Forum: Pekao SA - czy to dobry pomysł na biznes - finanse i bankowość 106

ahulanicka 30.12.2007 *.actt30.neoplus.adsl.tpnet.pl

8
Witam,

czy ktoś prowadzi partnerska placówkę banku Pekao lub AIG. Jak przebiega współpraca?
Mam zamiar otworzyć w miasteczku ok. 22tys. mieszkańców. Żadnej z nich jeszcze nie ma.
Ile potrzeba na początek?
Proszę o wypowiedzi.

aragonis 03.01.2008 *.ackd43.neoplus.adsl.tpnet.pl

76
Jeszcze kilka tematów i kilka banków zostało ci by wstawić posta... Pko Bp otwiera takie placówki a Pekao SA nie gdyż jest to za mała mieścina.

ahulanicka 03.01.2008 *.acqy139.neoplus.adsl.tpnet.pl

8
właśnie się zastanawiam co by tu jeszcze wstawić?
może masz jakiś pomysł?

ahulanicka 03.01.2008 *.acqy139.neoplus.adsl.tpnet.pl

8
Aha i jeszcze jedno. Z Pekao się odezwali i są zainteresowani otwarciem placówki.

hebra 12.02.2008 *.89.174.61.162

5
ja prowadzę nową placówkę PEKAO SA po przejściu z BPH. Współpraca z nimi to koszmar!!! wogóle się nami nie interesują

GetOut 13.11.2008 *.82-160-13-2.prudnik.net.pl

30

Witam wszystkich.

Bardzo zależy mi na wszelkich informacjach dotyczących współpracy z tym bankiem. Mam franczyzę innego banku, ale myślę o czymś dodatkowym.

Chciałbym otworzyć agencję w mieście powiatowym ponad 28.000 mieszkańców. Oddział jest w Rynku, a ja myślę o lokalizacji na największym osiedlu - ponad 10.000 ludzi.

Pekao jest zainteresowane tą lokalizacją, twierdzą że przejęli najlepsze cechy \"starego\" dobrego systemu z BPH. Czekam na wizytę przedstawiciela w ciągu kilku najbliższych dni i chciałbym być na nią przygotowany. Dlatego proszę wszystkich znających ten nowy system Pekao o fakty. Może być na maila. Ważne, czy w takiej lokalizacji można zarobić, czy otwierać 1 czy 2 stanowiska i wreszcie jak ze współpracą, systemem i wynagradzaniem?

Z góry dziękuję...

MARKPIO 20.11.2008 *.acpk19.neoplus.adsl.tpnet.pl

7
  Zamierzam otworzyć m 80-tysięcznym mieście taką placówkę. Proszę o wszystkie możliwe porady i opinie ludzi współpracujących z PKO S.A. Z góry dziękuję!!!

JUREK 23.11.2008 *.acdj195.neoplus.adsl.tpnet.pl

11
 a nie lepiej bph

JUREK 23.11.2008 *.acdj195.neoplus.adsl.tpnet.pl

11
lepiej otwórz placówkę z bph  marka jest lepsza

obiektywny komentator 23.11.2008 *.wimax3-64.telbeskid.com.pl

354
Jurek to skoro to BPH to taka rewelacja, dochodowa itp. to na cholere sprzedajesz swoją, co widać w innym Twoim wpisie. Czy sprzedaje się \"kurę znoszącą złote jaja\" ??

JUREK 23.11.2008 *.abso94.neoplus.adsl.tpnet.pl

11
ja jestem w małej miejscowosci gdzie jest 9 banków to musi byc większ aglomeracja i da się zyc z takiej marki jak jest bph

MARKPIO 23.11.2008 *.acps141.neoplus.adsl.tpnet.pl

7
Już w ogóle się zastanawiam czy w to wchodzić?Wstępną akceptację mam,punkt się podoba,ale po przeczytaniu w dzisiejszym Dzienniku prognoz co do bankowości"Rynek kredytów hipotecznych stopnieje nawet o połowę" zaczynam się mocno zastanawiać.Co Do BPH to jeszcze sprawę rozpatrzę.

MARKPIO 23.11.2008 *.acps141.neoplus.adsl.tpnet.pl

7
Ale przecież PKO SA przejęło BPH!

aragonis 23.11.2008 *.acjo61.neoplus.adsl.tpnet.pl

76
większą część tak, resztki wykupuje ge.

kysa 05.01.2009 *.aeao43.neoplus.adsl.tpnet.pl

31
Witam
Zastanawiam sie nad nawiązaniem współpracy franczyzowej z Pekao S.A. - czy ktos już z nimi współpracuje ?? Mieszkam w miasteczku ok. 16 tys. Pani z centrali oczywiście wszystko wychwalała ale jak jest w rzeczywistości to nie wiem.

fmycha 22.01.2009 *.77-254-15-175.adsl.inetia.pl

3

Witam!

Czy jest ktoś z forumowiczów kto prowadzi taką placówkę? Jestem wstępnie zainteresowana ofertą tego banku. Proszę o Państwa opinie i rady. 

Dziękuję!

robzak 23.01.2009 *.94.254.228.124

1

Jestem również zainteresowany tym tematem, bankowcy z PKO SA dajcie znac czy warto bylo

Masta 20.03.2009 *.apn-77-115-65-251.gprs.plus.pl

1
Witam wszystkich. Czy któs współpracuje z tym bankiem? Chciałbym się dowiedzieć czegoś więcej poza tym co jest napisane na stronie. A na kontakt z banku czekam już jakiś czas. Z góry dziękuję za odpowiedzi.

pasikonik 20.03.2009 *.arj122.internetdsl.tpnet.pl

40
Ja nie zdecydowałem sie na współpracę z tym bankiem, bo nie o taką placówkę mi chodziło, tzn. jakie pieniądze do zainwestowania taki biznes. Wolałbym coś bardziej profesjonalnego. A na kontakt można czekać długo, bo to przecież PEKAO, to także wpłynęło na moją decyzję, gdyż uważam, że jeżeli na początku jest spsób komunikacji i wyczekiwania na odpowiedź na wszelkie pytania, to po podpisaniu uwmoy można sobie wyobrazić co będzie" radz sobie sam".

Qark 20.03.2009 *.ip-89-174-10-96.ibd.gtsenergis.pl

55
co tak bardzo Ci sie nie podobało w  PEKAO? jak jest z ofertą produktową? czy jest słaba?

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.