Forum: Praca magisterska - licencjacka o franchisingu 1475

gu17sia 02.10.2012 *.80.50.231.198

1

Witam!

Piszę pracę licencjacką z rachunkowości. Mój temat to "Franczyza w ujęciu podatkowym i rachunkowym". Czy ktoś może podać mi strony lub materiały, w których znajdę informacje na temat księgowania podatku vat i dochodowego oraz jak wygląda rachunkowość w takiej jednostce franczyzowej. Dodam że pytam się już z rożnych restauracjach mcdonald's i nikt nie chce mi udzielić informacji.

MonikaG 15.10.2012 *.omega.wodociagi.slupsk.pl

2

Zwracam się z uprzejmą prośbą do franczyzobiorców o wypełnienie anonimowej ankiety dostępnej pod linkiem https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dDVmdXMtNWd3R3ltSmI4RUtZMGN1S2c6MQ.

Z góry dziękuje za odpowiedzi

MarekMarecki 19.10.2012 *.aarz157.neoplus.adsl.tpnet.pl

1
Czytałem forum i muszę powiedzieć, że szczęka opada. Piszę pracę nt. franchisingu jak Wy i nasuwa mi się pytanie - chodzicie do biblioteki? Najważniejsze pozycje tam znajdziecie. Większość bibliotek oferuje \"rezerwacje\" książek. Jeśli chodzi o wykresy i dane z raportu Profitu z 2008 roku są dostępne w innych artykułach. Wystarczy poszukać. Dziwić się, że studentów traktują jak traktują, wszystko na tacy chcielibyście mieć podane i zero własnego wkładu. Zerżnąć i tyle.

MonikaG 29.10.2012 *.193.239.125.190

2

Zwracam się z ogromną prośbą do franczyzobiorców o wypełnienie krótkiej anonimowej ankiety znajdującej się pod linkiem: https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?fromEmail=true&formkey=dDVmdXMtNWd3R3ltSmI4RUtZMGN1S2c6MQ

z góry dziękuje

emka 06.11.2012 *.178-36-130-62.adsl.inetia.pl

3

Witam. Zaczynam zbierać materiały do pracy. Jeśli posiadacie jakieś książki i materiały i chcecie się nimi podzielić, proszę o kontakt emka11@interia.eu

Pozdrawiam

aaaa 08.11.2012 *.host-89-230-223-235.lublin.mm.pl

1

Witam,

Podobnie jak więszkość tutaj obecnych zabieram się za zbieranie materiałów do pracy dot. franczyzy.

Byłabym ogromnie wdzięczna za udostępnienie swoich materiałów, a szczególnie konkretnej umowy franczyzy. Zależałoby mi najbardziej na umowie z McDonalds bądź innym podmiotem działającym w branży gastronomicznej. Mój mail: a07aa@interia.pl

Jednocześnie sama oferuję swoją pomoc i udostępnienie zebranych przeze mnie materiałów.

Pozdrawiam,

A. 

rkrenata83 09.11.2012 *.178.183.222.155.dsl.dynamic.t-mobile.pl

3

witam

rkrenata83 09.11.2012 *.178.183.222.155.dsl.dynamic.t-mobile.pl

3

Jak większość z Państwa piszę pracę magisterską na temat franchisingu.

Zapraszam do wymiany materiałami. Chętnie wymienię się tym co udało mi się zgromadzić. Pozdrawiam

rkrenata83 09.11.2012 *.178.183.222.155.dsl.dynamic.t-mobile.pl

3

Mój e-mail to rkrenata83@o2.pl

emka 15.11.2012 *.77-254-46-83.adsl.inetia.pl

3

Witam. Jak umieścić na forum ankietę? Byłabym wdzięczna za odpowiedź.

zoska99 02.12.2012 *.jd.se.ru

1

podbijam pytanie

AniaAnia 12.12.2012 *.netpanel-87-246-198-154.umcs.akademiki.lublin.pl

1

Witam!

Zbieram materiały do pracy. Jeśli posiadacie jakieś książki i materiały i chcecie się nimi podzielić, proszę o kontakt Lady226@rambler.ru

ZaN 18.12.2012 *.aanw7.neoplus.adsl.tpnet.pl

1

Witam Serdecznie Was wszystkich,

Jak większość osób w tym temacie piszę prace na temat franchisingu i rozwoju przedsiębiorstw. Jeśli ktoś z Was dysponuje jakimiś materiałami byłbym bardzo wdzieczny za przesłanie info na saint6969@wp.pl. Jeżeli ktoś miałby naprawde bardzo dużo ilość materiałów, książek w .pdf na ten temat , bądź pozostałych materiałów, nie ukrywam,że mógłbym coś nawet zapłacić . Bede bardzo wdzięczny i pozostaje kontakcie

Pozdrawiam

KF

lesiu03 28.03.2013 *.78.8.106.194

9

Hejka, posiadam bardzo przydatne informacje do prac lic/mgr o franczyzie zapraszam zainteresowane osoby o kontakt na 
lesiulg03@gmail.com 

anamel 05.04.2013 *.www.vipnet.com.pl

1

witam, mam temat na zal. franchising a kredyt inwestycyjny-analiza porównawcza,ocena krytyczna oraz perspektywy rozwoju\\\". jakby ktoś miał jakieś pomocne materiały, opracowania będę bardzo wdzięczna, dopiero zaczynam studia po długiej przerwie i trochę się gubię. mój e-mail: annamelnarzyk@wp.pl

zaqxswxx 19.04.2013 *.dxf105.neoplus.adsl.tpnet.pl

1

Witam, piszę pracę licencjacką na temat franczyzy i tu zwracam się z proźbą do franczyzobiorców o poświęcenie paru minut i wypełnienie ankiety, której wyniki wykorzystam w mojej pracy.

http://www.ankietka.pl/ankieta/112250/franczyza.html

Z góry dziękuję za pomoc.

lesiu03 23.04.2013 *.dynamic-78-8-244-199.ssp.dialog.net.pl

9

Witam,

Ponawiam swoją ofertę :D Posiadam BARDZO przydatne materiały do prac na temat FRANCZYZY, wszystkie zainteresowany osoby zapraszam do kontaktu.

zanus 23.04.2013 *.ayy248.neoplus.adsl.tpnet.pl

1

Witam,

jestem studentką Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie i na potrzeby pracy licencjackiej stworzyłam ankietę skierowaną do franchisingoBIORCÓW. Byłabym wdzięczna za jej wypełnienie :)

https://docs.google.com/forms/d/1LcW2Qjo2Wgp3-g9n5fbasjObMJWwrmdYd5tQNluGCEo/viewform

AnetaGliwice 30.04.2013 *.host-91-195-93-213.wieszowanet.pl

2

Witam,
piszę pracę licencjacką o franczyzie i do  rozdziału empirycznego potrzebuję zebrać konkretne dane finansowe kilku jednostek franczyzowych (na zasadzie porównania). Przykładowo chcę porównać 2 jednostki z branży gastronomicznej czy odzieżowej uwględaniając pare czynników, warunkujących ich zarobki.

Nie wymagam konkretnej nazwy jednostki- Wystarczy mi informacja o rodzaju branży.

Bardzo proszę o pomoc- zadałabym tylko pare pytań drogą meilową

Czy jest ktoś, z kim mogę się skontaktować w tym celu?

Monika_poznan 03.05.2013 *.ip-151-248-47-229.free.aero2.net.pl

4

Witam

Czy ktoś z was dokopał się do zestawień odnośnie liczby zatrudnionych we franczyzie w 2012 roku ??

romanowskamonika@gazeta.pl

prosze o kontakt ;)

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.