Super biznes!!! Błyskawiczny zwrot inwestycji!
 

Western Tortilla to nowy koncept gastronomiczny inspirowany panującą obecnie modą street food. Sieć specjalizuje się w sprzedaży tortilli w różnych odsłonach smakowych, oferowanych na wynos. Bazą dania jest chrupiący kurczak w panierce z dodatkiem świeżych warzyw, ziół, aromatycznych przypraw i sosów. Oprócz standardowych propozycji, w menu znajdują się również tortille świata o egzotycznym, orientalnym smaku.

Atutem konceptu jest oryginalność smaku tortilli, krótki czas przygotowania i oczekiwania na posiłek oraz pełna mobilność usługi. Ponadto jest to najtańsza franczyza dostępna na rynku gastronomicznym, co umożliwia osiągnięcie szybkiego zwrotu z inwestycji.

Western Tortilla można otworzyć na kilka sposobów:

Po pierwsze, zakup mobilnej przyczepy gastronomicznej wraz z pełnym wyposażeniem. Koszt zakupu wynos 28 tys. zł.

Kolejną opcją jest możliwość otworzenia lokalu z okienkiem podawczym o powierzchni min. 10m². Koszt otwarcia tego typu Western Tortilla zaczyna się od 15 tys. zł.

Natomiast otwarcie lokalu z miejscami siedzącymi o minimalnej powierzchni 30 m², wynosi od 20 tys. zł.

Czy można łączyć koncepty Western Chicken i Western Tortilla?

Western Tortilla to nowy koncept, w którym stawiamy na mobilność oraz niski nakład finansowy potrzebny do otwarcia własnego biznesu. Jest to sieć skoncentrowana wyłącznie na sprzedaży jednego produktu tj. tortilli i tym samym wymaga ona mniejszego zaplecza technicznego w zakresie wyposażenia. Atuty te odróżniają nową markę od istniejącej już sieci Western Chicken i nie należy ich mylić ze sobą.

Natomiast na specjalne życzenia franczyzobiorców, nie widzimy żadnych przeciwskazań do łączenia powyższych konceptów i tworzenia nowatorskich multibrand’ów w branży gastronomicznej.

Kontakt

PPHU WOJTEX – SIEDZIBA FIRMY

Adres: Złotniki 11
Kod pocztowy: 99-205
Miasto: Dalików

Telefon: 792433601 Wojciech Goduński
Email: w.godunski@wojtex.net

Zgłoszenie

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy, zapraszamy do wypełnienia i wysłania ankiety.


Dowiedz się więcej
Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Western Tortilla.
Dowiedz się więcej
Dane kandydata
Dane kandydata
Dodatkowe informacje
Dodatkowe informacje
If you see this, leave this form field blank