Forum: PAF 1475

rekrut 30.06.2006 *.dxi239.neoplus.adsl.tpnet.pl

No to ładnie Cię porobili tak jak oni potrafią.

oskar1 01.07.2006 *.pc-03004.zdnet.com.pl

Z przykrością muszę stwierdzić że wczoraj napisałam o panach z Białegostoku z firmy Paf bardzo łagodnie, bo dzisiaj ich tupeciarstwo i nieuczciwość osiągnęło apogeum. Jeśli ktoś chce więcej informacji to proszę na mojego emaila malwina@edu.eu
PS w odpowiedzi na pani pytanie radzę poszukać innej sieci do współpracy

oskar1 02.07.2006 *.pc-03004.zdnet.com.pl

Panie Piotrku 111 być może ma pan kontakt z kimś jeszcze oszukanym przez PAF bardzo proszę o kontakt malwina83@.onet.eu bo ja nie zamierzam tak zostawić tej sprawy rozmawiałam ze swoim prawnikiem i jest szansa ale razem zawsze łatwiej są przykłady Biedronak, Żabka
proszę o kontakt

adam 02.07.2006 *.80.54.168.189

38
http://interwencja.interia.pl/news?inf=765791

pozdrawiam

majzak2 02.07.2006 *.adj217.neoplus.adsl.tpnet.pl

oskar a ciekawe czy ty nie jesteś takim przypadkiem z legionowa która(y) ma coś na sumieniu.

franek0 02.07.2006 *.adj217.neoplus.adsl.tpnet.pl

Pani "Da" pseudonim oskar, dając komuś porady zastanów sie czy ty jesteś osobą godną dawać porady, ja akurat jestem w tej sieci i twój przypadek snam ze wczesniejszego okresu jak to nie wpłacałaś kasy na bieżąco no i jak kryłaś swego zładzieja z punktu, a co ty myślałaś że możesz pracować z kim kto nie będzie dbał zarówno o interesy swoje jak i pozostałych biorców. jestemm za zarzadem i nie szukaj wsparcia bo jak znajdziesz to zapewne będą takie same osoby jak ty. Nauczyłas się sztuki a teraz oczerniasz. Teraz Pracujesz sama ze swiom chłopaczkiem i uważasz że tak robi uczciwa osoba- zastanów się trochę i raz pomyśl logicznie. miałem rozmowe z jednym z prezesów i powiedział mi że ty żałujesz że oddałaś pieniądze do funduszu gwarancyjnego naszego wspólnego- to są również moje pieniądze- ty jesteś uczciwą osobą KOBIETO. Mam nadzieję że zarząd postąpi z tobą jak ty z nimi i zapewne nie powinien tego robić na forum ale w cywilizowany sposób z dowodami. Ludzie przecież o obiektywne informacje sięgając do tego forum to się niczego nie dowiecie, bo co może powiedzieć osoba wykluczona z systemu a która za plecami wraz z chlopaczkiem sama kontynuuje biznes, i co przelewy idą szybciej u CIEBIE, przecież dokładnie wiesz jak jest. A zastanawiałaś się czy te pieniądze u Biety to są pieniądze ich czy twoje.
Szkoda swojego czasu na to zbedne pisanie ale musiałem podtrzymać na duchu moim zdaniem w porządku chłopaków.

oskar1 02.07.2006 *.pc-03004.zdnet.com.pl

Drogi panie franku0 czy spytał się pan panów z zarządu co robią z pieniędzmi jak to pan powiedział "waszymi" na jakie konto je wpłaciłam, sprawdził pan kiedykolwiek konto na którym one podobno są. A złodzieja nie kryłam tylko chciałam odzyskać swoje pieniądze, które wpłaciłam za pracownika między innymi żeby ratować dobre imię swoje jako właściciela punktu i sieci, bo jak bym tego nie zrobiła to sprawa skończyłaby się jak w Legionowie. Drugi punkt sprzedałam i informowałam o tym wyżej wymienionego pana z zarządu oni nie wierzą "sądzę ciebie według siebie" a może pan to pan mgr. inż Ja.... którego wszyscy znamy jako cień jednego pana z prezesów. I proszę nie obrażać mnie oraz mojej rodziny, bo ja jestem osobą kulturalną i nikogo nie obraziłam ani na tym forum ani prywatnie z nim rozmawiając. Panowie czują się bardzo pewnie bo tak naprawdę ludzie, którzy zostali przez nich pokrzywdzeni nic nie robią bo to są za małe pieniądze, bo bo pierwsza złość mija i nikt się niechce bawić w sądu itd. Nawet jeśli pieniąze, które zabrał pan Bieta są moim długiem wobec niewiem kogo, bo na pewno nie moich klientów jestem gotowa ponieść to ryzyko. Nie tylko oni mają prawników. A to co pieszę na forum to nie sztuka i oczernianie proszę pana to czysta prawda. Dziwie się, że ktoś kto niezna całej sprawy z dwóch stron staje w obronie panów. Ja długo stałam po ich stronie ten kto mnie zna wie że mówie prawdę.

oskar1 02.07.2006 *.pc-03004.zdnet.com.pl

Zaponiałam, a czy pan Marek mówił panu panie Franku0, że jeszcze w maju pytał się czy niechce jednak prowadzić punktu może się jednak zastanowie. Ciekawe, że skoro jestem taka nieuczciwa to oni nie bardzo chcieli żebym od sieci odeszła, bo nie zostałem wykluczona jak to pan napisał z systemu ja sama z niego zrezygnowałam.

oskar1 02.07.2006 *.pc-03004.zdnet.com.pl

Ciekawe, że obie wypowiedzi zarówno pana majzak2 i franek0 zostały wysłane z tego samego komputera może to jednak panowie prezesi wypowiadają się na forum i tylko udają kogoś innego.

CT449 03.07.2006 *.afe6.neoplus.adsl.tpnet.pl

Trochę się dziwię OSKAR1 twojej wypowiedzi. Wynika z niej, że jestes związana z Grosikiem, potem z PAF od dawien dawna; pełniłaś nawet funkcję v-ce prezesa PIPF, nakręciłaś sporo osób na punkt w PAFie, a teraz się okazuje, że szukasz osób które też są przez PAF pokrzywdzone. Coś mi tu nie gra... Jeśli byłaś kimś ważnym w PAFie, to powinnaś osobiście znać takie przypadki. To jakaś podpucha z Twojej strony, jakaś prywatna wojenka z zarządem PAFu, którą tu wyciągasz. Powiedz czy sama nie masz na sumieniu czegoś ?
Trochę mnie to dziwi, bo chociaż nigdy z PAFem nie współpracowałem to znam osobiście przypadki ludzi, którzy mają podstawy być niezadowoleni z tej współpracy. A Ty będąc vce PIPF dopiero dopytujesz o takich.

Uważam, że czas takich tworów jak PAF powolutku mija, i choćby wprowadzili do swoich usług jeszcze gwintowanie śrób i strojenie szprych rowerowych - zostaną jednak wkrótce z rynku wyparci. Ten system obsługi rachunków jest przestarzały, nie sprawdził się i zostawia sporo miejsca na patologie. Dużo lepiej sprawdza się niezależność i niecentralność w tej usłudze. Jeśli OSKARZe jesteś związana z Grosikiem i PAFem tak długo jak piszesz - powinnaś sama do takiego wniosku już dojść.

oskar1 03.07.2006 *.pc-03004.zdnet.com.pl

Znam osoby niezadowolone ze współpracy z Pafem ale albo są jeszcze w jakiś sposób z nimi związani najczęściej przez umowę najmu lokalu albo machają ręką i mówią, że nie warto. Ja nigdy nie pełniłam żadnej funkcji w Pafie, ale jeśli tylko panowie z zarządu potrzebowali pomocy w moim regionie to z tym zwracali się do mnie łącznie ze szkoleniami przyszłych biorców i pracowników. Trudno uwierzyć, że robiłam to wszystko za darmo (sama się sobie dziwię, naiwność czy głupota, a może jedno i drugie) I rzeczywiście trudno uwierzyć że ktoś kto jest tak długo w sieci nagle się budzi, ale przeraziła mnie perfidia i wyrachowanie panów z zarządu. Nie mam nic na sumieniu dlatego pisze wszystko jak jest nie mam na tyle bezczelności w sobie żeby pisać takie rzeczy będąc sama nie fair, a szkoda, być może dzisiaj nieczułabym się tak pokrzywdzona. Nie wciągam nikogo w prywaną wojnę, bo obojętnie czy ktoś się znajdzie czy nie poradzę sobie sama.

I mam nadzieje, że to co pan pisze o przestarzałym systemie zcentralizowanym się sprawdzi.

CT449 03.07.2006 *.adg162.neoplus.adsl.tpnet.pl

No rzeczywiście trudno w to uwierzyć, że robiła Pani to za darmo, z własnej inicjatywy. Zwłaszcza, że dookoła dużych sieci złe zamieszanie trwa już ponad rok i zaczęło się na długo przed upadkiem Grosika. Wydaje mi się, że ludzie którzy byli bliżej 'koryta' cytuję:
"wszystko było w porządku zostałam nawet wice prezesem zarządu Polskiej Izby Pośredników Finansowych naprawdę było ok spotkania ustalenia statusu, standardów izby, we wszystkim tym uczestniczyłam i współtworzyłam."
- powinni wiedzieć, co się dzieje. Trudno uwierzyć, żeby dopiero teraz się Pani przebudziła i zaczęła mieć pretensje. Tym jestem naprawdę zdziwiony.
W mojej opinii system centralny nie ma już zbyt wielu perspektyw istnienia. Niezależni to nie znaczy że samotni i nie obserwujący rynku. Co by niektórzy 'sieciowcy' na ich temat nie mówili - ich udział w rynku jest coraz większy. I są coraz lepiej zorganizowani. A przy tym są dużo szybsi i sprawniejsi w tym co robią.

pafi 03.07.2006 *.212.244.57.36

4
Witam,
Jestem pracownikiem PSO, nazywam się Marek Sadowski i tą wypowiedzią pragnę zapoznać Państwa z faktami, które zostały przemilczane przez Dagmarę B. prowadzącą przedsiębiorstwo pod nazwą Maros Dagmara Bednarek, używającą na tym forum nick’u „Oskar1”. Moim zamiarem nie jest osądzanie jakim człowiekiem jest Pani Dagmara, jest to jedynie moja odpowiedź na poważne zarzuty tej Pani oczerniającą mnie i firmę. Pani Dagmara miewała w odróżnieniu od innych partnerów sieci zbyt częste kłopoty z regularnymi wpłatami zainkasowanych od klientów pieniędzy. Pani Dagmarze zdarzało się częściej nie wpłacać pieniędzy pobranych od klientów i zawsze potrafiła to wytłumaczyć jakimś ważnym powodem. Swoją firmę prowadzi nieoficjalnie z konkubentem, to zaważyło na naszej współpracy –w dalszej części poznacie Państwo odpowiedź na pytanie „dlaczego?”. W 2006 roku okazało się, że owa Pani znowu przeciąga pieniądze wpłacane przez klientów. Rzekomo z winy pracownika, który ukradł pieniądze -pani Dagmara ukrywała to przez ponad miesiąc czasu i nawet pod naszym naciskiem nie zgadzała się zgłosić tego faktu na policję(?!). Pikanterii dodaje fakt, że pracownik dalej pracował i to nawet pod nieobecność Pani Dagmary przyjmując wpłaty od klientów. PSO zażądała powiadomienia policji przez Panią Dagmarę o fakcie kradzieży, ponieważ straciła do niej zaufanie. Po raz kolejny PSO założyła z funduszu gwarancyjnego 10.000 za Panią Dagmarę –to była kolejna pomoc finansowa. Wszystkie dziwne zbiegi okoliczności u tej Pani i terroryzm czyli „odejdę na własnych warunkach, albo narobię wam…” dały nam jasny obraz jej intencji i reakcja ze strony PSO mogła być tylko jedna. W obawie o pieniądze klientów i dobre imię firmy usunęliśmy tę osobę z sieci. Wypowiedzi Pani Dagmary na tym forum rzeczywiście są grzeczne, w rzeczywistości rozmawia ona sama lub przez swego konkubina terroryzując i grożąc niczym w gangsterskim filmie, co będzie przez spółkę kontynuowane w sposób ucywilizowany poza forum. Zamieszczam link do rozmowy, która miała miejsce w dniu wczorajszym, gdzie usłyszycie jak Pani Dagmara ze swoim wspólnikiem straszą pracownika punktu usiłując wyłudzić pieniądze. Oto meliniarskie podejście do biznesu, czyli styl w jakim działa ten duet: www.paf.pl/nagranie.wav . Mam nadzieję, że teraz poznaliście Państwo choć troszkę „obydwie strony medalu”, reszta ich wypowiedzi i pomysłów nie nadaje się do zaprezentowania na tym forum. Kiedy dowiedzieliśmy się o istnieniu tego forum to cieszyliśmy się że jest miejsce, w którym każdy zainteresowany podjęciem jakiejkolwiek działalności w sprawdzonym systemie może poznać zasady i obiektywne zdania oraz wymienić się doświadczeniami. Niestety jest ono bezustannie nadużywane przez osoby załatwiające swoje własne rozgrywki w sposób anonimowy mając cel w poniżeniu lub oczernianiu znienawidzonej osoby lub firmy. Ubolewamy nad tym i życzymy wszystkim odniesienia sukcesu w biznesie zarówno w istniejących systemach franczyzowych jak i we własnych koncepcjach. Pod postem podpisuję się w odróżnieniu od Pani Dagmary własnym nazwiskiem i biorę za swoje słowa odpowiedzialność.

Marek Sadowski

rekrut 03.07.2006 *.dyf153.neoplus.adsl.tpnet.pl

Skąd jest tenmaterial to wychodzi na to że jakis podsłuch stasuja Paf czy kto:

CT449 03.07.2006 *.adg162.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ciekawy materiał... z treści wynika że jeden ktoś się broni, a drugi przeklinając chce od niego wyrwać 100 000 zł, zgodnie z umową. Przy czym zupełnie nie wiem, kim jest ten grzeczniejszy, a kim ten pewniejszy siebie.
Ja już nie podejmuję tego tematu, bo to prywata.

oskar1 03.07.2006 *.pc-03004.zdnet.com.pl

Troszkę pan Marek zmienił fakty, ale to będzie roząsdzał już sąd.

piotrek_111 05.07.2006 *.bld115.neoplus.adsl.tpnet.pl

285
Dlaczego redakcja ciągle kasuje link do artykułu, który jest bardzo przydatny potencjalnym franchisobiorcom zainteresowanym współpracą z wyżej wymienianą firma???

http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20051215/AKTUALNOSCI/51215001&SearchID=73249752603799

CT449 05.07.2006 *.adq252.neoplus.adsl.tpnet.pl

Właśnie o to samo miałem zapytać ??

piotrek_111 06.07.2006 *.blf136.neoplus.adsl.tpnet.pl

285
Swoją drogą tu mamy duże podobieństwo:

http://serwisy.gazeta.pl/wyborcza/1,68586,3454558.html

Nikomu nie przeszkadza, że w rządzie i sejmie zasiadają ludzie z prawomocnymi wyrokami. To komu ma niby przeszkadzać gdy ktoś podobny zasiada w jakiejś tam małej firemce?

Dziwne są zwyczaje w tym naszym kraju :) Jak można wymagać od potencjalnych "franchisobiorców" zaświadczenia o niekaralności jednocześnie samemu mając prawomocny wyrok na koncie jak podaje www.wspolczesna.pl ???


goblin 06.07.2006 *.acqk66.neoplus.adsl.tpnet.pl

wszystkie wypowiedzi w tym temacie są super, dosłownie super.Ludzie trochę obiektywizmu w wypowiedziach. jeśli idzie o układ zdecentralizowany to wszystkie kłopoty małych firm zajmujących się opłatami poprzez sieci zaczęly się zaczynają będą zaczynać jeśli "dawca" tak chyba jest to w ich umowach, przeciąga (tu cytat pana Marka Sadowskiego) wpłaty klientów tzn pieniądze wpłacone przez biorców na konto dawcy. klienci się wtedy ulatniają a mała firma zaczyna tonąć bo trzeba zapłacić zus lokale no i żyć trzeba. tak więc przyznaję racje przedmówcom że centrlizacji mówimy nie nie i jeszcze raz nie. Niech każdy odpowiada za swoją uczciwość i będzie dobrze. Przypadek niejakiego oskara vel Dagmary B. skrzętnie ukryte przez Marka S. który póżniej sam się ujawnił czyli Sadowskiego a wracając do pani Dagmary Bednarek z firmy MAROS bo to ukrycie przez Marka S. mu nie wyszło no i jeszcze opisał nam całą sytuację rodzinną wręcz osobistą tej pani, to ten przypadek z tych opisów podsumuję tak. Mając malutką firmę współpracującą z WIELKIM DAWCĄ czytaj BRATEM bo te nagrane rozmowy o czymś świadczą i rzeczywiście nieuczciwą pracownicę która kroi nas na ładną kasę i chcąc dalej mieć tą małą firmę pewnie postąpiłbym jak Oskar czyli z własnych oddałbym za klientów tylko problem jest taki że wtedy nie ma przestępstwa bo nie ma stratnych i takiego pracownika możemy tylko "prosić" żeby oddał kaskę która mu się przkleiła. Tak więc ciągniemy ten wózek dalej a wielki brat na to że trzeba było na policję zgłosić. Jasne pewnie A brat będziepatrzył z góry co ten mały biorca zrobi w tym tunelu spraw, bo pomóc to mu się pewnie nie chciało dla dobr sieci swojej i całej reszty a dlaczego? Zastanówmy się ........ bo sam ma długi bo przecież gdyby ich nie miał to pewnie znalazły by się odrazu pianiądze i pomoc prawna żeby w/w pracownika w dyby wsadzić i zciągnąc pieniążki od niego. Przepraszam za sarkazm tych wypowiedzi ale trochę zrozumienia. I jeszcze jedno punkty franczyzowe a Izba gospodarcza to zupełnie dwie różne sprawy i jeśli ktoś ma o tym pojęcie to wie że izba nie ma i nie może mieć wpływu na sieć franczyzową jeśli ta tego nie chce. Ma ona wyznaczać standardy i to wszystko. Nie ma możliwości usnkcjonowania działalności puktów kasowych w jakiej kolwiek formie bo to jest już kwestia prawa tak więc tworzenie czegoś takiego było bez sensu gdyż miało by to formę klubu dla przyjaciół no i jescze dałoby możliwość wyciągnięcia jakieś kaski od tych przyjaciół. Bzdura. pozdrawiam Oskara Marka S i wszystkich i niech uczciwość będzie z wami :-))))

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.