Staramy się, aby każdy z naszych franczyzobiorców i ich agentów miał stały dostęp do fachowej wiedzy i narzędzi pracy. Stąd między innymi pomysł na internetową platformę szkoleniową.
Agata Stradomska, menedżer i trener Akademii Re/Max
Sobota
25.07.2015
Franczyzobiorca Re/Maxu musi przejść trzytygodniowe szkolenie zanim zacznie prowadzić własne biuro nieruchomości.
 

Współpraca z firmą Re/Max rozpoczyna się od cyklu szkoleń. Dotyczą one funkcjonowania biura nieruchomości, przybliżają rynek nieruchomości, wyjaśniają aspekty formalne i prawne biznesu, marketingu oraz standardów pracy z klientem.

Pakiet szkoleń wstępnych dla franczyzobiorców to w sumie trzy tygodnie szkoleń, rozłożonych na kilka sesji tematycznych. Jeden dzień szkoleniowy prowadzony jest w formie webinaru, czyli prezentacji audio-video, dotyczącego obsługi narzędzi technologicznych  mówi Agata Stradomska, menedżer i trener Adademii Re/Max.

Odbiorcami szkoleń są zarówno właścicieli biur nieruchomości, jak i ich współpracownicy.

W dalszym okresie współpracy wybór szkoleń i warsztatów fakultatywnych jest już w gestii właściciela biura – on sam decyduje czy i kiedy zgłosi się na któreś z nich. Informacje o dostępnych szkoleniach i programach edukacyjnych franczyzobiorcy otrzymują podczas szkoleń wstępnych, a aktualny harmonogram dostępny jest zawsze na stronie firmy. O najbliższych terminach właściciele biur powiadamiani są również w comiesięcznym biuletynie Akademii Re/Max, newsletterze oraz na fanpagu firmy na Facebooku.

Dodatkowo cały czas franczyzobiorca może korzystać z programu Re/Max Advantage, czyli szkoleń w formie e-learningu.

Obecnie Re/Max współpracuje na terenie Polski z 30 biurami franczyzowymi i 120 agentami. Potencjalnych partnerów szuka zarówno wśród właścicieli działających już na rynku biur i pośredników, jak i osób dopiero rozpoczynających swoją przygodę z branżą nieruchomości.


Milena Trojanowska
Milena Trojanowska
dziennikarz

POPULARNE NA FORUM

Wiosna należy do pośredników

Nie ma szału wcale. Myślę, że ciekawszy pomysł to własnoręczny obrót nieruchomościami, ostatnio zacząłem gadać w sprawie najmu z...

5 wypowiedzi
ostatnia 18.12.2018
Wiosna należy do pośredników

I am one of your greatest fan, and I won't ever quit supporting you. I began supporting you when you were doing some outside the box work, and you weren't getting a great deal...

5 wypowiedzi
ostatnia 16.12.2018
Wiosna należy do pośredników

Amazing post. Appreciate it and look forward to seeing many more. Thanks from Amazing post. Appreciate it and look forward to seeing many more. Thanks from Alpha Male..

5 wypowiedzi
ostatnia 20.06.2018
Deweloper w małym mieście

Czy ja wiem? Tyle się słyszy o oszustwach takich dużych inwestorów...

1 wypowiedzi
ostatnia 08.02.2018
Młoda mama rozwija biznes

Brawo! Oby jak najwięcej takich inicjatyw ;)

3 wypowiedzi
ostatnia 18.12.2017
Biuro pośrednictwa nieruchomości + kredyty. Co dołożyć?

Moim zdaniem nie ma sensu, żebyś 10 różnych usług wpisywał. Nigdy w pełni nie dasz rady być doskonałym we wszystkich. Lepiej być ekspertem w 2-3 dziedzinach niż w 10...

10 wypowiedzi
ostatnia 18.12.2017
Młoda mama rozwija biznes

Chcieć, znaczy móc! Początki są zawsze trudne, ale jak się przeze nie przejdzie to później jest już z górki :)

3 wypowiedzi
ostatnia 18.12.2017
Zarabiamy na nieruchomościach

A co sie bardziej oplaca , kupic u developera mieszkanie , urzadzic pod klucz I sprzedac? Czy moze stare mieszkanie ,w starym budownictwie ? Czy lepiej wynajac , niz sprzedac? 

6 wypowiedzi
ostatnia 03.10.2017