inwestycji w iPowiat to 10 tys. zł. W kwocie tej zawiera się opłata wstępna – 8 tys. zł.
(dw)


POPULARNE NA FORUM

Drukarnia w Warszawie

a daj znać na czym chcesz drukować ten baner to będzie łatwiej doradzić :)

4 wypowiedzi
ostatnia 18.12.2018
Pieniądze w roboczych ubraniach

My mamy od lat sprawdzone miejsce czyli hurtownię https://odziezroboczalublin.pl/ Mają odzież roboczą porządnej jakości, produkty BHP i chemię gospodarczą. Firma...

3 wypowiedzi
ostatnia 17.12.2018
Drukarnia w Warszawie

przykro mi, ale baneru nigdy nie miałam okazje drukować... :(

4 wypowiedzi
ostatnia 16.12.2018
Drukarnia w Warszawie

no to pierwsza drukarnia jaka przychodzi mi na myśl to Polimax na Nowoursynowskiej. Skontaktuj się z nimi i poproś o wycenę - mają tam atrakcyjne ceny więc pewnie...

4 wypowiedzi
ostatnia 16.12.2018
Drukarnia w Warszawie

Szukam drukarni w Warszawie, która za przystępną cenę zajmie się wydrukiem baneru. Zalezy mi też na tym, aby przez cenę nie ucierpiała jakość tego wydruku. Pomocy :)

4 wypowiedzi
ostatnia 09.12.2018
Gdzie najtaniej zamówić banery reklamowe?

hej a może spróbuj z nimi, są bardzo elastyczni i swoje nadruki możesz dać i zaprojektować i wielkości różne i sposoby montażu :)

45 wypowiedzi
ostatnia 19.11.2018
Jaka drukarnia online?

Ja od dawna drukuje w AQRAT.pl. Bardzo fajna drukarnia, nie są online ale mają świetnych opiekunów, dopilnowują wszystkiego, doradza, poprawia pliki i mam zawsze wszystko...

45 wypowiedzi
ostatnia 31.10.2018
Jaka drukarnia online?

Ja jakoś nie mam przekonania do drukarni online, nie zawsze jakość jest dobra, wolę iść do sprawdzonej drukarni na mieście. Od razu widze co i jak itd.

45 wypowiedzi
ostatnia 30.10.2018