Forum: Gadżety reklamowe - co zamówić? - usługi dla biznesu 62

AnnaHet 31.05.2016 *.aeea199.neoplus.adsl.tpnet.pl

1

To zależy od firmy. Smycze są raczej kiepskim pomysłem, natomiast długopisy bardzo podobają sie studentom, ale niekoniecznie biznesmenom. Warto pomyśleć o 2 gadzetach - zwyklych i premium. Zwykłe, tańsze bylyby dla każdego, ciut drozsze dla lepszych klientów. Z tymi drugimi można poszaleć z inwencją, żeby to nie był kolejny kubek lub torba płócienna - np. ostatnio z firmy zw. ze sportem dostalam fajny ręczniczek na siłownię, ładnie opakowany, szybkoschnący. Warto pomyśleć czego klienci firmy mogą uzywać na codzień :-)

Piotr Witort 13.06.2016 *.d148-70.icpnet.pl

1

Hej,

Napisz do adPharku (www.adphark.pl). Załatwią za ciebie problem wyboru :)


Pozdr
Piotr

Anna_288 14.06.2016 *.173-234-58-51.ipvnow.com

17

i co w końcu zamówiłeś Autorze?

kropkasedes1 14.06.2016 *.user-46-113-6-72.play-internet.pl

13

tia... zamówił :p

DaroM 16.06.2016 *.user-46-113-45-78.play-internet.pl

5

Oferta na rynku gadżetów reklamowych jest chyba nie ograniczona. Jest tego mnóstwo od długopisów po plecaki dla dzieci klientów, dlatego uważam, że trzeba postawić na coś, czego jeszcze nie było, albo na wspaniałą jakość produktów. I tu moge się już odezwać i Was wspomóc. Po dogłębnym zbadaniu tego rynku wybrałem gadzetytokantis.pl ...TOKANTIS kosi konkurencję. Przysłali mi katalog, który ma 300 stron a na kazdej po 10 produktów... Wybór ogromny. Zamówiłem kubki termiczne( o ktorych byla mowa wyzej chyba) powerbanki, a dla pracowników torby-lodówki. Jestem zachwycony jakością, i ogólnie bardzo pozytywne wrażenie !

kropkasedes1 17.06.2016 *.user-46-113-6-72.play-internet.pl

13

DaroM... z całym szacunkiem ale chyba nie wiesz co piszesz. Najwięksi dystrybutorzy wysyłają z 10 różnych katalogów do swoich klientów z których każdy ma po 300 stron i kilka tysięcy produktów. Tak więc swoim wpisem chciałeś zrobić reklamę tej firmie a w rezultacie ją ośmieszyłem pisząc, że koszą konkurencję jednym katalogiem :)))))

catrianna 16.07.2016 *.user-94-254-227-96.play-internet.pl

2

Dobre upominki reklamowe to takie które są użyteczne (dlatego też nie ma sensu bawienie się w ulotki) a jednocześnie najmniejszym kosztem dotrą do sporego grona osób. Fajne gadżety moim zdaniem to takie, które dana osoba trzyma na widoku przez co widzi je wiele osób. Gdy my robiliśmy swoje nadruki to korzystaliśmy z usług tej firmy: promotiontops.pl

zaproponowali nam wykonanie toreb podróżnych oraz parasoli z naszymi logówkami. Z perspektywy czasu muszę przyznać że to był świetny pomysł bo raz widoczne logo firmy, a dwa te gadżety są trwałe! także mogę w pełni polecić i firmę i pomysły

Daniel Bastjan 24.07.2016 *.095160153162.dynamic-ww-10.vectranet.pl

1

Ja polecę czekoladki - sprawdzony sposob na przyciągnięcie uwagi. Długopis wyrzucą, bo mają ich mnóstwo, smycze dadzą dzieciom ale czekoladki zostawią dla siebie a jak opakowanie jest ładne to może zatrzymają je dłużej ;) Ja zamawiam czekoladki od Amante i wszyscy moi starzy klienci kojarzą moją firmę ;)

Ada Kowalska 26.07.2016 *.188.114.85.49

1

Profesjonalną obsługę mają w sklepie internetowym Slabonski ( www.slabonski.com ). Pomogli mi w ogarnięciu całego projektu, wyskalowali obrazek, przesłali wizualizację – wszystko gratis. Mam porównanie, bo wcześniej kupowałam takie przypinki gdzie indziej i tutaj końcowy efekt rzeczywiście jest na fajnym poziomie.

Filip Finiu 04.08.2016 *.gcn241.internetdsl.tpnet.pl

1

Najlepsze będą ekologiczne torby reklamowe (z własnym logiem) . Wytrzymują kilka lat, i jak ładne to zwrócą uwagę innych ( w końcu każdy bierze na zakupy :) ) Sam korzystam z usług www.fraspo.pl . Mają fajne i tanie torby

Asiula 04.08.2016 *.apn-77-115-28-60.dynamic.gprs.plus.pl

136

Ja rzadko kiedy korzystam z usług biur podróży, jednak czasami jest to o wiele bardziej wygodne. I w niektórych przypadkach wychodzi to taniej.

Asiula 04.08.2016 *.apn-77-115-28-60.dynamic.gprs.plus.pl

136

Moim zdaniem najlepiej sprawdzają się pendrive z logo firmy. Klienci chętnie z nich potem korzystają.

galapagos 13.09.2016 *.158.66.1.37

1

Pomocy ,

Organizuję konferencję dla przedsiębiorców działających w branży chemicznej.
Chciałabym zrobić dla każdego uczestnika jakiś gadżet kojarzący się stricte z chemią.
Kompletnie nie mam pomysłu co to ma być, na pewno nie standardowe kalendarze, długopisy, kubki, parasolki itd.
Na wykonanie jednego gadżetu mam około 150-200 zł.
pomóżcie

Agnieszka J 04.10.2016 *.37-128-59-191.adsl.inetia.pl

1

A ja polecam profil-reklama.pl - zawsze oferują super produkty.

Marek39 05.10.2016 *.89-68-182-113.dynamic.chello.pl

29

Myślę, że nie zawsze warto inwestować w gadżety. A jeśli już to na pewno takie, by firma została zapamiętana. Długopisy, kalendarze czy kubeczki rozdają dziś klientom praktycznie wszyscy.

kropkasedes1 07.10.2016 *.user-94-254-160-27.play-internet.pl

13

Marek - w gadżety trzeba inwestować ponieważ jest to podstawa promocji. Najnowsze badanie wskazują, że upominki reklamowe w kategori stosunek ceny do skoteczności plasują się na tym samy poziomie to reklama internetowa. Reklama internetowa jest skuteczna w chwili kiedy jest emitowana i zazwyczaj w niedługim czasie po zakończeniu emisji. Później ludzi o niej zwyczajnie zapominają. Jeśli natomiast klient otrzyma od nas np. kubek z logo to zabierze go ze sobą do domu lub biura czyli nasze reklama będzie "żyła" jeszcze przez długi czas.

beaszyd 19.10.2016 *.212.191.4.215

7

Wg mnie taka forma reklamy zawsze się sprawdza, bo utrwala się w pamięci konsumenta, kiedy patrzy na ołówek/długopis lub notes z nazwą naszej firmy i szybciej będzie ją kojarzyć. Jednak trzeba liczyć się z tym, że na wstępie pochłonie całkiem niezłe zasoby gotówki, żeby wyprodukować określoną ilość towaru - zaprojektowanie loga czy napisu też kosztuje niemało dla firm, jednak w tym przypadku warto to zrobić, bo takie działania najbardziej sprzyjają budowaniu pozytywnego wizerunku firmy.

A dorzucanie gadżetów gratis sprawdzi się najlepiej w branży handlu detalicznego, ludzie chętnie biorą takie rzeczy, nawet jeśli mają później leżeć nietknięte na półce. Dlatego warto przemyśleć, jaki ma być ten gratis, by nie dawać byle czego.

Eryk11 20.10.2016 *.apn-37-7-174-61.dynamic.gprs.plus.pl

1

My na targach i konferencjach rozdawalismy kubki z logo firmy, pendrive i breloczki z dlugopisem w srodku. Efektownie to wygladalo. Zamawiamy zawsze od tokantis. Maja mnostwo takich gadzetow, az ciezko sie zdecydowac.

Maurycy 09.12.2016 *.apn-77-114-41-137.dynamic.gprs.plus.pl

4

Dziś firmy reklamowe wychodzą wręcz ze skóry żeby zadowolić klienta. Od 15 do 17 lutego w Ptak Warsaw będą targi Rema Days. Porównasz sobie oferty różnych firm reklamowych i może na coś się zdecydujesz. Rok temu znalazłem sporo inspiracji.

Natalia_P 16.12.2016 *.apn-46-215-192-63.dynamic.gprs.plus.pl

2

Zapraszamy do zgłaszania się do konkursów REMADAYS WARSAW 2017. To świetna okazja na wyróżnienie i promocję najlepszych firm z branży reklamowej. Możecie zgłaszać swoje kandydatury w 4 kategoriach: KORONY REKLAMY, GIFTS OF THE YEAR, CATALOGUE OF THE YEAR I PRIZE FOR INNOVATION. Szczegółowe informacje o konkursach na remadays.com

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.