Własna firma zamiast etatu

Ewelina Kulesza jest właścicielką franczyzowego biura RE/MAX City w Warszawie. Biuro znajduje się w ścisłym centrum Warszawy, a w październiku 2015 roku obchodziło roczny jubileusz.
Ewelina Kulesza z wykształcenia jest geodetą. Karierę zawodową rozpoczęła od pracy w międzynarodowej korporacji, ale szybko zauważyła, że to nie jest miejsce dla niej. Rzuciła etat i otworzyła własny biznes.
 

Postanowiła działać na własną rękę i tak stworzyła własną firmę, którą prowadzi z sukcesami do dziś. Sprzyjające okoliczności, jak stabilizacja jej biznesu, uświadomiły Ewelinie, że czas rozpocząć nową przygodę. Tym razem chciała zrobić coś, co było przeciwieństwem jej obecnego zajęcia, ale jednocześnie nie odbiegało drastycznie od pozyskanej wiedzy w czasie studiów.

Wnioski nasunęły się same. Postanowiła, że tym razem zainwestuje w branżę nieruchomości. Zawsze interesowała się nieruchomościami, dodatkowo  jej profilowe wykształcenie dawało dużą szansę, że szybko wdroży się w nowy zawód. Nie zastanawiała się długo, wiedziała co chce robić, teraz należało znaleźć partnera, z którym będzie mogła współpracować.

Nie przez przypadek trafiło na międzynarodową firmę RE/MAX. Ewelina Kulesza wiedziała, że RE/MAX to globalna marka znana na świecie. Powodów jest wiele dlaczego RE/MAX, a nie inna firma, ale to, co było najważniejsze dla niej to możliwość rozwoju poprzez szkolenia organizowane przez Akademię RE/MAX. Dodatkowo RE/MAX gwarantuje dla takich osób jak Ewelina pełną niezależność i możliwość organizacji swojego czasu dostosowanego do własnych potrzeb. Przez prawie rok doszkalała  się w nowym zawodzie współpracując jako agent zrzeszony z biurem RE/MAX Top na warszawskim Wilanowie. Już po roku poczuła, że nie myliła się co do wyboru nowego zawodu, a standardy pracy w RE/MAX, czyli wyłączność i reprezentacja jednej strony transakcji, pozwalają na jakość pracy, na której  jej zależało.

Decyzja zapadła, nastał czas na nowe wyzwania. I tak Ewelina stała się właścicielką franczyzowego biura RE/MAX City w Warszawie. Biuro znajduje się w ścisłym centrum Warszawy, a w październiku 2015 roku obchodziło roczny jubileusz. Na dzień dzisiejszy w RE/MAX City pracuje trzech agentów.